Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

List.

Polecane posty

Gość gość
jakiej imprezie?po zawodach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to duza impreza byla,zawody,casting,jakies przedstawienie,jak to na targach kultury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tydzień kultury beskidzkiej no był ale ja tam nie musiałam nic sprzątać skąd taki pomysł? aaa wiem chodzi Ci o Dino;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Wiedźma
Gdybym napisała, został by pewnie bez odpowiedzi.Co można by napisać po tylu latach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z wrozkami to tak jak z wszystkim,kiedys bardzo interesowalem ezoteryka.Pare razy wlos mi sie zjezyl,ponoc to jest na dana chwile,konstelacje.Cos w tym jest ale zarazem bardzo oglupia,ciezko zdac egzamin jak ktos musi ciagle podpowiadac...czesto to tak forma psychoterapi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz co ? idę spać na godzinkę , potem szybki obiad -udka mam od wczoraj..ugotuję ziemniaki, zrobię sałatkę ...szybki prysznic, make up a potem mykam do pracy rowerkiem;-)napiszę wieczorem.Narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na udka tez sie pisze.Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie o to chodzi że ja nigdy nie pisałam do wróżek-uważam że to grzech.. ,taka jedna baba dała wróżce moje namiary(wiem bo widziałam jej auto pod salonem) a ta mi odsyłała różne bzdury..przez nie dwie egz za egzaminem miałam oblany to Koszmar ,ona jej zanosiła wszystkie info o mnie.fakt.Kapłam się bo mi zapisała swój tel.kontaktowy na egz na karteczce ja k rozwinęłam to w środku była pieczątka salonu wróżki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdrzemnęłam się 40 minut,miałam sen że wykręcam numer albo ze ktoś dzwoni już sama nie wiem w słuchawce usłyszałam jedno zdanie,,nigdy Cię nie uderzę'',dziwne.Nakarmiłam psy,i gotuję makaron ,(kokardki)będzie z piersią z kurczaka z patelni i z warzywami..(włoszczyzna na patelnię) bo się okazuje że udka zjedzone a myślałam że zostały.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurcze sorry za watek z maluchem,nie wiem co mi odbiło..ta relacja miała być czysto duchowa a wszystko zmierza nie w tym kierunku i za szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem,bylem na krotkim zabiegu.Gdzies tam kiedys czytalem ,ze mozna jakos wplywac na plec dziecka poprzez odpowiednia diete.Ja lubie takie rozmowy,bo w wiekszosci rozmow najwazniejsze sie przemilcza...Moj kolega i Partner w moim wieku ma teraz goraco bo zona ma Termin w lipcu ale pozytywnie,ciesza sie jak dzieci.Fajni ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:21Jak syn trenuje to i potrzebuje,fajnie sie rymuje pewnie mu smakuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co tam u Mamy Twojej?Dalej tak dobrze gotuje,pamietam ze trzeba uwazac...Latwo przytyc,podobnie jak u mojej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajnie mają zazdroszczę dzieciaczka../,trenował...przecież wiesz że teraz tylko tak dla siebie skacze w sezonie zimowym...i kibicować naszym albo kolegom klubowym.Kolega namawia go żeby z nim kolarstwo trenował..syn już nawet rower obczaja. W bieganiu ma o połowę lepszy czas niż ja,jest dla mnie poza zasięgiem no ale długie nogi to połowa sukcesu;-)Muszę go stopować żeby sobie krzywdy nie zrobił znowu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja mama bardzo dobrze gotuje zresztą tato też w wojsku był jakiś czas na kuchni..zresztą on to lubi.;-)nie znasz mojej mamy.Nie masz prawa nic pamiętać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13.15 tak uwielbia moje obiady..ostatnio mnie nie było i córka miała przygrzać leczo ..niestety przypaliła i nikt nie zjadł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10 po wychodzę.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:49 Matki Polki tez nie znalem a za lebka musielismy kwiaty skladac przed pomnikiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy wrocisz,ja mam dzisiaj dzien gospodarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedyś się matki doceniało dzisiaj wszystko schodzi na psy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po tych szpitalach to sie dopiero rozkrecam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co to za zabieg był? jak poszło? jak wyniki?/przy mojej mamie wszyscy tyją mimo że warzyw i owoców jej kuchni nie brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
będę ok 22,30..Pa..lecę zęby myć i wylatuję;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Terapia manualna tak ogolnie mowiac,troche podpowiadalem,ale sie nia chwale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to nieźle;-)narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak zabki umyte to dam Ci buzi bez gumy do zucia,chociaz lubie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tym spaniem ostatnio to my juz chyba do Tego dziecka trenujemy...hehe Tryb mieszany. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwszy! Malymi falami a jednak Tsunami... zagrzewam siebie studzonc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość List do tatuazysty
Witam Serdecznie. Robil Pan wczesniej tatuaz znajomemu(takie Logo Kafeteria) na lewym posladku,po skosie wierzchem poczawszy od ledzwi. Mimo poprzednich opini jestam teraz bardzo wdzieczny i chcialbym sie zrewanzowac zywa reklama.Prosze o jak najszybszy Termin zabiegu. P.S Jutro mam Termin u chirurga plastycznego na zmiekczanie tkanki miesniowej w w/w obszarze bo chcialbym uzyskac docelowo efekt falowania.Nikt tak jeszcze nie ma i mysle ze to bardzo orginalne.Kolor wg.Palety RAL 9016. Dziekuje. info na maila Roman Wdzieczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×