Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Odkryłam w sobie dziwne zdolności

Polecane posty

Gość gość
Dlaczego nie przewidzisz wyników w totka? Mogłabyś za te pieniądze pomoc tylu hospicjom, schroniskom, szpitalom czy umierającym dzieciom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No serio pytam, bez złośliwości :( ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam takie pytanie. czym sie różnią mysli zmarłych od mysli zywych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jeszcze tak pi razy drzwi jaki jest liczbowy stosunek zmarłych do zywych i pytanie do szarika: czym sie różni kwant od człołwieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo mówienie o zjawiskach kwantowych w takiej skali to jak mówienie o psychologii masywów górskich i popędach seksualnych oceanów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem szatanistą , ale odpowiem Jezus chodził po ziemi 40 dni po zmartwychwstaniu, tak jak nasi najbliżsi mają czas, energia życia pochodzi od Boga miłości, ten co jej nie ma umiera na zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tam w sumie nie wiem co to jest fizyka kwantowa ale domyslam sie, że to próby wjasnienia zasad odziaływań między kwantami. rozumiem ze głównym problemem fizyki kwantowej jest poszukiwanie źródła dźwięku dla słów które staja sie ciałem etc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak chodził to nie mógł byc martwy przynajmniej zgodnie z definicją smierci. takiego zlepku słów jak "żył po smierci" nie da sie logicznie wytłumaczyc bo życie i smierć definiują sie nawzajem. jak jesteś żywy to nie jesteś martwy i odwrotnie. jak jesteś taki i taki to po prostu dostajesz do przetworzenia sprzeczne informacje co objawia się podatnością na penetracje algorytmu przetwarzania dancyh. wiadomo, że nauka to tak naprawde religia i odpowiadaja za nią w sumie ci sami ludzie co za religie. dlatego rózne fizyki kwantowe i inne pierdoły mnie w zasadzie nie dziwią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak na mój gust ludziom zaczynało jakos na początku 20 wieku zbyt sensownie cos switać i trzeba było im pokomplikować dane które do nich docierały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawdopodobnie drogą która szli mogła bez świadomości tego dokąd naprawde zmierzaja doprowadzić ich własnie do tego. nie wiem. eksperymentalnie przypadkowo. trzeba było więc piertolnąc jakas teorie przesunąc ich w inne obszary zainteresowań czy cokolwiek. takie jest moje zdanie. żeby podróżować w czasie nie trzeba znac fizyki kwantowej. tak samo jak do chodzenia nie jest potrzebna znajomośc teorii powszechnego cązenia. to tylko obecnie uważa sie, że mozna sie dowiedzieć tylko tego co juz teoretycznie wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wygląda to zatem tak, że jak coś komuś nie pasuje w obliczeniach to mamy gotowe wytłumaczenie - FIZYKA KWANTOWA. i c***j. trza sprawe zostawić wybitnym specjalistom niech se tam bombarduja kwarki bozonami i na odwrót

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz rację. Wystarczy dobra intuicja i świadomość i jeszcze coś ale to nie temat na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bez obrazy bo mozliwe ze z tego wynika cos sensownego. jednak mimo wszystko jest to kwestia kompetencyjna. cos nie gra. zostaw to maluczki zajma sie tym kwantotechnicy. nie podoba mi sie takie podejście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no a ze to takie prominentne zajęcie to wszysko wali na kwantotechnike. tam sie w sumie mało który zastanawia o c***j w tym chodzi. ważne ze to takie nobilitujące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co zaś do samych kwantów to mi niepotrzebny akcelerator cząstek zeby udowodnić ich istnienie. wystarczy mi rysowanie okręgu i już wiem że coś jest kooorfa z tym tworem nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdy się rodzimy dostajemy szansę, bez grzechu, z upływem czasu grzechu tracimy zdolności, nie liczni nie tracą, gdy umieramy zaginamy czasoprzestrzeń, i przemykają obrazy Einstein miał rację, na początku nie wierzył w Boga, potem się mu zmieniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak bez grzechu jak mamy grzech pierworodny. od początku jesteś zadłużona z czasem procenty narastają. religie wymyslili ci sami ludzie co lichwiarstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ogólnie koncept polega na tym, że jak jest już jakies wyjaśnienie to nie szukasz innego. dlatego średnio mi sie podoba ta cała fizyka kwantowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wracając do jezusa można postawić teorię że po prostu nigdy nie był zywy. nawet jakoś lepiej mi to wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grzechem pierworodnym to kościół wymyślił, nie pasowała im teoria niepokalanego poczęcia, stąd też podziały później. Bóg stworzył Adama i Ewę, zerwał owoc, i wygonił z raju, czy Bóg tego nie wiedział ? stworzył ich na podobieństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ulepił ich z gliny, i narządy rozrodcze też, mógł zrobić obojniaków samoreprodukcyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mieszajmy w to glin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w założeniu adam miał byc jedynym człowiekiem dlatego trzeba założyc że siusiaka dosztukowano mu dopiero po ulepieniu ewy. ewa miała byc już ostatnia stąd wniosek że pierwotnym przeznaczeniem narządów rozrodczych nie był rozród. no ale jak tam se chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zreszta de facto przepływa tamŧefy całe mnóstwo informacji. najczęściej są to informacje o samym sobie. to ze strony męzczyzny bo kobieta swoje dane trzyma w ukryciu. gdyby kobiety potrafiły analizować dna z nasienia to każda znajomośc rozpoczynałaby sie stosunkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytam i się uśmiecham Bóg stworzył ziemię i Adama i Ewę w 7 dni, więc co dosztukował to kupy się nie trzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tam w sumie nie wiadomo na jakiej zasadzie dokonuje sie jakieś przetasowanie i w brzuchu rośnie mały znak zapytania. czekan na rewelacje naukowców wyjasniające czarne bobaski z pary białych np. a z pewnoscia takowe niebawem zostana ogłoszone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no może i w 7 dni z tym ze to akurat nic nam nie mówi o długości tego procesu bo nie wiadomo ile wtedy trwał dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tyle samo co teraz to ziemia, i dla tego 7 dzień świecić czyli Niedziela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żydzi mają sobotę, nic nie robią, to kwestia kalendaża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie, też bym tak chciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×