Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jaką książkę poleciłbyś poleciłabyś

Polecane posty

Czytałeś "Pod Mocnym Aniołem" Pilcha? Jest bezbłędny w swoich analizach. Do tego stopnia, że mam do faceta słabość. "Syntetyczne" wyciąganie wniosków i umiejętność ubierania ich we właściwie słowa, działa na mnie bardzo intensywnie. Uwielbiam takie traktaty, wyzute z jakiejkolwiek hipokryzji. Bez żadnej ściemy. Podoba mi się jego nagość. Nagość absolutnie niedoskonała. Tylko taka mnie wzrusza. Patetycznie? Wiem, czasem i mi się wymknie. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz czytam "Beksińskich portret podwójny". Obaj to kicz i tandeta, ale taki, który robi wrażenie. Dziesiątki razy byłam w Sanoku oglądać twory starszego, a dziś czytam o cenzurze, o tym jak jego akty, kobiet owiniętych sznurem, cenzura brała za podtekst polityczne, a facet był zwykłym zboczeńcem. Nieśmiałym, skromnym sadystą. Fascynujące. :-) Do następnego. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uuuulalaaaa:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Regine Brett "Bog nigdy nie mruga" Daje niezlego kopa.. Czytalam i dzialalam.. Niezle motywuje, podpowiada jak zyc. Do samodzielnej nauki angielskiego polecam Dobrzycka/Kopczynskiego "jezyk angielski dla poczatkujacych/zaawansowanych" . Nieco metafizyczna, bajkowa Gill Edwards "Life is a gift". To takie 3 bsrdzo specjalne ksiazki dla mnie. Dziele sie z innymi i mam nadzieje, ze komus sie przysluza i spodobaja. pozdrowienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czytal ktos w pustyni i w puszczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmmmmmmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
We no euto powiedz cos jak masz cos do powiedzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dawno temu.. Strasznie nudna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pod mocnym aniołem? Nie czytałem. Czy ma to coś wspólnego z filmem o tym samym tytule?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tradycyjnie polecam ... nic nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość wczoraj Co do "Bog nigdy nie mruga",, to trafiłam na kilka fajnych cytatów z tej książki. Prawd uniwersalnych. Po zagłębieniu się w nie, doszłam do wniosku, że to chyba jednak nie jest książka dla ateistów. A może jestem w błędzie. Jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chce mi się już zmieniać nicku na diabła ;-) Czemu "paradoksalnie"? Na trzeźwo ten film jest nie do przyjęcia. ;-) Podobnie jak "Las Vegas Parano", bez "machania".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powinieneś. W odmiennym stanie świadomości wszystko wygląda inaczej. No ale to Ty jesteś ekspertem od "odmiennych stanów", ja jestem zwykłym laikiem. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i znów kokietujesz, gówniarzu. Dziś Ty ;-) Skończyłam "Beksińskich" i zabieram się za "Doktora Faustusa" Manna. Chociaż najpierw pewnie za Komedę (zmieniając temat). Nie doceniałam go wcześniej. Szkoda. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
komiksy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
psychiatra w piekle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×