Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ILLAMASQUA

Polecane posty

Gość Myrevin
:classic_cool:🖐️))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głupiaś jak but Otulina, znowu dałaś się podpuścić jakiejś bandzie pomarańczy myśląc, że to Shatyn ci na kaczkach wrzuca :D Nie wywróżyłaś sobie, że to nie on??? :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj otulona_snem 2011.09.08 gotuje w ogromnym garze pol na pol watrobke kurza i kurze piersi,dodaje troszke soli ale malo,i pozniej blenderuje ta cala mase( po odlaniu wywaru rzecz jasna),nastepnie mroze na male porcje okolo ja wiem dwoch orzechow wloskich i wyjmuje na pol godzinki do godzinki przed karmieniem kotow xx Dobrze, żeś zrobiła sobie dziecko, bo już ci od tego obcowania z kotami nieźle na mózg padło xx :D :D :D Myślałaś, ze zmienisz topa i co? I dadzą ci święty spokój? :D :D Nie za te wszystkie miesiące lżenia, kłamczucho :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otulona_snem 2011.12.28 np L.Matela "Runy i ich zastosowanie" bardzo przystepna na poczatek,i jak mowie mnie runy uratowaly od wariactwa i jestem im bardzo wdzieczna x Koniecznie musisz wrócić do tych praktyk, bo stary skrypt chyba przestał działać, Agata :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myro, skoro już tu jesteś, powiedz nam jak to jest żyć tyle lat bez porządnego, dobrego lodzika? :classic_cool: Czy Otulona w związku z tym, że uznaje seks wyłącznie do końca, wyłącznie bez alkoholu i wyłącznie pruderyjnie, posiada także pełne owłosienie TAM? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otulona_snem 2011.12.28 tam masz jeszcze dodatkowo pozycje do medytacji opisane taka przystepna lekturka,zakupisz sobie runy to sama sobie bedziesz mogla stawiac,tylko nie wolno jak jestes chora,miesiaczkujesz,lub jestes zla a tak najlepiej pod koniec dnia lub na poczatku i sie wprawisz xx Trzymajcie mnie, oooooooooooooo ludzie :D :D :D Otulona, a kąpiesz się w czasie miesiączki czy to też źle robi na głowę? DKYN jak możesz się z taką watiatką qmać qm qm?!? 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Otulina krwią miesiączkową smaruje co rano tosty śniadaniowe Myrka. Zapewnia to krzepę, siłę i energię do zapi/e/rda/lania na 3-osobową rodzinę z dwoma kotami w Dortmundzie , jak sama to ujęła, o czym Myrek zapewne nie ma zielonego pojęcia (jak o większości rzeczy na temat ich związku, o których pisze kiedy go nie ma :D ) :classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagadka rozwiązana
Otulona po prostu stawia runy zamiast lodów, proste und logiczne :classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agata radośnie pije hektolitry piwa, gotuje zupy-kremy kotom (w dodatku z wątróbek, które podtruwają koty koncertowo pechowiec.gif ), wierzy w runy i inne gusła, nagminnie używa niepoprawnego zwrotu "w każdym bądź razie", jest po dwóch rozwodach, kilku urojonych ciążach, jest na utrzymaniu męża - ktoś taki mądry być nie może. I nie zmienią tego żadne kursy, szkolenia ani szkoły, choćby sobie kwalifikacje na Papieżycę zrobiła 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj gość 2017.02.23 Poza tym nie rozumiem, skoro tak bardzo niepodoba wam się chrzescijanskie podejście i dziwicie się, dlaczego nikt tak sobie nie jeździ po islamie, to weźcie tu we trójkę, Gruba, Odurzona i Mirek, załatwcie jakieś pasy, coś palnego i pokażcie aktorom sprawiedliwość. Następni mocno się zastanowia co chcą wystawiać, a wy będziecie mieli zamiast sądów swoja filozofie smiech.gif gość 2017.02.23 Wieszanie psów na Jarku aktem tchórzostwa i kretynstwa? Gruba, ciebie trzeba powielać poprzez drukowanie, przechodzisz sama siebie smiech.gifsmiech.gifsmiech.gif gość 2017.02.23 Niech zgadne, pewnie aktem odwagi jest oskarżenie o wszystko Tuska? Hehehehehehhehhehe smiech.gif gość 2017.02.23 Posmialem się z bidulki od obsranych gaci i jej analiz spoleczno- politycznych. Dzieki iftara smiech.gifsmiech.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bruno Shatyn dziś – Mimo trudności, przekonaliśmy Komisję Europejską do tego, aby pomóc polskiemu górnictwu wyjść z kryzysu. (…) Pomoc uzyskana na wsparcie górnictwa ma być rentowna. To znaczy, że kiedy już górnictwo wyjdzie z kryzysu, to ma sobie radzić samo. Wiąże się to z tym, że należy zamknąć te kopalnie, które są nierentowne. Inaczej nie wyjdziemy na „plus” – powiedział minister energii. x x A co na to górnicy którym obiecywano, że kopalń nie będzie się zamykać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bruno Shatyn dziś - To jest chore, żeby minister środowiska strzelał do bażantów wypuszczonych prosto z klatek. Tą sprawą zajmę się prywatnie. Mam już gotowe pisma do Polskiego Związku Łowieckiego, ale postaram się też ustalić, kto za to wszystko zapłacił - mówi Wirtualnej Polsce Paweł Kukiz. Lider Kukiz'15 dodaje, że zamierza postawić PZŁ ultimatum. x Paweł Kukiz, który sam jest myśliwym, opublikował na swoim profilu na Facebooku skany dokumentów, jakie złoży w Polskim Związku Łowieckim ws. ujawnionych przez Wirtualną Polskę polowań ministra Jana Szyszko. x – Chcę zapytać, czy ich zdaniem takie postępowanie jest etyczne. Jeśli nie, to będę się domagał usunięcia ministra z szeregów PZŁ. Jeśli tak, to sam z niego odejdę – informuje. Lider Kukiz’15 dodaje również, że postara się ustalić, kto w ogóle za takie "polowanie" zapłacił. Kukiz myśliwym? Co na to otulona która krytykowała Komorowskiego, mimo, że on przestał być myśliwym? "Prawda nie leży pośrodku. Prawda leży tam, gdzie leży". - Władysław Bartoszewski Bruno Shatyn dziś Rząd Austrii wprowadził zakaz noszenia w miejscach publicznych burki i innego rodzaju ubrań zasłaniających twarz. To element nowego programu integracji uchodźców i imigrantów x Austria zakazuje noszenia w miejscach publicznych burki, a także innych ubrań zasłaniających twarz w ramach programu integracji uchodźców i imigrantów. Został on uzgodniony przez rządzącą koalicję konserwatywno-socjaldemokratyczną. x Program ten przewiduje wprowadzenie w przyszłości zakazu rozdawania egzemplarzy Koranu oraz obowiązkowy rok integracyjny, na który składać się będą m.in. specjalne kursy języka niemieckiego i austriackich wartości. Rozwiązania te będą obowiązywać osoby z przyznanym statusem uchodźcy i osoby ubiegające się o azyl, których szanse na jego uzyskanie oceniane są jako dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otulona niezalog dziś Włochy już niedługo mogą stać się pierwszym krajem Europy, w którym kobiety dostaną prawo do płatnego urlopu podczas miesiączki. x I dobrze. Wróżyć i pracować podczas miesiączki nie wolno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myro niezalo dziś gość dziś Agatko, kule trzeba najpierw potrzec i konkretnie potrzasnac. x I właśnie tak robimy codziennego shake'a na śniadanie dla Agaty cool.gif Wszak z rana najlepsza do buzi śmietana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Amok 2004.07.10 Uzala się facet który wysiada z Meca i mówi że jest do d**y... A ja już swoje przeszedłem. Śpie z baba która ma co chwile kochanków. Nie dorobiłem się niczego. Nie mam nic. Jestem po trzech awałach serca. Żyje na krawędzi... Nie mam pracy. Nie mam źródła dochodu... Żyję tulko dlategoi ze mnie (faceta który ma 44 lata) utrzymuja rodzice.... Mój uśmiech losu ma smutną twarz... Amok 2004.07.10 Widze że zatkało tzw. kakao... Trudno sie rozmawia z kims kto ma zawsze racje... I ta racja jest nie do obalenia usmiech.gif Milej nocy... gość dziś Amok 2004.07.10 Uzala się facet który wysiada z Meca i mówi że jest do d**y... A ja już swoje przeszedłem. Śpie z baba która ma co chwile kochanków. Nie dorobiłem się niczego. Nie mam nic. Jestem po trzech awałach serca. Żyje na krawędzi... Nie mam pracy. Nie mam źródła dochodu... Żyję tulko dlategoi ze mnie (faceta który ma 44 lata) utrzymuja rodzice.... Mój uśmiech losu ma smutną twarz... Amok 2004.07.10 Widze że zatkało tzw. kakao... Trudno sie rozmawia z kims kto ma zawsze racje... I ta racja jest nie do obalenia usmiech.gif Milej nocy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś W końcu Shatyn masz co chciałeś,najwytrwalsze dwie dziewoje odeszły i zostałeś sam jak palec. gość dziś Najwytrwalsze w czym?:D :D :DW obcowaniu w wirtualnym świecie z obsesją na punkcie jakiegoś krakowskiego, schorowanego starca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Otulina wpadnie tu jak burza w weekend smiech.gif Jak zacznie jechać po Szatynie to przestanie dopiero w poniedziałek po tak długim odwyku smiech.gifsmiech.gifsmiech.gif Ile to już takich pauz w jej wykonaniu było? 54895839450935357947597? Czy się pomyliłam o jakieś 23247328784? W gębę ci Agata plują a ty mówisz, że deszcz pada. Głupiaś jak but, a wystarczyło napisać "przepraszam" albo po prostu zamilknąć, miernoto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×