Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Dlaczego nigdy nie wroce do Polski

Polecane posty

Gość gość
ty cwelu co tak polske wychwalasz, chyba nigdy z domu nie wychodziles i tez zachwalanie znajomych pokazuje ze nigdy znajomych nie miales i to wielki plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wyjechalam z Pl wiele lat temu.Mam prace i kase na rachunki i zycie wiec nie jest zle.Ok sa plusy i minusy bycia emigrantem.Plusy sa takie ze moge ubrac spodnie w kropki i bluzke w kratke i nikogo to nie obchodzi.ze stac mnie va ciuchy i obiad w restauracji.minusy tez sie znajda.Ale nie zaluje swojej decyzji.Niedawno mialam okazjje poznac nowa pracownice w mojej firmie ktora przyjechala prosto z Polski.,No wiec nasluchalam sie bedac z nia na ulicy ze ta jest za gruba a tanta ubrana jak wiesniara.moja nowa torebke skwitowala pogardliwue zem glupia bo w Pl w jej miescie sa takie sane na targu za 3 razy mniejsza kase.ilosc kurw wychodzacych z jej ust nie zlicze.Ponadto gdy zaprosilam ha do mnue ba mala impreze na ktorej bylo tez murzynskie malzenstwo moi sasiedzi to pogardliwue na nich zerkala i prychala dziwnie.Kolezaka pochodzi z Warszawy i jest po studiach.Nie teuerdze ze my Polacy tak sie wszyscy zachowujemy ale w stosunku do obcokrajowcow czesto traktowani sa oni jak malpy - przez ludzi ktorzy nie rozumieja ze kolor skory a takze religia nie ma zbaczenia gdy ludzie sie po prostu lubia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Puerto Deportivo de Banus stał mój prywatny jacht s/y Fauve. No, ale wy biedacy możecie tylk o tym zamażyć. To nie dla was. Żeby tam być trzeba być milionerem. Ja nim właśnie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolor skory ma znaczenie swinio. My Polacy zamachow nie robimy i nie wjezdzamy ciezarowkami w ludzi jak to muzulmanskie bydlo. A jacht to masz w simsach garomyju buehehhehehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosciu powyżej, ty komentujesz na wszystkich watkach w tym forum jedno i to samo. Poznaje Cie po wyzywaniu ludzi od świń. Mieszkam w Polsce I jestem szczesliwa, ale prosze nie posz bzdur typu: my Polacy w PL bo ja NIGDY nie chciałabym być zaliczana to grupy ludzi takich jak ty. Przynosisz wstyd Polsce ty pseudo patrioto, pseudo katoliku. Najlepiej ty też wyjedź! Takich jak ty nie trzeba nam w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No uwazajcie zeby wam brzuchy nie popekaly ze smiechu i obrocilo sie w rozpacz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama wyjedz swinio. I nie wzywaj pana boga imienia nadaremno bo pojdziesz do piekła. Zwlaszcza w dniu dzisiejszym kiedy jest zaloba narodowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@00:28 spotkalas wiesniarę i tyle. Niestety tak to jest jak się przyjedzie z zapyziałej Polski (mnie tam nie było już od 15tu lat, ponad połowę mojego życia, ale jak wyjechałam za granicę to nie miałam wsi przynajmniej haha). Z tego co widzę to ludzie w PL kreują się na światowych ale myślenie zasciankowe zostało (nawet wśród młodego pokolenia). Niby tak dobrze zarabiają a jednak zazdroszczą emigrantom (to widać także tu na forum ;) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak czytam bluzgi zakompleksionego patrioty, to coraz bardziej jestem przekonana, że za nic na świecie nie chciałabym w towarzystwie tego chama się znaleźć. On jest gorszy niż ci wszyscy uchodźcy i bezdomni z Polski na lotnisku we Frankfurcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo to jest masochista. On ma Polskę głęboko poniżej pleców. Za to odczuwa podniecenie, jak na jego bluzgi ktoś jego poniża i na niego nabluzga. A później idzie się onanizować. Ot chory człowiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaaa na pewno zazdroscimy ci mieszkania wsrod ciapatych:D ooooooooch jak ja ci zazdroszcze...........juz zadzieram kiece i lece do angielskiego syfu :D no tak sobie tłumacz lampucero, a teraz won do uslugiwania tym brudasom i pilnuj zeby ciw tylem przypadkiem ciezarowka nie wjechali bo to ich nowe zajecie :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widocznie zazdrościsz bo ciągle tu piszesz, i wylewasz swój jad. Ja jakoś nie mam potrzeby obrażania Polaków (zarówno tych w PL jak i za granicą). ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc powyżej. WON z Polski ty nie wykształcony prymitywie. Daj ludziom żyć, a co Cie to obchodzi co oni robią czy mają w UK. Tacy jak muszą odejść! ! WON do Holandii zrywać truskawki I zioło jarac I pić tanie piwo. Gyby tacy jak ty się wynieśli byloby jeszcze lepiej u nas w Polsce. Od świń to sobie swoją matkę wyzywaj wiochmenie. Pseudo katoliku. Tak powtarzam się i będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja wypowiedź, 19:28 miało być to tego matola gość 18:50.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swinio do kogo piszesz? Mi w polsce dobrze i nie musze nigdzie wyjezdzac. To ze tobie nie wyszło to sprawa twoje chorej psychiki swinio ze musialas wyjechac i zmywac ukowskie gary u angielskiego kapo-pracodacy. Boli cie ze my w PL mamy lepiej niz ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszyscy kochaja bingola cwela :D i oddadza za niego ich cudowne zycia w plu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niby dobrze a non stop siedzisz na kafe i ujadasz :D rzeczywiście super w tej Polsce musisz mieć. :D albo masz areszt domowy albo strasznie nudne życie skoro tutaj wyzywasz (no, chyba że jest więcej nieudaczników z PL na tym forum, ale w sumie styl pisania cię zdradza, nie jesteś najjaśniejsza żarówką na tym forum lol).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adios od świń
Do tego od świń. Do Ciebie pisze. Już trzeci post, jakbys czytał ze zrozumieniem to byś wiedział. Ja mieszkam w PL i jest mi tu dobrze, ale powtórzę po raz kolejny: nie pisz my Polacy w Polsce bo to brzmi jakbyśmy wszyscy byli tacy sami a ja NIGDY nue chcę być porownana do takiego zera jak ty. W doopie mam czy Ci dobrze w Polsce, powinieneś wyjechac bo nie potrzeba nam w kraju pseudo patriotów i pseudo katolików. Boooosssze pisze już to trzeci raz, ale mam ubaw z Ciebie i twego bezmozgowia hahah. Nie cierpię rasistow i będę tępić, TĘPIĆ aż odejdziesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje zycie nie jest nudne, twoje jest swinio, dlatego ze ja co tydzien uchlewam morde na ognisku i grilu z kupa znajomych a ty swinio nie masz takich rozrywek w jukeju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adios od świń
Mieszkam w polsce a nie w UK i griluemy juz.od.dwóch tygodni. Ale wiesniaki jak ty nie mają wstępu. WON zarazo co mieszkasz u mamausi na garnuszku. Świnio pasie bez szkoły hahaha też u miem wyzywać. Z twoich.wypowiedzi ewidentnie widać że masz dysleksję. Idź na terapię. Polska to piękny kraj a byłaby jeszcze piękniejsza gdyby tacy jak zniknęli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bueheheheh taaa grilujecie chyba w simsach swinio, zmywaj gary w jukeju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten od świń pisze sam z sobą. Wiedziałam że to psychol, że aż tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adios od świń
Hahaha dokładnie, jest tak głupi, że nie może uwierzyć, że nie tylko emigranci na niego jadą ale i Polacy szczęśliwi w Polsce. Teksty o simsach to juz czytam chyba czwarty raz na czwartym wątku hahah. Wyobrażam sobie jego foldery na kompie: POSTY NA KAFE, wytnij, wklej haha i wszystko na autokorekcie.bo przecież to się nawet wysłowic nie umie . Haaaa haaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Frustrację widać z daleka. Widocznie nie jest mu tak dobrze w PL...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adios od świń
Dokładnie, jest frustratem jakich mało, w dodatku na bezrobociu. Ale on griluje co tydzien hahahah tyle do roboty i do.zobaczenia w.Polsce a on tylko griluje. To już świadczy o wszystkim :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wdychaj pierdy ciapatych w jukeju swinio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty nawet przewrotu w przod nie umiesz zrobic swinio a ja po moim awfie jestem kims jak szpakowski i szaranowicz swinio zdychaj z zazdrosci swinio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co zatkalo swinie? Przewrotu w tyl tez nie umiecie zrobic buehheeehhheeeh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adios od świń
Sam je jedź do UK i wdychaj pierdy ja mam swoje beskidy. Tyle piszesz o UK więc zakładam, że tam byłeś, czemu tam nie wrócisz? Oczyści się powietrze w Polsce. Pewno tam ciulales bez języka i cie azjaci i anglicy w dooope wyrooochali i musiałeś wrócić wyglądając jak typowy bałwan hahah wyjedź z Polski i daj nam , prawdziwym polakom żyć w spokoju w ojczyźnie. A co do twoich umiejetnosci hahahah dawno się tak nie uśmiałam. Co jeszcze robisz w życiu? Jeździsz sprowadzona z Niemiec używana bejca? Rodzice zapłacili bo sam pewno na bezrobociu skoro ciągle na kafe siedzisz hahah.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No je!bali mnie ostro, skad wiesz o tym swinio? Bylo cudownie co noc rooochanko z kumplami z pokoiku bo mieszkalismy w czterech w pokoju. A ty co swinio nie lubisz jak ciebie roochaja? Na pewno lubisz ale na pewno nie tak bardzo jak ja swinio. Gnij w jukeju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×