Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zarzut gesiora i innych starych wyjadaczy

Polecane posty

Gość gość

"Jestes beznadziejnie uzalezniony/ uzalezniona od tego forum". I jazda z fala hejtu 24h. Ja prdl, Monty Python by tego absurdu ne wymyslil :D:D:D Wesolych Swiat posrane forumowe kadlubki :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zarzucają co sami prezentują.:) A gesior to w ogóle jest pusty kadłub z jedynie ciotkami w resztkach mózgu.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest chyba psychopata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Psychol zalozyl kolejny temat :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mylisz sie, psychol sprokurowal ten temat. U normalnych jego zachowanie budzi zdziwienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Identyczne zdziwienie budzi tutejsza loza jurorow. Czytaja forum codziennie, i chyba z tego powodu czuja sie kompetentni w ocenianiu kto jest za bardzo uzalezniony od forum, a kto moze spokojnie nadal siedziec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na szczescie sami maja swoja dzialalnosc na forum pod kontrola i nie ma zagrozenia, ze wplywa ona jakos na ich psychike. Cykliczne przebieranki przy pomocy jotpega z neta i udawanej nowej tozsamosci to tez calkowicie naturalne zachowanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żałosne zachowanie, ale chyba zdrowsze od wiecznego srania z gościa po zaliczeniu kompromitacji na nicku i smutnym odejściu:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak Madziu 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale one najczęściej i przebierają się i srają z gościa też:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę być i Madzią dla Ciebie:D Akurat nie myślę o Want, którą Madzialena hejtowała bo to byla spoko dziewczyna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
One i Oni :D:D:D A ze maja zycie do doopy, w chooy czasu, czesto stosuja na smutek uzywki, konczy sie na hejtowaniu, gesiach i wyrokach typu- ty tu nie bedziesz pisac, bo zaburzasz mi moje wielkie ja- juz ja cie zalatwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka jest wlasnie waska grupka facetow i kobiet- grupka przegrancow ktorzy na tym forum znalezli swoj azyl, kompromitacje przykrywaja nowymi profilami, ludzi z ktorymi sie nie zgadzaja wyniszcza nieustannym hejtem, bo tu jest ich gniazdo. Te wszystkie awarie, haje, przeciez to smierdzi desperacja na kilometr. Ciotki podziwiam, bo sam dal bym sobie spokoj przy takiej fali hejtu, Ale w sumie dobrze ze sie trzymaja, jakis ulom musi siedziec i wklejac swoje ge ge. A moglby w tym samym czasie wypisywac swoje madrosci z doopska i udawac super samca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciotki mało już piszą, ale jednak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciotki to takie same przegrywy jak Awaria. Normalny człowiek dawno rzucił by to gowno :):) ty też jesteś przegrywem :):) wesolych świat :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18,42 A jakim Ty wygrywem! :):):) też wesolutkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kut/as Myślivski :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
usmiech.gif ty też jesteś przegrywem usmiech.gifusmiech.gif wesolych świat usmiech.gifusmiech.gif Wesolych swiat wesoly kolego/ kolezanko. Wesolych Swiat Kusza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No kto normalny pchałby strony po 30postow z dùpy? Jeszcze jakby nie miały ze sobą kontaktu, to jeszcze by uszło, ale tak? Proszę cię:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale kogo to wszystko obchodzi? 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co wiem to akurat ciotki trochę namieszały po-forumowo. ;) Co tu jeszcze robią? Widocznie lubią,moze wkurwiać co poniektórych jak widać skutecznie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto normalny tak dlugo lazi za ciotkami? Bez przesady, to jakis dekiel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś No kto normalny pchałby strony po 30postow z dùpy? Jeszcze jakby nie miały ze sobą kontaktu, to jeszcze by uszło, ale tak? Proszę cię X Otóż to! Wszystkie mają kontakt mailowy a pchają tematy jak oszalałe. No chyba że są na pasku o2, to wiele by wyjaśniało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są uzależnione tak jak ty:):)stara kurfo :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaraz odpisze, że ciotki to wygrywy i walczą z gęsią. Inny w hooy miał by to w doopie. A te pchają :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przegrywka siedzi.jedna z drugą i nawija o ciotkach przy świętach pisząc, że ciotki są uzależnione:D Rzeczywiście cyrk kadlubkow:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak tak i ta "przypadkowa" obrona ciotek z gościa 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Dzięki Gościu, choć jak widzisz, już poszło na nas :) Jestem zaskoczona tym postem, bo choć nie zaprzeczam, że byli tu mężczyźni, mający o nas wyjątkowo dobre zdanie ( :P ;) ), to oni już z dawna olewają forum, więc miło zobaczyć, że ktoś z gościa ma zdanie przynajmniej dobre ;)A pchamy sobie, bo możemy i nic nas to nie kosztuje, żaden kompulsywny śmieć ani wygrywka udająca, że jej nie ma, nie będzie mi mówić, co mam robić :) Forum lubię, bo darzę sentymentem ;)Kuszo, fajnie Cię widzieć :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kusza wyliżesz mi dziurkę od pupy? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×