Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Fiale

Wspólne odchudzanie 2017 :) czesc 2

Polecane posty

Gość elka 42
To proponuje 15 czerwca- co Wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfiale
hej, ja sie zwaze 17ego, bo nie bede miala jak wczesniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KamiKam
Pisałem wyżej o bieganiu jako gość . Wiem, po sobie dlatego znów piszę. Metoda na wilczy głód i chęci na słodycze. Jak nas chwyci kroimy pomidora, czosnek, przyprawy, co tam kto woli i do tego łyżkę dużą sera białego (nawet tłustego). Jak to zjadam to mam z głowy ciągoty. Po miesiącu nie miałem żadnych ciągot. No i jak jestem wyspany to organizm też nie woła cukru. Doświadczyłem, że nie trzeba się głodzić stosować bóg nie jakie diety. Wczesny i długi sen, zero słodyczy, ciast, rzeczy mącznych i ćwiczenia, a waga sama w dół bez głodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KamiKam
Moja waga od 11.04 = 4kg mniej. Około 0,9 kg na tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja hyba wchodze w faze gdzie waga stoi jak mur :( ale przetrwam, obiecuje :D macie jakies rady na taki bezowocny okres ;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfiale
zacisnac zeby i walczyc :) mi waga stala caly kwiecien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakobina
No witam z wieczora. Ja od środy odstawilam auto. Wszędzie chodzę pieszo. Może to ruszy moja wagę. Wróciłam też do mojej owsianki z rana. A kolacje jem ok 19.00 i koniec. No zobaczymy co z tych zmian będzie 15.06.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 kg pomarańczy sama mi mówiłaś - im bliżej celu tym trudniej i wolniej... Wytrwałości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh tak znowu to blisko celu nie jestem :D musze znalezc gdzies metr krawiecki i zaczac sie jeszcze mierzyc a na dzisiaj plany 10min rozgrzewka, 30min rowerkiem na uczelnie, basen i moze jeszcze zalapie sie na jakis spacer z pieskiem ;) wczoraj pozwolilam sobie juz na kawalek sernika, wiec to tez musze odpracowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja rada dla Ciebie to http://dieta-lux.pl/46824 , schudlam w tydzien 5 kg i ciągle chudnę, jest naprawdę pyszna i nie jestem na niej glodna. Jesli masz jakies pytania pisz monia1802@hotmail.com naprawdę polecam !Jestem teraz szczęsliwa i pełna życia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Takajestem25
U mnie masa problemow ,nie dawno mielismy z mezem wypadek autem wszystko jest w trakcie zalatwiania z ubezpieczalnia wyplaty szkody wczoraj dowiedzialam sie ze sa to smieszne pieniadze ...masakra bedziemy sie odwolywac. Doslownie wszystko pod gorke w rodzinie tez jakies wyszly p*****ly . Nie wiem czy cos ktos zadal ze same klopoty juz nie ogarniam za malo czasu nawet by tu zajrzec. Waga stoi w miejscu 114 kg zbyt duzo sobie pozwalam mam nadzieje ze wszystko wyjdzie na prosto ;) troche ponarzekac trzeba :) 3majcieSIe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takajestem trzymam kciuki za rozwiązanie problemów. Tak to już jest ras pod górę q potem znów w dół. Głowa do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie kolejny dzień diety. Wody trochę mniej wypilam ale deszcz pada więc pić się nie chce. Co dziennie pije koktajl truskawkowy z kefir na drugie śniadanie uwielbiam truskawki. Kolacja o 19.00 i teraz tylko woda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgodnie z planem dorwalam sie do metra i jestem juz po porannym mierzeniu :) oczywiscie najbardziej zalezy mi na spadku z brzucha/bioder (boczki) i UDA! Jak juz mowilam mam figure gruszki :P W sumie podam wam cm, moze kogos zmotywuja; piersi 90 talia 68 biodra 93 udo 57 lydka 36 a dzisiaj w planach rower (jesli pogoda pozwoli) i chyba musze sobie w koncu zafundowac jakis rest day :D a co u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfiale
witajcie, u mnie dobrze, caly czas kontynuuje mz i cwicze. ciekawa jestem wagi za 10 dni! ale idac za przykladem 1kgpomaranczy, stwierdzilam ze sie pomierze, wiec zamowilam metr krawiecki. Dam znac jak tylko dotrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja też podaję wymiary: piersi 92 talia 71 biodra 93 udo 51 lydka 35 Waga dzisiaj rano 60,4 i też stoi od kilku dni, a dalej prowadzę swój tryb i teraz przez nawał w pracy i sesję na studiach jem tylko 2 razy dziennie. Śniadanie ok 8 rano i obiad ok 17-18... wiem, że to też nie za dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie u mnie dziś dzień idealny spacer trochę rower 1 h ćwiczeń przed tv i 4 lekkie posiłki no gdybym taki dzień miała zawsze to bym była ładna jak ta lala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka 42
Hej u mnie dzis mycie okien- czas ucieka jak szalony - nawet nie mam kiedy popisac z Wami Korzystam z truskawkowego sezonu i dzis na obiad będzie makaron razowy z twarogiem oi truskawkami Waga pomału sobie spada..... Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfiale
hej ja tez konsekwentnie dietuje, zastanawiam sie powoli nad przesunieciem celu na 62kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja się odchudzam a raczej chudne nie odchudzając się i to dla mnie najfajniejsza opcja bo kompletnie nie martwie teraz na urodzinach czy innych grillach ze nie moge tego zjeśc czy tamtegio. Moim sekrtem akurat jest terapia u psychodietetuka w gdyni w firmie Cel i przyznaje ze jest to super ekstra sprawa :) na początku to miałam sceptyczne podejście do tego ale dzisiaj widzę że było warto z czystym sumieniem polecam, każdemu kto chce zmienić wagę ale nie zwariować przy tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha tak mycie okien spoko, ja mam spacerek raz dziennie i tez jestem zadowolona. głownie chyba z tego ze dostałam taka diete ktora notabene nie jest dieta bo jestem ciagle smacznie najedzona i spokojnie trace kg :) generalnie fajna sprawa jak sie czlowiek nie meczy a dietetyk pod ciebie konkretnie diete napisze i poprawi w razie potrzeb polecam www.twojcel.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczyny, pogoda ładna to i aktywność przed komputerami mniejsza. Ja też trzymam się diety, stwierdziłam, że nie pozwolę, żeby mi wróciły kg, nad którymi ciężko pracowałam. nawet poszłam ostatnio na squasha, do dziś mam zakwasy :D ale wycisk był mega! hitem diety są u mnie ostatnio placuszki z cukinii, bez grama tłuszczu, na suchej patelni. dodaję mąkę pełnoziarnistą, jogurt naturalny, jajko, piertuszkę. Robię wieczorem i zabieramy z mężem do pracy. rewelacyjne rozwiązanie. właśnie zajadam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfiale
Baaaasia fajnie ze trzymasz diete i super fajny przepis! pewnie ze szkoda by bylo zeby stracone z wysilkiem kilogramy wrocily...dbaj o zdrowe odzywianie aby utrzymywac. Utrzymanie wagi jest duzo trudniejsze niz samo odchudzanie, latwo sobie "odpuscic" Ja czuje ze powoli chudne i nie moge sie doczekac wazenia za tydzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej u mnie kolejny dzień też dietowy na 100% zaraz biorę się za ćwiczenia no i myślę co na kolacje nic w domu nie ma muszę na zakupy jechać ale trendy lunch z jogurtem będzie w sam raz przed treningiem. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfiale
Jakobina super ze sie trzymasz :) Ja Ci tu kibicuj***ardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja dziś z okazji swoich urodzin zostałam "zmuszona" do zjedzenia steka na obiad :) ale kawał wołowiny zamiast torta to chyba dobry wybór :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×