Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ILLAMASQUA

Polecane posty

Gość gość
gość dziś Strasznie dużo smutku w postach Shatyna. Dziekuje wklejaczu, teraz mam do niego jeszcze więcej sympatii.. gość dziś Wspaniała i piękna żona też może się zagubić, popełnic błąd. gość dziś Amok 2004.06.24 A jednak tutaj się coś stało. Nikt nic nie napisał od 9 z groszami... Moja żona uważa że jak ja sie czegoś tkne to to musi paść... Tak było kiedyś m.in. z giełdą... I zaczynam mieć obawy czy to ja swoją obecnościa nie wykańczam tego fantastycznego topicu... smutas.gif Mój uśmiech losu ma smutną twarz... gość dziś Amok 2004.07.09 Chyba, kurza d**a, wpisy mi się dwoją w oczach.. W koncu po pół litra jestem.... Mój uśmiech losu ma smutną twarz... gość dziś Amok 2004.07.09 Staram się nie przestawać... Ale szmalu mi brakuje smutas.gif Mój uśmiech losu ma smutną twarz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jak czyta się posty Shatyna widac duża kulturę. Czytając Odurzona jawi się bialostocki cymbal bez cienia klasy. xx A teraz myśl sobie w głowie "skończ pier/do/lić te smuty DKNY bo mam cię dość" ale pisz dalej "nie smutaj", "ojojoj" etc :D Wszak jesteś mistrzynią kłamania i dwulicowości, Otulona :) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meluzyno, Meluzyno, Porzuć płonne swe nadzieje. Odpłyń własną limuzyną. Świat się śmieje, świat się śmieje. Ale miłość moi mili, Jest nieczuła na mądrości. I dla jednej wspólnej chwili, Zapomina o śmieszności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mirku Mirku i Agato Bo najgorsze to być szmatą Tą co składa kondolencje Życzy zdrowia, zdrowia więcej A po chwili bez pardonu Czy też wstydliwego tonu Rzuca "ścierwem" albo "ciulem" Chociaż niby ma maturę :o Lecz kultury, moi mili Oni jednak nie nabyli Ku/r/wą jest się wszak z natury Mimo studiów czy matury 🖐️)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mirku Mirku i Agato Bo najgorsze to być szmatą Tą co składa kondolencje Życzy zdrowia, zdrowia więcej A po chwili bez pardonu Czy też wstydliwego tonu Rzuca "ścierwem" albo "ciulem" Chociaż niby ma maturę pechowiec.gif Lecz kultury, moi mili Oni jednak nie nabyli Ku/r/wą jest się wszak z natury Mimo studiów czy maturyMirku Mirku i Agato Bo najgorsze to być szmatą Tą co składa kondolencje Życzy zdrowia, zdrowia więcej A po chwili bez pardonu Czy też wstydliwego tonu Rzuca "ścierwem" albo "ciulem" Chociaż niby ma maturę pechowiec.gif Lecz kultury, moi mili Oni jednak nie nabyli Ku/r/wą jest się wszak z natury Mimo studiów czy maturyMirku Mirku i Agato Bo najgorsze to być szmatą Tą co składa kondolencje Życzy zdrowia, zdrowia więcej A po chwili bez pardonu Czy też wstydliwego tonu Rzuca "ścierwem" albo "ciulem" Chociaż niby ma maturę pechowiec.gif Lecz kultury, moi mili Oni jednak nie nabyli Ku/r/wą jest się wszak z natury Mimo studiów czy maturyMirku Mirku i Agato Bo najgorsze to być szmatą Tą co składa kondolencje Życzy zdrowia, zdrowia więcej A po chwili bez pardonu Czy też wstydliwego tonu Rzuca "ścierwem" albo "ciulem" Chociaż niby ma maturę pechowiec.gif Lecz kultury, moi mili Oni jednak nie nabyli Ku/r/wą jest się wszak z natury Mimo studiów czy matury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy DKNY ma problemy z głową? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Otulina, może porozmawiamy o runach? :classic_cool: Oglądasz programy ezoteryczne? :classic_cool: To ty założyłaś temat "Wróżka online- kogo polecacie?"? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otulona_snem dziś za jednego mowilam ze wyjde za maz x Chyba za trzech, rachunki ci się mylą jak z tymi ciążami :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czwarty mąż otuliny
dzień dobry, jestem Krystian :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
krystian, lubisz wycinać sobie żebra? bo w związku z Agatą jest to dla mężczyzny nieuniknione (((:classic_cool:)))) To dlatego Myrek tak spektakularnie schudł :classic_cool:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myrek czarcie żebro
spr und potw :classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
siała baba mak nie wiedziała jak a agata tak się schlała wszystko babie wyśpiewała a to było tak :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
E, Otulona, pilnuj swojej ziomalki DKNY bo przyłazi z tymi oldskulowymi smętami do Shatyna :classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Elo melo, co tam tłuku tłuczesz dziś na obiad? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uj z obiadem, ważne, że na wieczór masz już na pewno zapas dobrego, zimnego piwka :classic_cool: Jak je będziesz otwierać, to niech ci przejdzie przez to pustkowie zwanym twoją głową myśl, że obcy ludzie z neta mają rację - masz problem z %% ;) No i czekamy na Kaczkach, niezmiennie! :) 😘 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piszesz "te towarzystwo" i jednocześnie śmiesz wypowiadać się nt edukacji? :D :D :D "TO towarzystwo", ściero bez ambicji 🖐️)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myrevin
{ Zakaz obrotem ziemią rolną. Wyjątek: kościół. Zakaz handlu w niedzielę. Wyjątek - kościół. } <<>> Koorestwo. Kolejny rząd w Polsce.. i nadal człowiek ma wrażenie że nie rządzą nami Polacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chory kraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Ustawa przewiduje, że zasadniczo nabywcami nieruchomości rolnych będą mogli być tylko rolnicy indywidualni. Wyjątkiem jest m.in. nabywanie ziemi przez osoby bliskie sprzedającemu, jednostki samorządu terytorialnego, Skarb Państwa oraz kościoły i związki wyznaniowe. " xxx Nie tylko kościół, ale również ZWIĄZKI WYZNANIOWE, czyli np. gminy żydowskie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej grube. Czy mozecie wypierrdalac z topa szatyna z tym spamem bez polotu i finezji? Z gory dzięx, lochy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×