Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Dostalam propozycje pracy w Bydgoszczy i Toruniu, ktore miasto lepsze do zycia?

Polecane posty

Gość gość

Propozycja pracy dotyczy tego samego stanowiska, wiec teraz glownie zastanawiam sie nad wyborem lepszego miasta do zycia. Jesli ktoras z was zna te miasta prosze o opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ciemno brałabym Toruń. Dawno nie byłam w Bydgoszczy, ale kiedyś myślałam, że to najbrzydsze miasto w Polsce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Toruniu mieszka papież ! ja bym wybrał Toruń bez zastanowienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Papież???? Tak jego ego urosło? Jeszcze mu mało tego co ma? Omijałabym tego dziwaka z daleka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaki papież, jakiego wyznania bo już sie pogubiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkam w Bydgoszczy, bardzo się zmieniła na korzyść. W Toruniu oprócz starego miasta...nie ma nic, wieś. Ale jeśli chcesz mieszkać w rydzykowie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu autorka a mozecie napisac jakie sa dokladnie roznice na plus i na minus miedzy tymi miastami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zalezy mi na tym, aby w miescie bylo co robic, nie bylo problemu ze znalezieniem mieszkania za sensowna cene (czyli ceny nie takie jak w Wawie czy Wroclawiu), itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkam w Bydgoszczy 5 lat. Toruń jest połowę mniejszy i szary :P mają 170 tys mieszkańców, my 360 tys. Tu są tereny zielone, jest Myślęcinek (jak nie wiesz co to, odsyłam do Google) , większy *****no i ludzie milsi :P Toruń to jedno wielkie umiłowanie Rydzyka i życie starych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Studiowalam w Toruniu lata temu, moj maz stamtad pochodzi. Tesciowie wciaz tam mieszkaja. Wyjechalismy z Polski 9 lat temu, a od kilku lat ilekroc jestesmy w |Toruniu, widzimy jak sie zmienia, na lepsze. niektore ulice nie do poznania. to wcale nie tylko Starowka. i nie jest to tak ze wielkie umilowanie dla Rydzyka. jest tam sporo ludzi ktorzy go nie cierpia. \ogolnie ja wybralabym Torun. ale wiadomo, ktos z Bydgoszczy napisze, ze woli Bydgoszcz. Bo Torun i |bydgoszcz od lat sie nie lubia ... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przegladalam ceny kawalerek w Bydgoszczy i sa dosyc drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytanie do Pan z Bydgoszczy, ile trzeba zarabiac min na reke zeby wynajac ladna kawalerke i normalnie zyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie Toruń. Jest o wiele ładniejszy,mniejszy. Jest co robić,miasto studenckie,dużo rozrywek,nowa,piekna sala widowiskowa na Jordankach. Bydgoszcz,szara,bura,rozwlekla,bez klimatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bydgoszcz to rozwlekła wiocha zamieszkała przez tyfusów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co jest najlepszego w Bydgoszczy? Pociąg do Torunia ;D Toruń zdecydowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam w Bydgoszczy 2 tyg temu jest tam przecudownie, czysto, mili ludzie mogłabym tam nawet mieszkać gdybym nie mieszkają w Gdańsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Studiowałam w Toruniu. To fajne życie pod względem życia studenckiego i turystycznie, ale 2 razy zwiedzania wystarczy. Zwyczajnie Bydgoszcz jest większa, oferuje więc większe możliwości. Przez ostatnie lata bardzo się zmieniła na lepsze. Ma fajniejsze galerie (dla mnie to ważne :-D ), piękną wyspę młyńską, kina, operę itp. Toruń przy niej to wiocha. Ale to wszystko nie przełoży się tak bardzo na Twoje życie, skoro warunki pracy (ważny element życia ) masz identyczne...a czerpać możesz i z tego i tego miasta, co za problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musialabys miec 3 tysiaki na reke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Toruń lub Bydgoszcz? Moim zdaniem to bardzo ważna decyzja i pod uwagę powinnaś wziąć wiele aspektów, najlepiej stworzyć listę plusów i minusów każdego z powyższych miast, aby łatwiej było zdecydować. Możesz również zapytać osób, które zamieszkują te miasta i z ich opinii również wiele wywnioskować i dołączyć je do swojej listy za i przeciw. Wprawdzie nie udzieliłam w mojej wypowiedzi konkretnych opinii dla tych miast, ale myślę, że przytoczone wyżej przeze mnie ''rady'' powinny choć w małym stopniu pomóc Ci zdecydować. Taka jest moja perspektywa 😄 Pamiętaj, że dla każdego wiele rzeczy i oczekiwań od danych miejsc, w których mają zamiar zamieszkać są indywidualne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Klaudia.k55 napisał:

Cześć! Toruń lub Bydgoszcz? Moim zdaniem to bardzo ważna decyzja i pod uwagę powinnaś wziąć wiele aspektów, najlepiej stworzyć listę plusów i minusów każdego z powyższych miast, aby łatwiej było zdecydować. Możesz również zapytać osób, które zamieszkują te miasta i z ich opinii również wiele wywnioskować i dołączyć je do swojej listy za i przeciw. Wprawdzie nie udzieliłam w mojej wypowiedzi konkretnych opinii dla tych miast, ale myślę, że przytoczone wyżej przeze mnie ''rady'' powinny choć w małym stopniu pomóc Ci zdecydować. Taka jest moja perspektywa 😄 Pamiętaj, że dla każdego wiele rzeczy i oczekiwań od danych miejsc, w których mają zamiar zamieszkać są indywidualne. 

Odpowiadasz na post z 2017 roku 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Elena90 napisał:

Odpowiadasz na post z 2017 roku 😊

Tak, wiem, ale dziś rano zauważyłam ten wątek, że aktualnie ktoś odpowiedział, więc pomyślałam co mi tam😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×