Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kinder niespodzianka maxi z Biedronki. Jakie zabawki są w środku ?

Polecane posty

Gość gość

Hej od wczoraj czyli poniedziałku jest w Biedronce seria wielkanocnych jajek Kinder niespodzianki maxi za 15 zł. Kupowała któraś z Was? Jakie zabawki są w środku? Głównie chodzi mi o te dla dziewczynek. Z góry dziękuję za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Minionka mamy, takiedo dużego na motorze, jeździ po całym pokoju od wczoraj :) PS zaraz się zlecą wariatki z tekstami typu "twoje dziecko umrze bo dasz cukier w postaci czekolady" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
twoje dziecko umrze , te jajka to syf i chemia ! co z was za matki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ODRADZAM!!! Ja kupiłem dziecku 2 lata temu. Był w niej badziewny bączek żywcem skopiowany z mniejszego jajka, tylko nieco większy. Nigdy więcej takiego gniota nie kupię. Już lepiej za tę cenę kupić 5 małych jajek, będzie więcej frajdy, więcej niespodzianek i pewnie też więcej czekolady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja autorka :) Kupiłam dzisiaj jajko dla córki i była Barbie w środku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Ja kupiłam dwa dni temu dla dziewczynki, była taka większą lalka barbie w środku. Córka się nią non stop bawi bo miala dodatkowo ubranko w środku na zmianę. Jeszcze pół czekolady zostało ;) w normalnym sklepie te jajka są po 18 zł a nawet widziałam po 20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam zająca wielkanocnego, wymienia się mu pisanki które trzyma w rączkach, te pisanki można pomalować, są takie mini farbki w zestawie. Zającowi trzeba było przykleić oczy, nos, wnętrze uszu itp. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×