Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Fiale

Wspólne odchudzanie 2017 :) czesc 2

Polecane posty

Gość gość
Wypad z naciagactwem :-) sama rzryj te paskudztwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W poszukiwaniu diet w internecie natknęłam się na różne diety. Niektóre że tak powiem były ekstremalne i zakrawały o głodówkę. Jednak udało się znaleść dietę która racjonalnie podchodzi do tematu odchudzania. http://get.fast-file.elk.pl/59087 Dzięki tej diecie i odrobienie ćwiczeń udało mi się zrzucić 5 kg w miesiąc. Trzymajcię się chudniemy do sylwestra !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim sprawdzonym suplementem diety okazał się Slimunox - stosowałam go przez 5 miesięcy z efektami - 10kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Ja dałam rade, było cięzko, nie powiem, że nie. Zdrowsze jedzenie ruch w pracy i na silowni i Acai Berry Extreme... Najlepszy srodek na odchudzanie jaki chyba istnieje. Brałam mase rzeczy ktore podobno miały pomoc i nic, to naprawde zadzialalo w 100%, super efekty Polecam dziewczyny i nie tylko :) http://nplink.net/ZDS4r4cm Do tego zdrowe jedzenie i troszke ruchu, jak parkujemy samochod to nie przy samym wejsciu w sklepie ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi niestety ćwiczenia tylko trochę pomogły ale nie usunęły cellulitu całkowicie, więc zdecydowałam się na zabieg Dermapen za pomocą urządzenia Pollogen Legend, bo tak mi doradzono w klinice na mój cellulit i to była świetna decyzja :) Teraz też ćwiczę ale po to by nowy cellulit nie powstawał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale nabijacie kase chirurgowi, aptekarzowi, pani trenerce itp. ocknijcie sie, kazda z nas ma zdrowy rozsadek. Pomoc mozesz tylko sama sobie Wstan i dzialaj i przede wszystkim przestan ciagle jesc. Dieta odchudzajaca i efekt jojo to wymysl fachowcow od marketingu. Przez ostatnich piec lat pojawilo sie tysiace ksiazek o odchudzaniu, setki trenerow reklamuje swoja pomoc, nowe srodki farmakologiczne ktore zmniejszaja apetyt, zwiekszaja spalanie, odchudzaja we snie, a pomimo tego dobrodziejstwa mamy o 30% wiecej ludzi otylych. Nowy robot kuchenny i od razu ksiazki z przepisami. To jest zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no osoba powyżej ma rację, ale po części. Ja jestem na diecie od roku, dużo ćwiczę i zdrowo się odżywiam. Przestałam jeść mięso, nie całkowicie, ale raz w tygodniu zjem, nie jem tłustych rzeczy, najwięcej jem warzyw i roślin strączkowych a cellulit nie zniknął, tylko trochę się zmniejszył. Jestem dalej na diecie ale zdecydowałam sie na zabieg Dermapen, który wpływa na wzrost kolagenu i nie żałuję, bo wyglądam teraz znacznie lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×