Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy ma jakiś sens spotykanie sie z chłopakiem jesli juz od poczatku mam wrazenie

Polecane posty

Gość gość
00:09- no tego sie wlasnie obawiam :O Ze ciezar prowadzenia tej rozmowy by spadl na mnie. A ja uważam, ze ok, tez moge naprowadzic rozmowe na rozne tematy,ale niech tez facet sie stara bo przecież nie bede go zabawiac cala randke :P No ale nic, przynajmniej teraz wiem, ze mi sie nie zdawało, ze on jest dziwny, bo wy tez macie takie samo zdanie. Mysle,ze sie z nim chyba nie umowie, ale jeszcze zobacze czy sie rozskreci w tym pisaniu, czy jednak nie... jesli nie to chyba szkoda czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może zapytaj go dlaczego tak mało mówi czy się wstydzi czy coś? bo można to wartościowy facet, a szkoda go tak szybko przekreślić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się wydaje że jest zjarany całe życie też z takim się spotykałam..taka nowa generacja siedzą w domu nic nie robią pala i mają wyj****e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zreszta ja to lubie jak facet, przynajmniej na poczatku umie poprowadzic rozmowe i jakos to wszystko tak poprowadzić żeby szlo do przodu i tak zwykle bylo w moich zwiazkach, wiec teraz wydaje mi sie to dziwne jakies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00:14- nie wiem, moze i wartosciowy, dlatego nie chcialam go tak szybko skreslac... ale zaczynam juz w to watpic powoli. Kurcze, ja to mam pecha do facetow, z kazdym musi byc coś nie tak :P I to nie zebym byla jakaś bardzo wybredna, ale naprawdętak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciężko coś doradzić. masz 3 wyjścia,żeby się przekonać. Albo po prostu o nim zapomnisz,albo się z nim spotkasz i się upewnisz,albo zapytasz go czemu tak mało mówi? możliwe,że powie ci coś w stylu,że mówi dużo itd bo też miałam podobnego gagatka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00:20- jeszcze chwilę poczekam i zobaczę jak to się dalej potoczy, ale jeśli będzie tak samo, albo coraz gorzej to sobie go odpuszczę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brajan Brajan
Moim zdaniem to Ty jesteś dziwna Ty j****a polska k***o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem tak, jeśli facet wydaje ci się dziwny to dziwny jest. Pierwsze wrażenie jest najważniejsze. Mi mój były na pierwszy rzut oka wyglądal na dziwnego i mimo to się z nim związałam. Zmarnowlam kilka miesięcy. Dziwny to dziwny. Pożegnaj go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet nie wiem czy dojdzie do spotkania, jesli uda nam się popisać normalnie to może i tak. A jesli dalej to bedzie tak jak jest to i spotkanie chyba sobie odpuszczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00:23- tez mi sie tak wydaje, ze skoro od poczatku sie taki wydaje to taki niestety musi byc. Nawet jak na poczatku ktos robił swietne pierwsze wrazenie to pozniej wychodzily z reguly rozne jego wady, a tutaj juz na poczatku jest cos nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co wymyslilas ciekawego? a wymyslilam c***ja złamanego huehuehue iduota i kretyn niech gada z lustrem palant

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×