Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Fiale

Wspólne odchudzanie 2017 :) czesc 2

Polecane posty

Gość gośćfiale
darijka89 pewnie ze lepiej steka niz tort. Ja podjelam wyzwanie czerwca bez slodkiego i musze przyznac ze dobrze mi idzie. dzisiaj rano brzuch az palil od cwiczen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej u mnie kolejny super dzień. W końcu weszłam na dobre tory. Od tych świat i majowki nie mogłam się ogarnąć ale widzę że coraz łatwiej mi idzie. Byle tak dalej. Szkoda że pola się nie odzywa. Czy jej się udało wrócić? Czy się poddała? Szkoda dziewczyny że stycznia gdzie jesteście co u was? Mnie czeka wyzwanie jutro imieniny a w niedziele urodziny bratanka. Trzymajcie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfiale
Dziewczyny sie przestały odzywać, tak to niestety jest na takich topikach czesto. Jakobinko brawo za trzymanie sie! A na imprezie nie polegnij, wypij sobie drineczka ale nic nie jedz i będzie dobrze :) U mnie dziś pada cały dzień wiec skorzystam i posprzatam chatę. Zawsze to jakaś forma aktywności fizycznej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ardo
Też się dziewczyny jakoś rzadko odzywam . Czytam jednak. Nie miałam czasu od niedzieli na aktywność fizyczną bo albo nie miałam z kim zostawić maluszka albo bałagan w domu i zakupy bo jedziemy dziś na urlop. Właśnie. ....mieszkam a Anglii i tu jest paskudne jedzenie. Kupuję jedzenie z polskich sklepów. Brakuje mi bardzo polskich kotlecikow nalesniczkow itd ....trzymajcie kciuki bym nie poplynela bo to ponad tydzień więc mogę przytyć ze 2 kg....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ardo trzymaj się. No dzień się zaczął całkiem normalnie jak to w sobote zaczynam jeść od drugiego posiłku czyli o 9.00 śniadanie i mam tak zamiar do wieczora. Dziś przychodzą goście bezalkoholowi więc muszę ciacho robić. Ale zjem o 18.00 porządna kolacje to sobie tylko oczy nakarnie ciastami. Taki mam plan. A narazie biegnę na ryneczek i do sklepów na zakupy potem ogarnąć chalupe Więc aktywność fizyczna również bedzie. Miłego słonecznego dnia takiego jak u mnie od rana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfiale
Jak będziecie tylko czytać a nie pisac to topik padnie! Proste! Jakobina ja tez mam gości bezalkoholowych dziś ;) upiekłam ciasto i nawet nie spróbowałam, moc jest ze mną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć moi goście sobie już poszli zabrali moje dzieci więc od 5 lat mam wolną chatę. Oj będzie się działo kalorie na pewno będą się spalać. A co do diety to dziś nie było czasu na jedzenie. Dopiero teraz zjadłam sałatę z pomidorami i serem bialym więc dzień zaliczony hurra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfiale
Brawo Jakobina! Mi tez sie wczoraj udało, na 100% dietetycznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. No weekend się udał. Mimo że wpadła karkówka z grilla to i tak jestem zadowolona. Kolejny tydzień przed nami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfiale
Hej U mnie tez weekend dobrze :) Oby ten tydzień był udany, bardzo czekam na ważenie w sobotę Ogólnie znajomi i rodzina krzyczą zebym juz przestała ale ja chciałabym osiągnąć to co sobie założyłam na początku roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej a ja mam dziś dzień glodomora cały dzień chce mi się jeść. Już od rana obudziłam się głodna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfiale
I co? Dałaś radę czy poległas? U mnie dzień zaliczony na plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie weekend - porażka... Impreza dwudniowa. Jedzenie i picie, ale ze słodyczami jestem twarda (pewnie gdybym miała na nie ochotę to bym poległa - na szczęście nie przepadam za słodkim). Nadrobiłam za to w słonym :))) Ale od dzisiaj już nowe siły - właśnie wróciłam ze spinningu upocona jak nie powiem co ale zadowolona no i siadam do pracy. Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziś zjadłam więcej niż powinnam ale bez słodyczy była zupa i pulpity z piersi sałaty i inne warzywa ( próbowałam się nimi zapchac) w sumie jedzenie ok ale dużo. Nie wiem czy zaliczyć dzień do udanych czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfiale
Jakobina najważniejsze ze zdrowo :) Darijka wpadki sie zdarzają trzeba sie podnieść i walczyć dalej !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfiale
Dzień dobry Kolejny dzień przed nami. Mam rozplanowane fajne jedzonko wiec powinno być dobrze :) Korzystam z sezonu i jem teraz bardzo duzo owoców i warzyw. Co u Was???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakobina
A ja siedzę w przychodni mój mały w nocy dostał gorączki jestem niewyspana zmęczona. No ale mój głód odpuścił. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikaduolife
Dziewczyny, wiem, że różne są opinie na temat suplementów. Ale jak nie spróbujesz to się nie przekonasz :D Ja w 100 % polecam Wam ProSlimer, produkt polskiej firmy, opatentowany, bez żadnej ściemy. https://monikabaranowska.myduolife.com/shop/product/1/140,duolife-medical-formula-proslimer.html?lang=pl W składzie ma najważniejsze produkty, które wspomagają odchudzaniu. Wiadomo, że My też musimy coś od siebie dać. Same tabletki cudów nie zdziałają. Jednak polecam, warte spróbowania ! :D Charakterystyka składu: DuoLife Medical Formula ProSlimer® Opakowanie zawiera 60 kapsułek Suplement diety ProSlimer®, dzięki swej innowacyjnej formule oraz bogatemu składowi, pozwala na skuteczną walkę z nadwagą. Pobudza procesy metaboliczne, sprzyja redukcji tkanki tłuszczowej oraz regulacji gospodarki wodnej organizmu. Ponadto pomaga utrzymać odpowiedni poziom cholesterolu oraz wspomaga procesy trawienne. ProSlimer® wspomaga redukcję wagi, a następnie utrzymanie jej na prawidłowym poziomie, jednocześnie doposażając organizm w witaminy i minerały konieczne do jego prawidłowego funkcjonowania. Ekstrakt z owoców Garcinia cambogia - zawarty w nim kwas hydroksycytrynowy powstrzymuje lipogenezę, sprawiając, że wątroba jest w stanie zmagazynować więcej energii, w konsekwencji czego odczuwamy mniejsze łaknienie, a posiłki stają się bardziej sycące. Pobudza procesy termogenezy, co przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej oraz poprawia metabolizm glukozy i podnosi wydolność organizmu podczas ćwiczeń. Ekstrakt z owoców Acai - jagody Acai, dzięki wysokiej zawartości błonnika przyspieszają przemianę materii oraz proces trawienia i regulują poziom cholesterolu. Dają długotrwałe uczucie sytości, pomagając kontrolować i stopniowo ograniczać ilość spożywanych kalorii. Bogactwo witamin zawartych w owocach Acai chroni organizm przed wyjałowieniem podczas procesuodchudzania oraz zmniejsza ochotę na słodycze. Ekstrakt z owoców Goji – utrzymuje prawidłowe stężenie cukru we krwi oraz reguluje przemianę materii. Jest bogaty w błonnik pokarmowy, który w odpowiedni sposób reguluje układ trawienny oraz poprawia jego funkcjonowanie. Zawiera betasitosterol, zapobiegający absorpcji cholesterolu oraz nienasycone kwasy tłuszczowe m.in. pomocny w odchudzaniu kwas linolowy i kwas omega 6. Ekstrakt z młodego jęczmienia – zawiera żywe enzymy trawienne, które poprawiają pracę układu pokarmowego, usprawniają przemianę materii oraz oczyszczają organizm z toksyn. Normalizuje poziom cukru we krwi zmniejszając ryzyko cukrzycy i pozwalając na utrzymanie prawidłowej wagi. Ekstrakt z zielonej kawy - redukuje łaknienie, a dzięki zawartości kofeiny i kwasu chlorogenowego przyspiesza spalanie tłuszczu. Dodaje energii, przyspiesza przemianę materii, wspomaga redukcję cellulitu, a także pomaga utrzymać odpowiedni poziom cholesterolu. Zielona kawa obniża ilość cukru wchłanianego w przewodzie pokarmowym. Kwas chlorogenowy – organiczny związek chemiczny z grupy polifenoli spowalniający wydzielanie glukozy do układu krwionośnego. Skutecznie zapobiega nadmiernemu przyrostowi masy ciała i magazynowaniu tłuszczu poprzez zwiększanie jego metabolizmu w wątrobie. Ekstrakt z ziela wąkrotki azjatyckiej - pobudza krążenie i wzmacnia naczynia krwionośne skóry jednocześnie skutecznie chroniąc przed cellulitem. Dzięki swemu działaniu ściągającemu zmniejsza obrzęki i pozwala pozbyć się nadmiaru wody oraz toksyn z organizmu. ProSlimer® - uzupełnia dietę w naturalne składniki wspomagające utrzymanie odpowiedniej wagi. Polecany jest dla osób walczących z nadwagą i cellulitem oraz w celu doposażenia organizmu w niezbędne witaminy i minerały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfiale
Jakobina zdrowia dla malego.... ja zauwazylam ze jak jem z rana porzadniejsze 2 sniadanie, to potem jest mi duuuzo latwiej walczyc z glodem, zwlaszcza wieczorem. x reszta dziewczyn gdzie? poodpuszczala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie na obiad młode ziemniaczki z koperkiem, kotleciki z piersi indyka i pomidory malinowe a na kolacje truskawki z jogurtem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A przy okazji wizyty z dziećmi u dermatologa lekarz kanałami zrobić wyniki na tarczycy bo ja mam bieżącego i to ma jakiś tam związek. Powiedziała że moja waga może mieć też coś wspólnego. No i muszę iść chyba zrobię jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej długo nie pisałam bo mąż przyjechał i każdą chwile spę4dzay razem.Jest fajnie dużo ruchu.Ostatnio waga spadła mi do 52 kg i musiałam troche więcej jeść bo Moja bratowa ostatnio wyladowała na pogotowiu z strasznym bólem kregosłupa i okazuje się,że kest za chuda bo ma 52 kg i z tego powodu ma takie bolesci i musi przytyc troche bo ma niedowage.Dlatego wszystko z umiarem ale za chudym tez jest zle byc.Tak po za tym jest ok.Posiłki jem jak jestem głodna ale mimo to waga nie rosnie.Oby tak zostało to ja marlenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfiale
Jakobina koniecznie zrob te badania... Marlenka ale Ci zazdroszcze tej wagi, maz pewnie zadowolony z takiej pieknej zony? :) x u mnie dzis zupa na obiadokolacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze telefon pozamienial mi słowa mam bielactwo i to może wpłynąć na tarczyce No jutro idę zrobić wynik. Umie plan zrealizowany. Marlena 52kg to ja ważyłam w 7klasie Waga marzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakobina ja też mam problemy z tarczycą i to nie jest za fajne bo można szybko tyć a wolno się chudnie. Gośćfile mój mąż niezadowolony właśnie bo mowi,że wolał mnie jak miałam te 67kg bo teraz sama skóra i kości. No nic dla mnie liczy się moje samopoczucie a czuje sie tak dobrze. Teraz waga spada bo ruszam sie o wiele wiecej i nie mam tak czasu na jedzenie.Jeszcze od wczoraj robimy taras i musze ogarniać wszystko.Dom gotowanie dla kilku osob i jeszcze do tego dziecko ktore jest mega *****iwe.Teraz tez miałam 2 takie male bo szwagiwr był 2 tyg z corka na wakacjach i pilnowalam 2 dziewczynki.Dobrze,ze jutro leca bo mam dosc. Wybaczcie ze sie podpisuje zamiast logowania ale wilno mi laduje stronki i wygodniej jest mi sie podpisac Marlenka 2206

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfiale
No właśnie.... Mi tez wszyscy mówią ze juz dość, ze wyglądam szczupło a ja raz ze tego nie widzę a dwa ze im nie wierze. Chore to troche No ale celu numer 1 nie osiągnęłam wiec kontynuuje dietke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×