Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ILLAMASQUA

Polecane posty

oj spioszku nie przesadzaj:D wiesz jak to jest, kiedys pytam goscia ktory sprzedaje lody przy plazy: -duzo ludzi na plaży? -a nie wiem. Ja częsciej jestem w górach niż na plaży. Ja tu mieszkam więc ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiem, mnie też 😠 ale za to jak sobie stanę na szczycie i wyciągam kawkę, popijając sobie malutkie łyczki z termosu to mam świadomość że jestem od niej wyżej :P a tak poważnie uwielbiam morze ale do gór mam pół godziny i kocham tam przebywać :D Czy if wie jak wygląda świat kiedy patrzysz na niego z pułapu wyższego niż chmury? Nie da się tego opisać. Siedzisz na tarasie widokowym, pijesz kawke, słoneczko świeci jak marzenie i patrzysz w dół i widać tylko wielkie polacie chmury . Z chmury wyłania się jedynie twój szczyt i kilka innych poza tym jakby świat nie istniał :D wydaje się to takie nierealne ze odlot :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz na twoim miejscu if tez bym sie spienił ale naprawde zapraszam cie na te kawke :D mialem nadzieje ze wpadniesz spioszku idziesz do nas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matkooo a co sie stalo? facet to swinia , choooo wyplaczesz sie w ramionach :) - masz spodniczkę na sobie? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz sobie zmierzę to zobacze jakie mam tylko gdzie ja mam te maszynke? hmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mysle, ze If za chwile znowu nam sie internetowo pusci. Jaka ona jest przewidywalna :D (spodniczka tez byla do przewidzenia :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a otulona nadal w obsesji szatyna. Coz, czy woerzysz w to czy nie - ja bez problemu wbijam sie w stare sukienki wiec nie mam czego zazdroscic ;) no ale ja nie pochlaniam hektolitrow %% i nie wpierdzielam pizzy osiem razy w miesiacu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Japonia ewidentnie nie odczuwa ducha solidarności w kwestii przyjmowania uchodźców i jakoś nikt jej za to nie potępia. Choć w kraju regularnie składane są wnioski o azyl, niemal każdy z nich spotyka się z odmową. Tylko nieliczni uchodźcy otrzymują możliwość pozostania w tym kraju. W całym 2016 roku, w Japonii złożono ponad 10 900 wniosków - tj. więcej o ponad 3,3 tysiąca niż w roku poprzednim i jest to rekordowa liczba. Co ciekawe, wnioski jedynie 28 osób zostały pozytywnie rozpatrzone. Dla porównania, w 2015 roku Japonia również przyjęła tylko 27 osób plus dodatkowe 97 z przyczyn humanitarnych. Kraj Kwitnącej Wiśni, mimo starzejącego się społeczeństwa, jest bardzo sceptyczny w kwestii przyjmowania obcokrajowców. Niemcy posiadają szeroko otwarte drzwi dla migrantów z Afryki i Bliskiego Wschodu. Niektórzy politycy uważają, że jest to konieczne aby uniknąć katastrofy demograficznej. Japonia posiada dziś populację liczącą około 127 milionów ludzi, lecz zgodnie z przewidywaniami, do 2060 roku liczba mieszkańców spadnie do 87 milionów. Japoński rząd uważa, że uchodźcy chcą przybyć do tego państwa wyłącznie z przyczyn ekonomicznych. W przypadku tego państwa, alternatywą dla przyjmowania obcokrajowców może być powszechna automatyzacja zawodów. Japonia przeznacza ogromne środki finansowe w rozwój robotów i sztucznej inteligencji - systemów, które będą mogły zastąpić ludzi w pracy na wielu stanowiskach, począwszy od obsługi maszyn po obsługę klientów w bankach czy hotelach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tymi uchodźcami to w ogóle ciężki temat. Oczywiście że nikt normalny nie powie że oni wszyscy to w pogoni za socjalem wszyscy uchodzą. Na pewno niektórzy uchodzą śmierci. Należy podkreślić, nie wszyscy. Oczywiście to że ktoś poszukuje lepszego życia to też nie dziwi normalnego człowieka. Ale! Jest na YT taki filmik, jakiś ekonomista za pomocą cukierków czy gum w kształcie kolorowych kulek pokazuje ilu ludzi żyje w krajach rozwiniętych a ile klepie zwyczajową biedę (przyczyn biedy, choćby dziś w Wenezueli, nie będę roztrząsał). Nie ma możliwości (fizycznej, praktycznej) by kraje rozwinięte (czyli np Europa) były w stanie wchłonąć bezboleśnie tych wszystkich biednych. Sami staniemy się takim biednymi krajami. Niemcy i inne kraje (GB właśnie wychodzi z UE bo zalewają ją "uchodźcy") właśnie to zaczynają rozumieć, dlatego domagają się solidarności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myrevin lewacy wyżynają dziecko z łona matki,ale drzewa na własnej działce to już nie wolno wyrżnąć.Chora mentalność,szczyty hipokryzji tak samo z uchodzcami,najeżdzcami,obłęd dlaczego oni tego nie widzą wpuszczją terorystów do "własnego"kraju. Do sprawdzenia w necie ludzi starajacych sie o azyl Japonczycy biora do najniebezpieczniejszych prac miedzyinnymi pod ziemia po zakonczeniu projektu wywalaja. Wiekszosc teraz pod Tokio wykonuje projekty pod olimpiade 2020.Japonia w tym względzie, podobnie jak Australia, zachowała trochę samodzielności. Unia - nie. Dlatego spodziewajmy się kolejnych wieści o tym, że służby unijne i patrole italiańskie wyłowiły i uratowały kolejne tysiące migrantów tuż przy wybrzeżu Libii i zwożą je na koszt obywateli unijnych do Unii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też tej poprawności politycznej nie rozumiem. Co do wycinania drzew, zawsze uważałem że na WŁASNEJ ziemi człowiek powinien móc robić co chce. O ile (np wylewanie trucizn w ziemie) nie zagraża to innym. Wycina się liczne hektary lasu bo buduje się autostradę czy ze zwykłej drogi robi expresówkę, notabene zamiast autostrad powinniśmy budować drogi ekspresowe, jesteśmy biednym krajem i zamiast kilometra autostrady powstało by 4 kilometry drogi ekspresowej, zysk oczywisty, ale drzewka na działeczce niecałego hektara wyciąć nie można. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza tym.... Imperium rzymskie istnieje i ma sie dobrze, niszczenie naszej kultury i starej wiedzy zaczelo sie wlasnie w tedy. Rzymsko katolickie wyznanie jest religia najezcow, i wtedy to wlasnie Niemcy (krzyzacy) mieczem nas nawracali a teraz mamy to samo tyle ze inne wyznanie. Stara wiedza to wedy bo nawet mitogia skandynawska jest na nich oparta i to jest dowod ze przed katolicyzmem mielismy wiare wedyjska a jak wiadomo Wedy to wiedza ktorej oni nam zabraniaja. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i tak nic polacy nie zrobia co po/nowoczesna i unia chce to zrobią a pis lepszy nie jest zmierza do wojny z rosją i też są pieskami syjon-ameryki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myrevin
gość dziś Niestety.. myślę że masz rację, tylko z tego wyłączyłbym PO/nowoczesną, bo oni robią to co chce unia.. nie że unia robi to co chce PO/nowoczesna. PO (o nowoczesnej niewiele wiem..) to dawno wiadomo że finansowana prze z Niemcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ifka badz precyzyjna, kayah miala wystąpić w koncercie rodowiczowej, kurski na to, że po jego trupie bo czarne marsze itp. i dopiero jak zrobił sie szum i po interwencji rodowicz zrobił łaskę, na miejscu kayah tez bym zrezygnowała po czyms takim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
yhy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak tak, dr misio to tez przesadzona sprawa, co Ifka? Jestes tak propisowska, ze az oczy bola. Przeciez to Maryla zainterweniowala po tym jak Kurak jej powiedzial, ze nie chce Kayah na jubileuszu. Ta sie za nia wstawila i to dlatego ze zrobil sie Szum, Kurski tlumaczyl sie z tego przed kamera jak glupek (widzialas to??), ale Kayah powiedziala, ze zadnych naciskow i byciu na cenzurowanym nie zaakceptuje. I zbieglo sie to wlasnie z wyrzuceniem z festiwalu (po wczesniejszym zakwalifikowaniu, co za psiurskie jelopy) dr Misio. Nie widziec oczywostych oczywostosci w tej sutuacli mozesz tylko ty, Ifka. A slyszalas wypowiedz dr-a artstycznego festiwalu, ktory tez zrezygnowal? Powiedzial, ze od lat 90 zdarzalo mu sie dyrektorowac Opole pod roznymi opcjami polistycznymi (w tym pis za ich poprzedniej kadencji) i nigdy, nigdy nie bylo politycznej ingerencji w scenariusze i program. Tym czasem TVP wprowadzilo w tym roku instyrucje "inspektora" w postaci goscia z partii, ktory delikatnie mowiac jasno dawal znac co na scenie pojawoc sie moze, a co nie. PIerwszy raz w historii wolnej Polski. Do ciebie to tepoto dociera czy widzisz tylko swoich psiorkow, ktorzy wcale tak mocno jak sie zapierasz jednak cie nie zawodza? Jak takim kretynem mozna Ifka byc to ja nie pojmuje. Otulina, Ty za to jestes mistrzynia dyplomacji, jak nie zgadzasz sie z Ifka (jak chocby z tym Opolem ewidentnie) bo pieprzy jak potluczona, a jednak jestes poprawna politycznie i zlego slowa jej nie powiesz :D Wali tu spijaniem z dziubkow i obluda na kilometr :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szkoda ze taka ogledna w dyskusjach przy roznych pogladach z innymi nie jestes. Bo do tej pory raczej z twojej strony obserwowalam przy roznicy zdan z innymi kpine, arogancje, zbywanie i wysmiewanie. I dlatego pisze, ze obluda tu wieje na kilometr z waszej strony. I nie wiem z kim myslisz, ze piszesz ale mnie o Kurskim nic nigdy nie pisalas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W domu wszyscy zdrowi?? :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieeeeee, a wywalenie z TVP1 Mlynarskiej, Gorskiego, Maklowicza, Tadli i innych z ich programami wcale nie bylo cenzura, no skad :D :D Takie bolszewickie tradycje If to z domu wynioslas czy po prostu zawsze mowisz ze deszcz pada jak ci w gebe pluja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt nie mowi o klotniach tylko o merytorycznej dyskusji kiedy macie inne zdanie od siebie. Ale wy wtedy wolicie napisac "a, to tego nie zaglebialam" czy "az tak sie tym nie interesuje" i zacYnacie pietrolic o truskawkach :D no i luzna guma, kazdy ma swoja wizje przyjazni -jedni sobie spijaja z dziobow, inni sa po prostu szczerzy i na tym opieraja swoja relacje :) Ide na spacer, ahoj 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×