Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dziecko sie rozchorowalo nowa praca

Polecane posty

Gość gość

Zalamka.Pracuje od tyg. w nowej pracy.Maz jest na probnym do konca miesiaca.A ni ja nie wezmiemy wolnego.Nikogo do pomocy.Jak rozwiazac ta sytuacje. Dziecko 2 klasa sp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opiekunka albo zostawić samo w domu jak rozsądne. Ew jakaś sąsiadka która siedzi w domu np z maluchem i chciałaby zajrzeć do twojego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A na co jest chore?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
temp. ma 38 i boli ja gardlo. sasiadka odpada bo nie mamy. a samej tez jej nie zostawie.Fszeruje ja lekami.pojdzie do szkoly chora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak wyślesz chora do szkoły to za chwile będzie bardzo chora biedne dziecko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to masz gwarantowane że się rozłoży na dobre!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie lepiej zapłacić jakiejś opiekunce niż wysyłać chore dziecko do szkoły? Współczuje dziewczynce takiej matki. Idąc do pracy ie zastanawiałaś się nad tym co zrobisz jeśli dziecko Ci się rozchoruje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś co sie czepiasz tylko matki ? dziecko ma tez ojca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a skad ja teraz znajde opiekunke.Ktos kogo nie znam ma sie zajac dzieckiem?Nie nie bralam pod uwage choroby .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
głupio ze w jednym czasie prace zmieni liście. ale pracujecie to stać Was żeby zapłacić. nie znasz sąsiadów? to poznasz. popytać po sąsiadach kto za pieniądze zajmie się dzieckiem. jutro zaprowadz do sąsiadów z listą leków i kasa za pilnowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj maz ma teraz okres probny ktory konczy sie w ten piatek.A jesli chodzi o moja prace to akurat zwolnilo sie miejsce.I od wczoraj pracuje. Znbam sasiadow.Wiekszosc starszych osob samotnych kobiet po 70.1 bliska sasiasdka pracuje.Oprocz niej nikt sie nie zajmie corka.nawet za kase.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A na pewno nie możesz jej samej zostawić? To jyz duże dziecko. A jakaś babcia ciocia kolezanka? Jeśli to angina to posyłając ja do szkoły chora dużo ryzykujesz - powikłania ze strony serca nerek itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty kureffko trzeba było się nie ****** to bachora byś nie miała i problemu też nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musimy na codzien radzic sobie sami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez przesady, dziecko w 2 klasie podstawówki może zostać samo w domu, na litość boską :o Nic jej nie będzie! Daj jej telefon, powiedz, że jeśli się gorzej poczuje natychmiast ma dać znać. Sama dzwoń do niej co jakiś czas. Zostaw suchy prowiant, tv, telefon, tablet, żeby miała się czym zająć i już. Z pracy masz zrezygnować bo ma temperaturę? To nie niemowlę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obydwoje pracujecie , nie macie w poblizy rodziny i nie zadbaliscie wczesniej o taka sparwe jak chore dziecko w razie czego z kim zostaniebo nie braliscie pod uwage choroby , krcze jestescie normalni? A ty bys chciala autorko z angina goraczka do pracy popylac ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zostawiac samo chore dziecko jest b. nieodpowiedzialne. Nie sluchaj tutaj tych pan. Jestes za nie odpowiedzialna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze wez ja ze soba do pracy , daj jej leki na goraczke moze gdzies sie kimnie na fotelu z tabletem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To duze dziecko, zostaw ja chwile sama, ewentualnie popros sasiadke zeby zagladnela, ja tak zostawalam inni ludzie tez w latach 90, nie wychowuj kaleki jak dzsiejsze mamusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zostaw dziecko w domu, badz pod telefonem, przygotuj jedzenie bez podgrzewania. Dzieciak prześpi dzień albo przegapi w telewizor, telefon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zostawilam ja w domu.powiedzialam jej co i jak.zjadla sniadanie.dzownilam do niej lezy sobie i oglada tv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przewrotne k***y na kafe. Jakby dziewczyna napisala temat ze zostawila same w domu chore dziecko toby ja zjechaly z gory na dol,ze nieodpowiedziala matka,biedne dziecko, byś autorko zobaczyła jaką jestes wyrodna matką. A jak odwrotnie,to ze dziecko na kaleke wychowujesz,ze samo moze w domu zostac i inne p*****ly. A same sie trzesa nad swoimi dzieciarami ze szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Heh znam to :-P ja jak mialam isc pierwszy dzien do nowej pracy, juz gotowa do wyjscia - a corka puszcza pawia prosto pid moje nogi :-D maz mnie uratowal i wzial wolne. Potem zatrudnialusmy opuekunke. Teraz 2 klasa i jyz tak czesto nie choruja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i dobrze . Teraz jak sa telefony to nie jest zle .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Udalo mi sie popracowac zaledwie 3 h.Bp corka zaczela wydzwaniac ze zle sie czuje.Ma wysoka temp. ponad 38.I musialam zwolnic sie dzis z pracy.Powiedzialam ze corka jest chora. Maz juz wie ze bedzie mial umowe przedluzona i wzial na jutro i piatek wolne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maba

Glubi gówniak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bulma

Taka duża KROWA i siama nie ziośtanie bo jest takaaa choooola NA MÓZG?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lulu

Moja znajoma nawet jak 4 latka zostawala sama gdy chorowala! Nie nasze wine że masz ...E nie bachora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goosc

Moi znajomi tez zostawiają chore dzieci same w domu, teraz są telefony, można dzwonić co godzinę i zapytać jak dziecko się czuje. 2 klasa to nie przedszkole. Dziecko chore i tak powinno leżeć, zjeść przygotowany posiłek. Moje w tym wieku umiały obsłużyć mikrofale, teraz na gazie zupę pogdrzewaja. Ale w pracy mamy matki które i 7klasistow samych nie zostawia, chłopy wyższe od matki, a tacy niesamodzielni. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosia

Ja w tym wieku zostawałam sama w domu, to nie jest trzylatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×