Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Odkryłam w sobie dziwne zdolności

Polecane posty

Gość gość
Ukradli mu muzga bez zgody go samego i rodziny, włożyli do formaliny, sprzedawali próbki, pościeli na plasterki po 40 latach oddano do uniwersytetu. Tak mało apetycznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to by do nich pasowało. aż dziwne ze nie robia czapek w kształcie mózgu einsteina. można by to wygarbowac z jakiejś skóry zwoje domalowac z boku wyłozyc sobolim futrem zeby profesurze uszy nie marzły podczas doniosłych ceremonii wręczania studentom w czapkach w kształcie mózgu małpy jakichś dyplomów ukończenia zakończenia awansu na neandertalczyka czy cuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tam jeszcze jakies lampki choinkowe można by domontować żeby było widać ze myśla by se mrugały wzdłóz jakichś zwojów jakos zintegrować z powagą sytuacji żeby głupio nie wyszło bo w końcu nie zawsze wypada mysleć tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On był Niemcem, co nie zmienia faktu geniuszu. Nie wiem jaka broń będzie użyta w trzeciej wojnie światowej, ale czwarta będzie na kije i kamienie. Aluzje do Niemiec że nie są najsilniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrym pomysłem byłby termofor połączony z zaworem pary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spokojnie mogliby drzemać wyglądając przy tem niczym parowe liczydła koniecznie trzebaby domalowac jakieś sztuczne surowo omiatające otoczenie oczy najlepiej równiez błyskajace światłami. to jedyny sposób żeby zachowali resztki autorytetu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przynajmniej jezeli chodzi o mnie.... Nie wiem czy był niemcem. podobno był zydem. sam chyba sie nie wypowiedział w tej kwestii nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedni mają ukierunkowany jeden tok myślenia tutaj zawór pary i się przegrzewa, inni wielopoziomowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przynajmniej jezeli chodzi o mnie.... Nie wiem czy był niemcem. podobno był zydem. sam chyba sie nie wypowiedział w tej kwestii nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak tak. wielopoziomowo. wiadomo że wielopoziomowosc to wyznacznik skuteczności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak samo z wykształceniem poczytajcie sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albert Einstein miał opinię babiarza. Ale czy był też plagiatorem? Czy okradł z zasłużonej sławy własną żonę? Gdybym go spotkał, z przyjemnością postawiłbym mu piwo, ale raczej niechętnie przedstawiłbym go mojej siostrze – tak niekonwencjonalnie wypowiedział się o słynnym naukowcu Dennis Overbye, autor książki „Einstein in Love”. Z biografii, będącej zwieńczeniem dziesięcioletnich poszukiwań, wyłania się postać człowieka, który w życiu prywatnym nie zasłużył na aureolę: był niewierny, nieodpowiedzialny, niedojrzały. Jako odkrywca Einstein nie miał sobie równych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to prawda mam rzadko spotykane zdolnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteś osobą pierworodną a ja mogę tobie pomóc ale potwierdź swoją obecność tutaj .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Panią To są naturalne zdolności dla zwykłych ludzi mało pojęte. Dla nich jedyne rozwiązanie to jest psychiatryk albo psycholog. Po coś Pani otrzymała takie dary - bez przypadków. warto je rozwijać i wykorzystywać w dobrym kierunku. Jeśli Pani potrzebuje z kimś porozmawiać to służę pomocą. http://uzdrowiciel-terapie-naturalne.com/ Uzdrowiciel Mariusz Bryk tel. 881000330 Polecam też Panią Joanne Kozicką http://www.terapienaturalne-joannakozicka.eu/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×