Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Dlaczego nigdy nie wroce do Polski

Polecane posty

Gość gość
19:59 Piszę jak jest, nie potrzebuje pozwolenia od ciebie wywłoko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taa bo w uk to wszyscy ustepuja kazdemu :D poza tym place za bilet swinio to wymagam bo jestem u siebie. Zrozumiala swinia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli wywalasz ludzi z siedzeń cwelu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Płacę to wymagam ahahah nieudacznik z PGRu myśli że jest arystokrata. Jesteś zwykłym szarym obywatelem i to że płacisz nic nie znaczy, jesteś nikim. Dotarło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieudacznicy to wyjechali z PL:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jprdl co to za cwel ? Ma profil na fb?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fb profil tajny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty sobie cwelu mozesz mowic nie dla obcych ale tylko pod warunkiem ze wszystkie polaczki wroca do polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak czytam co piszecie kochani rodacy o nas samych nie o innych tylko rodak do rodaka to jak się dziwić ze piszecie o innych nacjach tez obraźliwie ,rodak do rodaka jest wrogiem nr1 .Tutaj nie pomogą żadne apele o godność dla drugiego człowieka tutaj potrzeba takich rodaków karać i to bardzo surowo .Jezeli edukacja apele nie pomagają by Polak był uczciwym Polakiem ,niestety karać nie za kratki ,prace społeczne i napis na plecach za co ukarany ,za rasizm ,za kradzież ,za niszczenie wspólnego mienia .Takie osoby powinny odczuć izolacje od normalnych Polaków ,gdyż przynoszą wstyd całemu narodowi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W PL jest powszechny dobrobyt ale jak na mnie to za mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To całe forum doskonale obrazuje dlaczego nie wrócę do Polski. Bo to kraj wypełniony właśnie takimi ludźmi jak ten jeden frustrat który wszystkim ubliza. Smutne, Ale prawdziwe. W innych krajach oczywiście też są tacy ludzie- wszędzie są, ale nie w takich ilościach jak w polsce, w kraju gdzie nadal wspiera się rasizm i homofobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wrocisz bo jestes emigracyjnym przegrywem ktory skonczył wzbzdet zamiast sie uczyc. Jak dobrze ze nie ma juz w kraju takich antypolskich maggotów jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość13:10 Czy naprawdę sprawia tobie przyjemność być niegrzecznym i obrażać innych , czy bycie Polakiem znaczy być gnojkiem , wyrzutkiem , kibolem .Bardzo wielu rodaków się wstydzi za ciebie gdyż są wyczuleni na chamstwo . Ty właśnie to reprezentujesz , nie jesteś prawdziwym Polakiem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety to właśnie oznacza być Polaczkiem, a polaczków w Polsce coraz wiecej. Brak kultury, zasciankowosc, zaciekły nacjonalizm podchodzący pod rasizm. Strach się bac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wychodzi zakompleksienie i zazdrość. Ja jakoś nie mam potrzeby wyzywać Polaków w PL. Szczerze to mi ich żal i chętnie im finansowo pomagam. Teraz jak się Unia rozwali to pieniądze za nic się skończą i wtedy zobaczymy jak będą prosić emigrantów o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie masz potrzeby bo nie masz argumentów nawet. PL to potega i nasze budownictwo zywnosc i historia nie maja sobie rownych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam potrzeby, bo wiem że każdy ma prawo do własnej opinii. :) Szanuję twoją opinię, a co ty myślisz o mojej mam głęboko... Są ważniejsze problemy na świecie niż to który kraj jest lepszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież we polaczki białe, nadwiślańskie murzyny niczego swojego nie macie. Wszystko sprzedane a teraz ryjecie w montowniach dla nas z zachodu, bo jesteście najtańszą siłą roboczą w UE. Siedzicie w kieszeni i kredyty jakie podjęliście nie spłacicie nawet za 500 lat! wasze wnuki będą was przeklinały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polak Polakowi wrogiem ,jest to bardzo przykre .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W całości popieram tutaj osobę która eyszczególniła punktowo każdą bolączkę ukochanej Polski. Mieszkam za granicą ponad 30 lat i mam całą rodzinę w Polsce. Odwiedzam ich nawat 6 razy do roku i obserwuję rozwój tego politycznie, pożałowania gosnego kraju. Ta osoba która tutaj odpisuje obelgami i obrazą innych jest jak najbardziej ograniczona umysłowo i tak niedorozwinięta intelektualnie, że nawet nie potrafi odpisać jak człowiek, tylko posłóguje się słowami ze świata rynsztokowego. Widocznie z tamtąd pochodzi i dlatego nie widzi co się w Pl dzieje a ze wględu na zagrabione haracze od uczciwych ludzi, może dobrze i luksusowo żyć w średniowiecznym kraju bezrobocia, bezprawia i obłudy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Augsburger
niestety potwierdzam, żeby nie było jestem inżynierem, mam wiedzę, dwa dyplomy i doświadczenie, nie jestem nierobem, nieukiem, kibolem, dresem, pijakiem i zyeebem W Polsce z 15 lat doświadczenia i sukcesami mogłem zarobić tyle co sprzątaczka w DE czyli około 1200 € netto W De po trzech latach kupiłem dom, stać mnie na fajny samochód i wczasy 2 razy w roku. Mogę się nie martwić o pracę do końca życia. Nie będę więcej pisać bo nie chodzi tu o przechwałki i wkoorfianie innych.. To po prostu jest smutne... Trzeba wreszcie uwierzyć, że Polen to kraj III świata. Tylko usiąść i płakać :( Są "Elity" tych co mają innych w doopie... i normalni szarzy ludzie skazani na wegetację.... Mimo to trzymam kciuki za PL, nowy rząd PIS robi wrażenie, oby tylko nie na krótką metę. pozdro z Bayern dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeraza mnie to co sie w tej chwili dzieje w Polsce. Powrot do sredniowiecza, niedlugo beda palic niewiernych na stosie, a za przerywanie ciazy lincz na rynku miejskim. Przed i po modlitwa za dusze nieczysta i jeszcze kilka batow rozancem. Tylko czekac na moment jak w szkolach zawisnie podobizna Kaczynskiego, a PISdowskie gestapo wytepi kazdego odmienca. I tak powstanie nowa, czysta rasa SWIETEGO POLAKA KATOLIKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zadowolona_emigrantka
Ja rowniez pozdrawiam ze Szwabii, ale jestem tu tymczasowo, euro jest silna waluta wiec tluke tu hajs aby niebawem przeniesc sie do anglojezycznego kraju na Pacyfiku- 7 kontynencie jak najdalej od PL, oczywiscie zartuje niemniej jednak jest to faktem, ale piekna Nowej Zelandii nie przebije nic :) a waluta euro przekonwertowana na nzd da mi przebitke 1,7 raza, wiec bardzo ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeraża mnie to co piszecie o naszym kraju i to ze nie chcecie wracać ,jednak będąc sprawiedliwy rozumiem wasze obawy ,życiem się jedno i każdy chce to życie przeżyć w miarę godnie ,dzisiaj w naszym kraju jest mało prawdopodobne by tak było .Maly człowiek skłócił nas na dobre kilka lat o ile nie na dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ze niby w polskich supermarketach jest brudno ? A na zachodzie w Lidlu to dopiero syf .Brzydze sie zachodnich marketow wlasnie przez ciapatych .Ja nawet bulek tu nie kupuje bo bym sie zrzygala ze jakis ciapaty ja piekl albo dotknal .Nawet koszyka nie biore tylko papierowa torbe .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Droga rodaczko 8:10 My jeszcze nie myśleliśmy o stworzeniu państwa , czyli nasi przodkowie , to oni już swoje pismo , żyli w skupiskach miejskich mieli kanalizacje To oni niby ci ciapaci jak ich nazywasz dali światu kulturę i wiedzę o astronomii . My żyliśmy jeszcze w lasach i żywiliśmy się surowym mięsem a jaskinie były naszym domem.Poczytaj sobie o Eufracie co tam się działo w 5 wieku przed naszą erą przykładowo .Tobie przeszkadza Islam gdyż mają wiele zakazów . Zobacz naszą religię przepychu i bogactwa , przywódcy kościelni żyją jak królowie ba jak szejkowie , są nietykalni , odgrodzeni murem świętości , a są tylko grzesznymi ludźmi . Pokaż mi religię w której tak żyją bogato przywódcy duchowni . W islamie niema odpowiedników naszych księży biskupów , w innych religiach to samo . Taki Rydzyk lub Międlar dawny by siedzieli lub o głowę byli by skróceni .Nie jestem znawcą religijny lecz mam oczy i uszy umiem słuchać ludzi mądrych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wrócę do Polski, bo udało mi się poza Polską poukładać życie, to po co to burzyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EMIGRANT_NIGDY_NIE_WROCE
w PL ludzie niestety maja mentalnosc niewolnika, ze ktos cos za nich zalatwi boja sie woknego rynkui odpowiedzialnosci za swoje dzialania! do tego zmierzaja partie wolnosciowe i prawicowe, ten komunizm mentalny odzwierciedla sie w popieraniu socjalisty morawieckiego( to kretyn i fantasta-obiecuje milion(hahahaha) samochodow elektrycznych w PL do 2025 roku, czyli przez 7 lat, to usredniajac Polacy musieliby kupowac w tempie 142 857 rocznie, podczas gdy w Norwegii w Oslo, ktore jest liderem w tej branzy w ciagu 5 lat zakup wzrosl nieco ponad 22 razy w skali 6 lat z 3300 sztuk w 2010 do 100 000 w 2016, a morawiecki fantasta sadzi, ze w ciagu 7 lat w Polsce to wzrosnie o 1799 razy(on jest powaznie chory, trzeba go leczyc!) w stanach nie ma takiej skali! jak bedzie wzrost podobny jak w Norwegii to niech sie cieszy a przeszacowuje az o 82 RAZY! ze juz pomine mileczeniem jego kuriozalny pomysl o lotnisku na skale swiatowa, to co planuje na pomorzu, ciekawe skad wezmie 50 000 000 ludzi do przemialu? to sa wszystko pobozne zyczenia bez krzty pokrycia i realizmu fantasyka i bajki, nie ma NORMALNEGO WOLNOSCIOWCA, KTORY OBNIZY PODATKI Z 83 % OBECNYCH DO 7 RAZY NIZSZYCH? DO 12 %? ZLIKWIDUJE ZUS, NFZ, SPRYWATYZUJE EMERUTURY I SLUZBE ZDROWIA? GDZIE ROZLICZENIA ZLODZIEI Z TYSIECY AFER? CZEMU NIE SIEDZA? RACZKA RACZKE MYJE ZE O PREZYDENCIE CO SIE LADNIE USMIECHA I NIC PONADTO NIE WSPOMNE-CIEPLA POSADKA I KASKA DLA TATUSIA Z AGH I GRANCIKI Z PIENIEDZY KRADIZONYCH CO MIESIAC Z POLSKICH PORTFELI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osoba która w naszym kraju zarabia takie pieniądze które pozwolą mo żyć nie myśląc czy starczy na opłacenie mediów ,leków , racdzieciom to co musza mieć ,nawet gdyby mocno się starała nie jest wstanie zrozumieć rodziny osoby która co miesiąc za swoją prace nie jest wstanie żyć. Słyszę wiele wypowiedzi osób dziennikarzy aktorów ,polityków palestry ,księży ,jak się pochylają i ze smutkiem w oczach ubolewają nad losem tych ludzi ,za chwile widzisz ich w luksusowych restauracjach ,drogich autach czy wczasach gdzie jeden dzień kosztuje tyle co jeden człowiek zarabia na miesiąc . Ja jestememerytem i jak dla mnie nie mamambicji mieć więcej kasy to mi starcza na normalnefunkcjonowanie ,lecz widzę w okul jak mlode małżeństwa się zarzynają by dzieci miały podstawowe rzeczy by dzieci bogatych nie wyśmiewały ich ze są biedni bo rodzice żyją z pensji jaka pracodawca im wypłaca .Polska to naprawdę dziwny kraj dziwni ludzie ,wielu jest pełnych nienawiści dla innych ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyjechalam w '82 i uwazam, ze niewiele sie zmienilo. Sklep sa dobre sa ale mentalnosc gorsza niz wtedy. 80% ludnosci w kraju nie wie co znaczy slowo szacunek. Nie ma po co wracac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×