Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Fiale

Wspólne odchudzanie 2017 :) czesc 2

Polecane posty

Gość gość  kysza
Dziewczyny witam was w listopadowe popołudnie ! Bardzo dawno się nie odzywałam gdyż przeżywam tragedię rodzinną ! Mój brat choruje na nowotwór złośliwy płuc ! Ja nie dietkuje , po prostu zdrowo się odżywiam.nie mam głowy do tego! Taka jestem wielkie gratulacje dla ciebie! Od początku w ciebie wierzyłam ! Jaka laska już niedługo z ciebie będzie ! Tak trzymaj ! Nie poddawaj się ! WALCZ Jakobina wiem , ze ty się podniesiesz dziewczyno ! Jak pięknie ci wcześniej szło ! To musi być impuls i staniesz na nogi ! To nieważne ile razy człowiek upada , ważne czy potrafi się podnieść ! Dawaj dziewczyno !!!!!! Wspierajcie się z Taka jestem ! Piszcie co u was , będę tu zaglądać ! :-) pozdrawiam wszystkie " stare " dietowiczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochane, a ja sie dziele sukcesem i pozbyciem sie 30 kg. Bez dietetyków, herbalifów, magicznych specyfików. Wszystko ustaliłam sama i sie udało. Jeżeli ktoś by chciał się zainspirować, podpytać, podpatrzeć to zapraszam do mnie na stronkę: https://www.facebook.com/twojamotywatorka NIC tam nie sprzedaje :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będę wdzięczna za każde polubienie i już z góry dziękuje! Uwierzcie mi - samemu można WSZYTSKO :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaJestem25
To mamy weekend zaczynamy kolejne starania ja weszlam juz w rytm co bylo ciezkie ale jakby mi dzis maz zaproponowal pizze to staniwcze NIE. Wczoraj nawet kupilam mu czekolade i zjadl cala sam :P Dzisiaj chodzi za mna zupa pomidorowa wiec mala miseczka wpadnie z mieskiem gotowanym :) Jakobina trzymasz sie ?? Damy rade jak sie postaramy to do konca listopada -1kg ogarniemy i grudzien 2 kg to mamy 3 kg gwarantowane mniej jak tylko sie postaramy ! A damy rade bo duzo juz osiagnelysmy . Tylko sie nie zalamuj ! Mi tez jest ciezko ale warto pomysl ze wszystko kupimy kazdy ciuch jaki nam sie podoba a nie ze ooo ale fajne ladne szkoda ze nie ma rozmiaru.. No i nie bedziemy zazdroscic ze sa jakies ladniejsze od nas bo szczuplejsze i wogole same bedziemy suuuuper laski :) Tylko sie nie poddaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żeby schudnąć to trzeba obie rozplanować posiłki to raz. Dwa to to że muszą one być odpowiednio przeliczone żeby na każdy dzień przypadało tyle samo kalorii. I standardowo ćwiczymy nawet 1 godzinkę dziennie. Ze swojej strony polecam stronę http://dieta-lux.pl/54203 W kilka minut po podaniu wagi wieku itp ułożyłam sobie dietę dzięki której schudłam 9 kg w miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betka54
Kysza, bardzo trzymam kciuki za Twoją rodzinę. Takajestem, dobre podejście. Jakobina, nie poddawaj się. To Ty rządzisz a nie cukier. Dacie radę dziewczyny, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaJestem25
Halo ?? Czy wy jeszcze tu zagladacie ? Ja ostatnio malo znajduje czasu ale sporadycznie spogladam co u was a tu nic nowego . Czy odpuscilyscie ? Ja narazie daje rade nie wiem jak to sie dzieje ale mam taka silna wole i wierze ze sie uda dojsc do celu pomalu ale warto :) w piatek za tydzien 1 grudnia mam wazenie podam ile zrzucilam w miesiac od 1 do 1 .bo tam zapisuje sobie w notatnik ktory prowadze .ale oczywiscie wage kontroluje czesciej lecz nie zapisuje jej co tydzien :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakobina
Ja się zatrzymałam. Postanowiłam do końca roku nic nie przytyć. Nie daje rady się odchudzać ale postaram się nie przytyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaJestem25
Czy ktos tu jeszcze zaglada poza mna ??? Nie poddawajcie sie tylko . Jakobina jak ci idzie ??? U mnie bardzo ciezko cos aby spadlo w dol. Ale staram sie i mam 95 kg . Ciesze sie na tym etapie z kazdego 0,5kg w dol bo to juz powod do radosci teraz jestem swiadoma ze waga jeszcze bardziej spowolni . Jeszcze 6 kg i 89 kg !!!!!! SUPER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość  kysza
Betko ! Dzięki za empatię i miłe słowa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betka54
Kysza, ja też trochę przeżyłam, pamiętam tę bezsilność i rozpacz. Ale potem wstępuje duch walki. Życzę Wam wygranej, my wygraliśmy:) U mnie dziewczyny też kiszka:( Coś nawet na plus wskoczyło, ale jak się pałaszuje czekoladki, drożdżówki, pierogi, chlebuś i co gorsza bułeczki to 0,8 kg do przodu to pikuś. Codziennie biorę się za siebie. Powtórka z rozrywki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaJestem25
Jakobina co i ciebie nie mow tylko ze tez odeszlas z grupy ... :( Ja narazie poleglam nie idzie mi dobrze podjadam . Waga nie idzie w gore Ale bardzo wolno chudne. Przez miesiac listopad zgubilam.tylko 1,5 kg . Malo bo chudlam 3 kg na miesiac. Mam 95 kg. Raczej nie dam rady do Nowego roku do 90 tki. Ale musze ruszyc z miejsca sie wziac w garsc zima minie a ja dalej bede wielka kluska ulaną :/ wrrrrrr wsciekla jestem. Dzis jeszcze zjem na obiad spaghetti z sosem ser miesko ale omijam kolacje a przez week na diecie i nowy tydzien mam w planie zaczac juz zmotywowana do dzialania. Jakobina ty walczysz jak twoja waga ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poziomkowo
Witam wszystkich:) Poszukuję moich koleżanek z Dukan 2017. Betka, to Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakobina
Takajestem, jestem. W tamtym tygodniu obmyslilam sobie nowy plan. Skoro nie mogę przestać jeść to spróbuję z innej strony. Postanowiłam zacząć małymi kroczkami. Każdego tygodnia dokładam sobie dodatkowa mała rzecz. Która robię codziennie. I tak w tym tygodniu za zadanie miałam wypić 2 l czystej wody i wejść po schodach co najmniej 5 razy. W tym tygodniu dodaje jeden posiłek warzywny i 10 min ćwiczeń. Może to mi pomoże przetrwać do sylwestra z waga jaka mam i nie przytyć a i bedzie dobrym startem na nowy rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie daje rady nie jeść nie mam czasu i nie mam silnej woli za chwilę mikołaj święta i sylwester więc wiem ze nie dam rady i że nie mam tyle sił. Ale może takie drobne zmiany mi pomogą. Moja waga z tamtej soboty 95.4kg waga z tej soboty 95,0kg i to jest bardzo motywujace że nawet mała zmiana w sposobie życia i waga może schodzić. A takie drobne postanowienia nie są ciężkie do wprowadzenia. Choć w sobotę nie udało mi się wejść po schodach 5 razy i to mi dało dużo do myślenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie? Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką? Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić? Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja. Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejny weekend. Zawsze zaburza mój system. Znów zapaliła schody bo cały dzień byłam w domu ale za to dużo sprzątania może zaliczyć jako zamiennik? Woda była 10 minut ćwiczeń było ale za to brak warzyw. wrrr nawet takie proste rzeczy sprawiają mi trudność. Jutro nowy tydzień, wrażenie w sobotę. I nowy plan. Co by tu dołożyć? Mam tydzień na przemyślenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam sylwester tuż tuż. U mnie tydzień zaczął się dobrze. Spacerkiem do pracy, po schodach polatalam wodę pije, zostało mi 10 min ćwiczeń i warzywa. A co u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaJestem25
Jakobina . Mamy podobna wage. Wreszcie cie dogonilam. Ja dzis po sniadaniu i w ubraniu na wadze 95,5 kg to mozna powiedziec ze 95 kg. Ja od dwoch miesiecy poleglam.idzie mi slabo ale nie przybieram lecz poprostu albo trace bardzo malo na miesiac do 1,5 kg w miesiac lub sie zatrzymuje. Od nowego roku marze zeby sie ruszylo od 94 w dol. Czuje ze to ten etap gdzie bedzie bardzo ciezko :( ja rano pieszo do pracy 1,5 km i wracam tez pieszo to mam spacerek .troche spale ale ostatnio podjadam czipsy i czekolade. Moze to czas aby ruszyc z cwiczeniami wtedy bede miala motywacje aby nie podjadac. Ale szczerze mowiac chodze ostatnio taka zmeczona ze po pracy tylko prysznic i wyrko mi sie marzy Musze jakos sie zebrac a nie tylko planowac!! Dzis zaczne maly trening :) dam znac jakobina jak mi poszlo :) - dzis tez podjadlam ptasie 5 kostek i zupe od mamy pewnie byla mocno kaloryczna bo obiady od mamy zawsze tak sie koncza .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajestem25
u mnie waga stoi w miejscu 95 jak było tak jest . coś czuje ze tak sie utrzyma do nowego roku . ale cóż dobre i to i warto sie cieszyc z tego co juz sie osiagneło :) byle nie w gore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość  kysza
Gratulacje ! Przyj do przodu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam plany treningowe oraz dietetyczne : www.fabrykasily.pl/plany_treningowe?poleca=michal1876060 Profesjonalna pomoc w osiągnięciu wymarzonej formy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakobina
Takajestem bardzo dużo osiagnelas. U mnie 94,7kg. I tak będzie teraz wielka walka by nie w górę. Topik umarł śmiercią naturalną więc może zobaczymy się w nowym roku na jakimś innym. Pewnie żnow będzie masa dziewczyn. A narazie żegnam się z tobą trzymam kciuki i do zobaczenia w nowym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejka :D Jestem Ania! Przez całe życie miałam problem, byłam troche hmm "za duża" a że jestem bardzo leniwa to ćwiczyć mi się nie chciało, wiec zostawały tylko diety... przeszukałam przez ostatnie 3 lata większość internetu, stosowałem wiele różnych diet ale bez większych efektów, ale miesiąc temu znalazłam super diete! Jest ona tutaj: http://dieta-luks.pl/44865

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejka :D Jestem Ania! Przez całe życie miałam problem, byłam troche hmm "za duża" a że jestem bardzo leniwa to ćwiczyć mi się nie chciało, wiec zostawały tylko diety... przeszukałam przez ostatnie 3 lata większość internetu, stosowałem wiele różnych diet ale bez większych efektów, ale miesiąc temu znalazłam super diete! Jest ona tutaj: http://dieta-luks.pl/44865

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejka :D Jestem Ania! Przez całe życie miałam problem, byłam troche hmm "za duża" a że jestem bardzo leniwa to ćwiczyć mi się nie chciało, wiec zostawały tylko diety... przeszukałam przez ostatnie 3 lata większość internetu, stosowałem wiele różnych diet ale bez większych efektów, ale miesiąc temu znalazłam super diete! Jest ona tutaj: http://dieta-luks.pl/44865

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej ania widze ze latasz po wszystkich topikach.W :-) O :-) N Z. REKLAMAMI :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×