Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kiniek13

Wkładka Jaydess

Polecane posty

Witam! Ostatnio zrezygnowałam z brania tabletek antykoncepcyjnych ze względu na złe samopoczucie, ginekolog zaproponował mi wkładkę Jaydess, lecz jednak trochę się obawiam. Czy są tu jakieś kobiety, które stosują tą właśnie formę antykoncepcji i jakie są ich odczucia? I przy okazji jak z ćwiczeniami na siłowni? Są jakieś przeciwskazania? Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic się nie bój jak chcesz stosować antykoncepcje aby się bezpiecznie bzykać.Czy jesteś po ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będziesz miała dyskomfort przy zakładaniu ,ale póżniej się poprawi i powinnaś być zadowolona.Wtedy sex będzie bezobsługowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam tą wkładkę od pół roku, zakładałam będąc po dwóch cc więc szyjka jak u nieródki - wcale nie było tak źle ;) Na początku trochę szalały mi miesiączki, teraz zostało samo plamienie. Sport normalnie uprawiam :) Podobno to "najłagodniejsza" dla organizmu forma antykoncepcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy w czasie bzykania jest ta spirala niewyczuwalna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
raczej nie są polecane nieródkom ani Mirena ani Jaydesse

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam założoną wkładkę levosert- również jestem nieródką. A to czy możemy mieć taką wkładkę założoną jeśli nie rodziłyśmy zależy od rozmiaru wkładki. Jak dla mnie bardzo wygodna metoda antykoncepcji, nie mam żadnych skutków ubocznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To tylko zależy od lekarza.Nie wszyscy nieródkom chcą grzebac w macicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny jak namówić lekarza do załozenia wkładki młodej dziewczynie.Zblizaja sie wakację i wybieram sie spedzić z chłopakiem,a chce mieć dobrą antykoncepcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do gość wczoraj Hmm no wydaje mi się, że namawiać go nie musisz. Po prostu idziesz i mu mówisz, że taka forma antykoncepcji jak wkładka Cię interesuje i niech zrobi badania, które są do tego niezbędne. Ja z tym problemu nie miałam. Zawsze możesz mu powiedzieć jakby się opierał, że tabletki kiedyś brałaś ale zbyt często o nich zapominałaś :D A najlepiej znajdź takiego lekarza, który zajmuje się zakładaniem wkładek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie szukać takiego lekarza co zakłada wkładki na NFZ nieródkom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na NFZ nie wiem, ale kliniki prywatne co niektóre to się tu rozpisują o zaletach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny najlepiej podzwonić po poradniach z NFZ jakie macie w swoim rejonie i popytać czy ginekolog zajmuje się również założeniem wkładki - no niestety innej opcji nie ma :( Ja mimo, ze i tak wiedziałam, ze zrobię to prywatnie to z ciekawości dzwoniłam u siebie chyba wszędzie gdzie się dało zapytać czy zakładają levosert na NFZ ale z marnym skutkiem. Dwóch ginekologów stwierdziło, że nie potrafi tego robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na dobrej antykoncepcji nie trzeba oszczędzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×