Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Dlaczego nigdy nie wroce do Polski

Polecane posty

Gość gość

1) Nie mam znajomosci, wiec dobrej pracy nigdy nie dostane 2) Jak mnie zwolnia to dostane marny zasilek 3) Ceny sa gorsze niz w Niemczech, ciuchy, jedzenie, czynsze, wszystko 4) Ludzie sa zawistni, malo otwarci i nietolerancyjni 5) W Polsce panuje ciemnogrod, klerofaszyzm i moralnosc pani Dulskiej 6) Jak zajde w niechciana ciaze to chce ja legalnie przerwac 7) Jak zachoruje to chce miec dostep do dobrej opieki lekarskiej, a nie dawac lekarzowi w lape, albo czekac pol roku na wizyte w przychodni 8) Jak bede miala ochote na irokeza i 10 kolczykow w nosie to je sobie zrobie, bez obaw, ze ktos bedzie patrzyl na mnie jak na oblakana 9) W polskich supermarketach jest brudno, a ludzie wyjmuja bulji rekami 10) W pl jest straszna korupcja, nawet ciezko jest sie dostac na dobra uczelnie bez znajomosci i bez lapowki 11) W pl nie szanuje sie zwierzat 12) w pl jest tragiczne prawo, wszedzie luki (prawo pracy itp.) i niedomowienia, wolna amerykanka itp., itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej zrzecz się obywatelstwa na zawsze. Bo Polką to już nie jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1) To zaloz firme ośla łąko lub skoncz porzadna uczelnie a nie wsbzdet 2) Zwalnia sie tylko nierobów, widocznie takim jestes 3) Wszystko jest tansze tylko w twoim pustym łbie jest drozsze 4) Patriotyzm nazywasz nietolerancja antypolska swinio? 5) Wy Platforma Oszustow juz rzadzic nie bedziecie złodzieje 6) Chciec to ze mozesz ku/pe zrobic na klopie. U nas nienarodzonych dzieci sie nie morduje bo masz takie widzimisie 7) To wez sie do roboty i plac skladki. 8) Na debili zawsze normalni ludzie sie patrza z politowaniem. 9) Tyle syfu co w uk to w PL nie widzialem 10) Mowisz o rzadach twojej PO? Tak było. 11) Moj owczarek jest najujkochanszym psem na swiecie i najbardziej szanowanym 12) W uk jest prawo szariatu w wielu dzielnicach. W PL jest jedno prawo. Spływaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PL jest be! Kocham cię GB. Dałaś mi wszystko czego nie dała mi PL. Jedyne co zawdzięczam PL to polski akcent! Buahahaha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona jest z niemiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś gó/wno takiemu emigracyjnemu jełopowi jak ty powinna PL dac:D nas/rac na takiego co najwyzej i wypiepszyc poza granice niech gnije wsrod ciapatych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Goopia IIzdo, zaloz sobie taki watek na jakims niemieckim forum i tam szukaj wspolczucia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta wasza polskość jest murzyńsko-odrażająca. Boże jak dobrze, że już tam nie mieszkam. Błąd naprawiony!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też się cieszę że ciebie tu nie ma :) widzisz? Wszyscy szczęśliwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie tu widac jak poje!bane sa polaczki hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najwieksze po!je!by wyjechaly z pl wiec nie zal mi ich;) niech gnija wdychajac ciapate smrody w londynie:D a ja zapach pieknego lasu w pl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro dla ciebie UK = Londyn to lepiej żebyś został w Pl i wąchał ten las ;) bo byś się w wielkim świecie pogubił :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W PLu zostali tylko 1. złodzieje 2. kler ( też złodzieje ) 3. nieudacznicy reszta wyjechała z tego średniowiecznego pseudokraju na zadupiu wschodniej europy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:04 jeszcze zostało trochę uczciwych ludzi którzy musza utrzymywać tą bande nierobów i złodziei, ale to już niedługo, bo ludzie się ogarną i wyjada stąd w pizdu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak tu ktoś słusznie zauważył ta Polska murzyńskość jest odrażająca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polskie, białe murzyny. Pełno tu takich w Warszawie. A w innych miastach też. Chodzi toto do pracy za bezdurno jak afrykański murzyn z Zanzibaru. BueheheheBiehehehe! Ale zrobili kariery nad Wisłą !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wrocisz bo jestes przegrywem. Nieudacznikiem co sp/ie/rdolił do uk na gotowe:D i niedlugo i tak stamtad was wywalą buehehehhe:D a my zyjemy full wypas w PL i murzynami sa dla nas ukraincy angole czy powracajace emigracyjne loosery. Amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak sobie tłumacz biały nadwiślański murzynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpowiedź jest jedna. Bo mam sporo na koncie w Rentenversicherung, będę mieć jeszcze więcej i moja niemiecka emerytura pozwoli mi na wyjazd na starość, ale do Hiszpanii. A czemu wolę wybrzeże Andaluzji, a nie Bałtyku? A nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo nad Baltykiem nie ma ciapatych i sami swoi a w andlauzji jest syf drozyzna i ciapate bydlo. Dotarło przygłupie? Gnij na wygnaniu i czekaj az ciezarówka w ciebie wjada. Ha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty chyba nawet nie wiesz, gdzie jest Andaluzja. Ja praktycznie co roku jestem w Hiszpanii i nie rozumiem twojego wpisu. Drogo? A kto bogatemu zabroni wydawać swoje pieniądze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo jestes tępy to nie rozumiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aaa tam Andaluzja, lepiej sobie bezludną wyspę kup, taniej wyjdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale jak się ma dużo pieniędzy, to czemu oszczędzać i szukać taniej. Wyglada na to, że moja emerytura będzie wynosiła ok. 2.2 tys. Euro. Byłam nie raz w Hiszpanii i wiem, że jedna osoba z takimi pieniędzmi może bez problemu wynająć, albo kupić mieszkanie, bo oszczędności spore też mam, a za resztę dość dostatnio żyć. No to czemu mam kupować bezludną wyspę, jak ja lubię opalać się nago i chętnie na starość przeniosę się w okolicę Malagi, żeby mieć blisko na Playa de San Julian, bo tam mi się bardzo podoba i towarzystwo fajne można tam spotkać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tak zdechniesz wiec nie widze powodu do radosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taa chyba w simsach sobie kupisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Andaluzja jest piękna. Mieszkałem trzy lata w Marbella. Polecam. To jest miejsce dla ludzi z dużą kasą. Nie dla biedaków. Dla dziadów jest PL i wakacje na obsranych i obszczanych Mazurach, bo tam jest najtaniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taa mieszkales chyba w syfiastym londynie w uk lub innej zapyzialej dziurze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2017.04.06 No i wlasnie dokladnie przez takich ciemniakow jak ty normalni ludzie Polski nie trawia. Nic dodac nic ujac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie trawia nieudacznicy i nieroby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×