Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamuska22

Obiadek dla 7-miesiecznego maluszka

Polecane posty

Gość mamuska22

Prosze o podanie przepisow dla takich malcow bo ja juz nie mam pomyslow Lekarz poradzil mi tez aby obiadki drobniej mielic, wiec ja chce dodac do przecierku caly ugotowany ryz czy to dobry pomysl? Doradzcie mi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuska22
Dzieki zaraz tam zajrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mwach1
Jak nie masz pomysłów to wystrczy przeczytać to co jest w składzie na zupkach kupnych i tyle. Ja mam 8 m0czne dziecko i na poczatku tak robiłam. Najpierw kupywałam zupki, bo myślałam ze to lepsze od robionych w domu, ale potem doszłam do wniosku, że sama też sobie poradze. Kupiłam takie składnii jakie są w tych kupnych zupkjach i ugotowałam mu zupke - zajadał się, że aż miło patrzeć. Troszke posol, tyle co wiatr dmuchnął i zobaczysz jaka bedzie pyszna. Bo przecież takiemu maluchowi raczej wykwintnych dań dawać nie bedziesz. Pozdrawiam. Zajrzyj na forum edziecko, a ja zapraszam sie do siebie na forum. Nie wiem w którym miesiącu urodziło się twoje szczęscie, ale moje w paxdzierniku i takie tez mam forum : PAŹDZIERNIKOWE DZIECIACZKI http://forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=17345&t=1085738493708 - A TO LINK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacco9
Witaj Cecylia,hm z doświadczenia wiem że należałoby ten ryż również rozdrobnić,jeżeli nie to są problemy z kolkami itp. Pemiętaj jak tylko możesz to nie sól synkowi pokarmów. Dla dzieci smakuje to wspaniale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proponuję kupić książkę z przepisami. Przedstawionych jest tam wiele ciekawych propozycji i na pewno znajdziesz coś, co z przyjemnością zje Twój skarb. Produkt dostępny jest na CoZaCena – www.cozacena.pl w niskiej cenie. Polecam gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam stronkę mamachef.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego nie posolić trochę? Moja pediatra wręcz mówiła coś przeciwnego. Sól wspomaga wytwarzanie kwasu solnego w żołądku dziecka, więc szczypta soli wręcz pomoże dziecku strawić posiłek. Oczywiście mówię o dobrej jakościowo soli, np himalajskiej, nie takiej zwykłej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też nie boje sie soli, używam Klodawskiej, naszej polskiej. Jerzy Zięba twierdzi, że jest rownie wartościowa jak himalajska, jak nie lepsza bo himalajską już ponoć podrabiają. Nie wspomne o cenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×