Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

List.

Polecane posty

Gość gość
Hejka szukamy kogos do wspolpracy w laboratorium kosmetycznym we Wroclawiu.Wymagane wyksztalcenie wyzsze o profilu chemicznym.Atrakcyjne warunki i lokalizacja. info.na maila marta.laboratorium@wp.pl pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
- Znów dostałem od Pani list. - Jaki list ? - Ten na który czekałem tyle lat. I tyko dlaczego ten list szedł tak długo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapomnij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mialem Ci kupic rower na raty,tak aby kazdy byl znow bogaty. Milcz dalej wielki Cykorze,niech mozg ziemie orze,bende siedzial dalej w twej norze.Chyba ze ...moze...ze,ze...eeeObudz sieee https://www.youtube.com/watch?v=8eG5-uoT91o Roman Wdzieczny PS tylko z nazwiska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość pani Sylwia
21.28 jakie znów ? ja tylko raz jedyny napisałam tutaj list.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość taboret
List doszedl,ja nie...ale czemu tyle golebi przy tym padlo...smutne Czesc ich pamieci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Idiota
Wszystko napisane wiec pozamiatane...Boze chron od falszywych przyjaciol z reszta jakos sobie poradzimy.https://www.youtube.com/watch?v=3x_5eZjlrsE Chcialem sie tylko spotkac, nie zeby szczescia zanac lecz by znowu przed siebie gnac...Emocje to zly doradca,ale pokazuje kim jestesmy.Dosyc nauczycieli plywania,ktorzy nigdy nie byli w wodzie...Przywitalas mnie ponownie tutaj tekstem"no to jestesmy w doopie panie prouratorze...Nie klamalas Mialem spokoj,moze nie swiety ale zawsze...Teraz mam swiete w****ienie,pozdrufcie tam gdzies Gienie. https://www.youtube.com/watch?v=EdmZYu9Lths Wychodze,bo widze ze sie ekipa nie zmienila i poleca epitety na moje dziecko z braku argumentow.Znam to Dziekuje ja wysiadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Idiota
Aha,bo jestesmy na wizji.Jeszcze jedno,niczego nie zaluje,moze tylko tego ,ze sie polamalem...ale ze,sie polamalem to sie dowiedzialem.Nie wiem czego ale sie dowiedzialem,choc nie tego chcialem,blakac sie... Jednak zla orientacja seksualna prowadzi do zla.Ale ja nie jestem zly,nawet jak glodny...I niech juz nikt nie cukruje,bo cukier to biala smierc. Uwazajcie dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Idiota
Aha,jeszcze to...no...no,fajnie sie obrac ze skorki...Ale to juz bajka dla doroslych...ktorych tu brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Idiota
Aha,tak na koniec bo juz tu nie wroce chciale pozegnac Idiote Dostojewskiego bo ogolnie stwierdzilismy,ze to ciezka lektura nawet do noszenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedys tu pisalam,ale nie o tym chcialam:) Ten list dedykuje komus, kto jest bliski memu sercu:) Bylam wczoraj u Ciebie,staram sie jak tylko moge,walcze....a i tak czuje sie. jakbym byla na straconej pozycji ,nie wiem ile jeszcze zdolam wytrzymac,ale Ty mozesz wszystkiemu zapobiec:)nie wiem czego oczekujesz odemnie ,ale nie mam juz sily:( nie wiem ile jeszcze zniose tej udreki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedys myslalem ,ze oszaleje...Skonczylo sie tym,ze szaleje za Toba. Czasem kochanie to zwykle czekanie,takie proste...w scisle okreslonym celu,nie zaznaje tego wielu... Jestes Jedyna,moja wciaz mloda dziewczyna. Kocham Cie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem kochanie musimy a bedziemy szczesliwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czekasz na mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czekam od dawna i pewnie sobie jeszcze poczekam. Pewności nie mam, czy się doczekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×