Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielony groszek

jakie macie zwierzątka w domu?

Polecane posty

Gość papugę nimfę
nazeywa się Eleonora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Opiekunka
żółw lądowy - Borys pies - Dona jeszcze był Mąż, ale skoro go już nie ma to nie będę podawać imienia .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja takiego też
chcę ptaszka powiedz czy są mocno kłopotkiwe w hodowli? moja koleżanka miała nimfe i ona nie portafiła fruwać tylko robiła piesze wycieczki po domu i strasznie trzeba było na nią uważać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papugę nimfę
POTWORNIE smieci naokoło klatki, trzeba z nią rozmawiać, smerać po główce, wypuszczać na spacerki, nie zostawiać samej na długo bo zwariuje. moj ma przycięte lotki, wiec mało lata, czasem tupta po meblach i podłodze (robiąc kupki wszędzie) ale za to nauczyła się ślicznie gwizdać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja takiego też
oj to chyba sobie nie kupię naczytałam się o żako i kakadu i trzeba mieć bardzo dużo cierpliwości ale myślałam że z nimfami jest inaczej koleżanka mi nie powiedział że sa tak kłopotliwe-bo u niej to wszystko zawsze śliczne i najlepsze dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buziaczek
A ja mam suczke - Norke, suczke -Tasie (w porywach reaguje na glosny okrzyk TASIOR! :D ) psa- Papisia i kotka - Kube :)......byl jeszcze cudowny chomik Leon ale mu sie przekopyrtło niestety.....pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytrynka
Mam kroliczka lobuziaka, w akwarium : rybki, zabki Jedna z ryb to osama bin laden ( z racji swojego wygladu hehe:)) Mialam jeszcze Klare i Hanziego (kanarki) niestety Klara zdechla a Hanzi powedrowal do tesciow . Bardzo paskudza, smieca i wogole.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarny Kotka
Czarna Kotka lat:13 waga: 6kg stan cywilny: wolna hobby: spanie, opalanie si, linienie, denerwowanie właściciela ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kocia mama
Mam 5 miesięczną kotkę za tydziej dojdzie do nas mały kocurek. Kocham koty :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitka1978
Witam, Jestem wielbicielka kotow. Mam jednego takiego ancymona. Rasa: dachowiec pospolity, ale ma cos z rysia, zastanawiam sie kim byl ojciec? Imie: Elvis Lat: 11 Waga: 10 kg Ulubione zajęcia: spanie w sypialni lub na fotelu meza, jedzenie, wariacje o polnocy, szczekanie (tak moj kot czsem szczeka, a przynajmniej brzmi to podobnie) oraz pobudki o 6 rano. (szczegolnie lubi robic to w niedziele). Wlasnie spi w sypialni na plecach na poduszce meza. Dobrze, ze on tego nie widzi Hi,hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poiki
pająki ;-). nawet nie wiem skad sie ich tyle bierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poiki
pająki ;-). nawet nie wiem skad sie ich tyle bierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zolta
www.dobek.blog.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhftjjtrjnfhjn
pajat ptasznik rosea L12 słodziutki:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfghgfhfd
:D:D pająk tam miało być:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mad***a
kot pers rudy (ojciec:brokat camea, matka:fanta nice cat) 3latka zwie sie Bila .... i szuka partnerki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najcudowniejszego królisia Miniaturkę o imieniu Misiek. Śliczny,rudy,ma biały brzuszek,krawatkę i nosek. A jakie ma mięciutkie i ciepłe futerko!!! Uwielbiam go,jest u mnie już 5 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uwielbiam koty Mamy 3 nierasowe :) Najstarszy - kot Miki - zachowuje się jak Bonifacy z bajki o kocie Filemonie, leniwy i ospały, niedawno miał 1 urodziny, Uwielbia drapać w lustra i wydawać dziwne dźwięki, kot, który od maleńkiego reagował świetnie na swoje imię, uwielbia świeżą miętę z doniczki. Młodsze bliźniaki: - Kot Kaleson - Biało czarny, nózki i łapki ma białe oraz brzuszek z racji tego nazwany przez przypadek Kalesonkiem. Jest taaaaaki słodki, zachowuje się jak małe dziecko, można go nosić na rękach całe dnie, jest zazdrosny. I ma sliczny rózowy nosek, oraz poduszeczki łapek :) i Kotka Misia - we wrześniu rok, tak jak Kaleson - przez pierwsze pół roku istny drapak, nie można było jej dotknąć, tak się broniła, teraz milusia dziewczynka, śliczna cała czarna kicia, pieszczoszka, kokietka i zazdrośnica jakich mało! Mam hopla na ich punkcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaaaaa
A ja mam: kota persa - Kasper, kota dachowca - Bleki, 2 papuzki nierozlaczki, i 200 l akwarium. Maz ma jeszcze ochote na papuge zako.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam psa-amstaffa,wabi sie Arnold i ejst niesamowitym pieszczochem,leniuszek moj kochany:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rubina
mam dwie szczurki: Kuleczkę i Mysię, oraz suczkę Żabę. Pozdrowionka dla wszystkich wielbicieli zwierząt :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pika
ja mam zolwia ladowego i ma na imie JANUSZ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam przeslicznego koteczka RAMZES się wabi :) ma roczek jest cały czarny ...a przywiozłam go 13 w piątek hihihi Szczęściara ze mnie... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja siostra ma psisko ktorego nienawidze,a matka swinke morska ktora tez nie lubie ogolnie nie lubie zwierat domowych notylko malpy,slonie i zyrafy itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×