Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Popisze z fajna rozsadna kobieta

Polecane posty

Gość gość
Jutro zajrze, milej niedzieli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Więc do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co na to pisanie Wasze "drugie połówki" (he-he)? ? ? Takie popisywanie w sieci to prosta droga do "szczęśliwego końca" małżeństw i innych damsko- męskich relacji :) Na miejscu Waszych "połówek" byłbym czujny :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja Wam napiszę tak.... Chcecie sobie spokojnie popisać to faktycznie uciekajcie na priv, tutaj Wam nie pozwolą na swobodną wymianę zdań, większość już w tle widzi romans i rychły seks co mnie po prostu rozśmiesza. Sama swego czasu ( 6 lat) poznałam tutaj faceta, i tak sobie piszemy nigdy się nie widzieliśmy, nigdy się nie spotkaliśmy i dobrze nam tak. Radzimy się nawzajem w trudnych sytuacjach ale i śmiejemy. Więc bez przesady, że każde pogadanki faceta z kobietą muszą skończyć się łóżkiem, no ludzie trochę więcej kultury...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daruj sobie swoje komentarze i zakmij sie swoim zyciem. Byles juz w kosciolku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile ludzi tu sie nagle pojawilo! Cos niesamowitego! A moze jedna osoba robi taki zamet! Zalosne :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość powyżej Standard !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - to jest bardzo cienka granica, której lepiej nie przekraczać. Jak szuka się takich kontaktów w sieci- CHOĆBY (jak piszesz) "tylko do pogadania" to w związkach (małżeństwach) JEDNAK CZEGOŚ BRAK :). TAKA PRAWDA. P.S. W kościółku już byłem gdyby co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie piszą tu tylko w celu romansu i seksu, taki wasz jest cel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prowokowac to mozesz dzieci w podstawowce :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żal mi waszych rodzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokladnie,takie pisanie do niczego dobrego nie prowadzi,ciekawe czy jej maz lub jego zona by zaaprobowala ta przyjazn,watpie.ktos szuka wrazen i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 12.00 Nie zgadzam się z Tobą, spieszę z wyjaśnieniami dlaczego... Bo widzisz tu nie chodzi o to że w związku się nie rozmawia, chodzi o to ze czasami jest potrzeba spojrzenia na wiele spraw z perspektywy kogoś kto Cię nie zna. Zapewniony jest wtedy obiektywizm... Jak widać po moim przykładzie można rozmawiać, niekoniecznie w łóżku :) Ps Mój partner wie o moim 6 letnim wirtualnym znajomym i jakoś mu to nie przeszkadza, bo jest między nami zaufanie, a o to chyba w związku chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11.55 Sama swego czasu ( 6 lat) poznałam tutaj faceta, i tak sobie piszemy nigdy się nie widzieliśmy, nigdy się nie spotkaliśmy i dobrze nam tak. Radzimy się nawzajem w trudnych sytuacjach ale i śmiejemy. Więc bez przesady, że każde pogadanki faceta z kobietą muszą skończyć się łóżkiem, no ludzie trochę więcej kultury... X Znam takiego co popisuje z taką jak Ty. Ona w międzyczasie wyszła za mąż i przesyła mu nawet zdjęcia swojego dzieciaka a on wirtualnie "uczestniczy w jego wychowaniu". Aha! Od dłuższego czasu ona rozkminia mu jaka to jest nieszczęśliwa w małżeństwie a on jest bardzo tym przejęty. Ludzie- dbajcie o swoje małżeństwa (związki) i nie szukajcie "odskoczni" w sieci!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bzdura, wszystko kręci się wkoło seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu same dziw.i i zboczeńcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś -"Bzdura, wszystko kręci się wkoło seksu" v Dokładnie tak jest. Ludzie szukają "odskoczni" od małżeńskiej rutyny i nowych wrażeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 12,05 To już nie jest mój problem czy ona jest szczęśliwa czy nie.. Ja jestem i nie widzę nic złego w tym że piszę sobie z wirtualnym przyjacielem, za zgoda mojego męża zresztą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten co wypisuje te uwagi z rubasznym HE-HE to rozumiem ze w charakterze przyzwoitki czy moze psa ogrodnika sam nie zje i drugiemu nie da .eh?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli wirtualnie się puszczasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polska to jednak sredniowiecze. Wszystkich oceniacie wedlug siebie. Dulszczyzne mam na mysli! Zal Was ludzie, nie kazda rozmowa konczy sie w lozku, a tym bardziej jezeli mieszka sie gdzie inndziej. Wstyd mi za Was. Za bardzo interesujecie sie zyciem innych, SOBA sie zajmijcie, rozwijajcie pasje itp. Ale to moze za jakies 100 lat :-) Ale tego juz nie dozyjecie bo ZOLC WAS ZALEJE!!! Hipokryci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 12.11 Ale jesteś śmieszny... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam sie z wypowiedzia powyzej! Typowy polski CIEMNOGROD, ZACOFANIE I ZAZDROSC!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę popisać z Panem 40+, kow.marta11.5@o2.pl :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uwaga na ko.marta!!!!!!!!!!! nie dajcie sie nabrac! to jest facet!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszedzie podaje swojego maila uwaga!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba być czujnym bo cienka jest linia między przyjaźnią, zakochaniem a romansem. Taka prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i wszędzie zboczeńcy czychają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kow.marta!!!!! uwaga!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejny debil straszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×