Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
ona_czarna

Upublicznianie wszystkiego na fb przez moją siostrę .

Polecane posty

Mam mały problem z moją siostrą, mianowicie uważam, że robi źle, ale może przesadzam . Dlatego przybliżę sytuację i poproszę was o opinie . Marta ma 35 lat i jest matką 17 - latka . Zaszła w ciąże w wieku 18 lat z jakimś obcokrajowcem na wakacjach . Teraz ma 2 letniego syna z innym facetem z którym się rozstała, ponieważ był tyranem . Marta wszystko upublicznia na facebooku . Zdjęcia siebie i dzieci . Synkowi robi zdjęcia i nagrywa filmy na każdym kroku . Siebie ciągle fotografuje i nie chodzi o jedno selfie . Ona wstawia całą galerię w niemal jednym ujęciu . Ciągle chodzi na sesję fotograficzne, przebiera się albo w wojowniczki, albo pannę młodą . Na swojego fb wstawia całe mnóstwo zdjęć i swoje przemyślenia . Mało tego, czasem pod zdjęciem opisuje swoje burzliwe relację z byłym . Dodaje fotki dziecka z podpisem "szczęśliwy tylko z mamą" "on nie jest dobrym ojcem" a wszyscy znajomi i cała rodzina to czyta . Z drugiej strony jest kobietą z pasjami po studiach, ma dobrą pracę . Ale ona wszystko wrzuca na fejsa . Myślałam, że to dlatego że może nie miała czasu się wyszaleć, bo wieku 18 lat miała syna . Może stąd te jej przebieranki i CIĄGŁE sesję . Czemu tak się zachowuje ? Co nią kieruje ? Pomóżcie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×