Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Chia

Okna

Polecane posty

Szukam ostatnio dość intensywnie okien właśnie ale powiem szczerze o takich oknach nie słyszałam.Troszkę internet już "przekopałam" i zaciekawiła mnie firma Profesja ze Słupska http://pphu-profesja.slupsk.pl/ .Oferta ciekawa i realizacje bardzo interesujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakby ktoś szukał okien angielskich i dobrego polskiego producenta to warto zajrzeć na www.internationalwindows.pl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie wymieniając okna warto kupić coś sprawdzonej marki takiej jak Drutex (szczególnie mogę polecić okna pvc z ich oferty). Dzięki temu można mieć pewność, że okna przetrwają wiele lat i nie będzie trzeba ich szybko wymieniać 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekk

Warto poszukać na stronie safedoor.pl. Sprzedają też stolarkę stacjonarnie w Krakowie na os Centrum. Fajna kompetentna obsługa, można o wszystko dopytać, wiedzą jak dopasować drzwi czy okna do konkretnego obiektu żeby to faktycznie pasowało i działało bez problemów technicznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek

Zastosowałem u siebie okna aluminiowe. Zależało mi najbardziej na minimalizowaniu strat ciepła. Mam jedno okno narożne i dwa większe pod budownictwo pasywne. Wszystko dopasowane przez OknoPrim we Wrocławiu przez panią Gosię. Przeszklenia super. Zobacz sobie katalog, zupełnie inna jakość od standardowych rozwiązań wykorzystywanych jeszcze kilka lat temu w budownictwie wielorodzinnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuba

Spoko jakość okien z Pekana. Byłem przed remontem. Żona chciała coś unikalnego, więc zdecydowaliśmy się na przeszklenie narożne, bardzo duże. Praktycznie okno zastępuje ścianę. Świetnie to wyszło, wygląd elegancki i niezwykle wytrzymałe przeszklenia. Podobno ten producent, OknoPlus w takich nowoczesnych technologiach się właśnie specjalizuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

Moje okna były bardzo zniszczone. Potrzebowały renowacji. Dlatego skorzystałam z usług firmy ZAKŁAD USŁUG WNĘTRZARSKICH JAROSŁAW KOŁACZ z Gdańska. Nie żałuję tej decyzji. Renowacja przebiegła szybko, wykonana w profesjonalny sposób. Dzięki niej zmienił się wygląd całego domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podobnie jak koleżanka wyżej smurfetka z Oknoplast i bardzo polecam. Solidna, ładna stolarka okienna - 7 lat gwarancji na elementy okna, 10 na szybę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×