Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Dlaczego nigdy nie wroce do Polski

Polecane posty

Gość gość
gość dziś nie podszywaj sie śmieciu pod wuefiste bo nawet nie umiesz stylu podrobic :D emigracyjny pajacu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adios od świń
Gość 19:00 większej głupoty to daaawno nie czytałam hahah sam gnij w UK ja jestem w PL więc nie ****** się co noc w jednym pokoju z pięcioma ludzmi jak ty. Zresztą wątpię żeby ktoś Cie tną kijem przez szmatę :D dlatego rozladowywujesz frustracje na kafe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adios od świń
Tak naprawde to jestem psycholem i musze brac leki. Jestem na przepustce ze szpitala psychiatrycznego w Namysłowie woj.opolskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adios od świń
Niestety nie podszyjesz się pode mnie bo mi nie dorównasz elowenjca i riposta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adios od świń
Nie mam zadnej elowencji i riposty jestem przygłupem. W Namysłowie woj. opolskie wiedza o mojej chorobie alkoholowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja wuefista. Zapomnialem dodac ze uwielbiam lizac jajca kolegow oraz bawic sie ich siusiakami. A wy co emigracyjne osrusy. Wy nie macie takich rozrywek w jukeju. Gnijcie w jukeju swinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten co wszystkich od swin wyzywa to jakis debil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawde pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba być trzepniętym umysłowo aby wracać do kraju pełnego średniowiecznej umysłowo ciemnoty, zazdrosnych wścibskich koorf i cwaniaczków na każdym rogu, już Afryka lepsza pomimo że mają tam burdel wywołany przez zachód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwielbiam ponadto jak kumple sra!ja mi na klate i to pozniej rozcieram po calym ciele a oni to zlizuja, rozkosz nie z tej ziemi, nie to co w jukeju. Gnijcie tam swinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kocham rowniez jak sra!ja mi bezposrednio do ryja. Cos nieprawdopodobnego. Nie to co w jukeju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem jak wy możecie tęsknić za tą waszą Polską. Przecież wy tam nic swojego nie macie. Cały przemysł wykupiony a wy tylko pracujecie za bezdurno w tych montowniach. Polska służba zdrowia robi bokami i jest pod psem a Polak Polakowi wrogiem. Przecież wy tam w tej PL zagryziecie się jak wściekłe psy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od pracy w montowniach mamy ukraincow. Pobudka przyglupie co w PL nie byl od 10lat. W uk jest idiotyczny system nauki, bo zamiast uczyć rzeczy praktycznych to tumanom każą kuć na pamięć jakieś niepotrzebne pierdoły, i zbierać hooja warte "papierki" z oxfordu, tymi magistrami to poza uk możecie sobie doopy wycierać, nadajecie się po nich jedynie się do zamiatania ulicy, niby tacy uczeni a jébane prymitywy nieobyte, poza wykutymi "teoriami" taki ukowski cymbał absolutnie NIC praktycznego nie potrafi, oprócz mądrzenia się, więc wasze wypociny na studiach są gòwno warte jeśli nie jest to nic praktycznego. Dlatego w uk nawet lekarze nadają się jedynie do sprzątania samolotów ma lotnisku, tyle warta jest nauka w uk, śmiechu warte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak sobie tłumacz nadwiślański, biały murzynie z dorzecza narzecza dumnie zwanego PL. Najlepsze brytyjskie uczelnie to nie dla ciebie. Ty jesteś od prac w obszczanym polskim PGRZe za 3.000. To szczyt twoich możliwości intelektualni-ekonomicznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiscie ubostwiam tez popijac kupe znajomych ich sikami. Smak i aromat niesamowity. Nie to co te ciapate smrody z jukeju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adios od świń
No pamietam jak opowiadales o swoich nocnych przygodach z kumplami z pokoiku. To jak ci sikali na glowe i srali do ryja. Przyznam sie ze bardzo ci zazdroscilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak tak te siki sa o niebo lepsze od tatry na dachu. Ale wy tam w jukeju nie macie takich pysznosci swinie. Nie macie kupy znajomych czyli ambrozji i nektaru czyli sikow. Mniam mniam swinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam jestem w Anglii od niedawna i nie zamierzam wracać do Polski bo po co zamierzam tutaj się rozwijać podjąć studia, nauczyć się biegle języka, a opinie bingola mam w d***e pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W PL jest miodzio. I pelno rozrywek niedostepnych w uk. UK to sracz dla nadwiślańskich przygłupów którzy ledwo wiążą koniec z końcem i chlastaja sie wsrod ciapatych. Jak się cieszę że już tam nie mieszkam w tym muzułmanskim kalifacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My Brytyjczycy też się cieszymy, że już cię tutaj nie ma. Obyś wziął ze sobą tak ze 200.000 swoich rodaków/cweli nadwiślańskich których miejsce jest w obszczanej PL a nie w cywilizowanej, kulturalnej GB. Im więcej was wyjedzie tym lepiej. Paszoł won budować dobrobyt u siebie a nie niszczyć naszą piękną GB. My sobie bez was damy radę ale czy wy bez nas to wątpię. WON!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brytyjska uczciwosc to wymordowanie indian w ameryce i kilku milionow ludzi w afryce. Haha! Stul pysk zapchlony PSEUDOBRYTYJCZYKU z uka. Nie jestescie juz w Europie po brexicie. Gnij w dompopodobnej ruderze z grzybem i dwoma kurkami. PL to potega a nasza wawa zajmie miejsce londynu. Tak nam dopomoz bog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Yebać Indian a Warszawa to prowincja jakich pełno na świecie. Same słoiki nie to co światowa metropolia jaką jest Londyn. Ta wasza biedna Polska siedzi po uszy w naszych brytyjskich bankach i wasze wnuki nie spłacą kredytów przez następne 500 lat. Przecież wy białe. Adwiańskie murzyny nie macie nic swojego. Wszystko sprzedane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy wy ludzie powariowaliście, rozumiem wyrażanie emocji ale to jakiś obłęd jest. Skąd tyle nienawiści przecież nikomu to nie pomaga a tylko robi z nas i naszego kraju ohydne miejsce do życia. I są kraje w dużo gorzej sytuacje gospodarczej i politycznej ale ludzie właśnie z tego powodu wspierają siebie bo w tym szambie tylko to zostaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem Polakiem a nie obskurnym brytyjczykiem który gnije na urągającej człowieczeństwu flacie w waszym śmiesznym kraiku z obrzeży UE. My Polacy dobrze znamy swoją wartość. Polska kultura, osiągnięcia przemysłowe nie mają sobie równych na świecie. Należało do nas pół UE a teraz rozkoszujemy się ich majątkiem, którego nigdy nie oddamy i bedziemy ciagnac kase. I co? Nie podoba się? No to pocałujta nas w polska dooopę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My Brytyjczycy mieszkamy w pałacach i posiadłościach a wy polaczki w zadłużonych kredytami klitkach M2, których nawet wasze wnuki nie spłacą. Wszystko co najnowsze i najlepsze pochodzi z GB a u was w PL są tylko montownie w których wy białe madwiślańskie murzyny ryjecie za jałmużnę na nasze potrzeby. I to się nie zmieni przez najbliższe 500 lat. Tak nakazuje opatrzność boska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Caly swiat ucieka z GB. Banczki juz zaczeły. Brytole beda żreć tynk hyhy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dorośli ludzie a nie mogą opanować frustracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty kretynie - angielskie banki mają się dobrze jak nigdy. Nie na darmo Londyn jest ekonomiczną metropolią świata a wy prowincją z obrzeży Europy. My Brytyjczycy mamy nawet wasze polskie złoto, którego nigdy wam nie oddamy. I możecie nam skoczyć! Buahahaha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Polsce się nadal płaci za prowadzenie konta, co za patologia. I nie masz procentów za Nic? Śmiech na sali. Za założenie konta w UK dostajesz pieniadze. W Polsce trzeba zdrowaśki nawalać w banku pod lada żeby Pani obsłużyła bo inaczej Rydzyk nie zatwierdzi przelewu. I każda transakcja musi zawierać dodatek na rzecz ofiar Smoleńska. Hahahahaha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miejsce prawdziwego osrusa jest w UK. Tam ma pracowac na kapo-landlordów, którzy wspomagają go mieszkaniem z grzybem lub pokoikiem BUEHEHEHEHHHHHEEEEEE:D I żadne powroty przegrywów do mojej PL. Maja placic 1000f za pokoj. Tak nam dopomóż Bóg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×