Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak jest z tym materializmem u kobiet

Polecane posty

Gość równość jest wszędzie
gość wczoraj ale kobiety przecież wywalczyły ( z trudem ) wolność i równość, więc dlaczego to facet ma być głównym prowiderem??? Myślisz staroświecko, a mamy rok 2017 nie 1817

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samce i samice
gość wczoraj kto ma olej w głowie nie bierze gołej i biednej tylko na równej sobie, na co komu kula u nogi i kotwica??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak zabłocki na mydle
gość wczoraj ty chora czy co? jak facet ma rodzić??? a to rodzenie to i tak kara za waszą głupote którą palnełyście w raju i jeszcze faceta wpakowałyście w tą waszą głupote, tak to jest słuchać się baby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest tez jeszcze jeden typ kobiet, które nie mona nazwać materialistkami bo nie mają wielkich wymagań finansowych, jest to typ leniwca minimalistycznego. Wystarczy by mieć gdzie mieszkać,nawet w norze i mieć co jeść +tv i net. Facet ma jej to zapewnić, ona pracować nie będzie i już, rachunki to nie jej problem, jest źle to kredyt i się bawimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I to jest najgorszy typ, te nic nie robiące pijawki, bo gdy bogatego baba oskubie troche to nic się takiego nie stanie, rozwód i gość żyje sobie dalej normalnie. Gorzej gdy leniwiec trafi na sredniaka lub mniej zamożnego, jak samotnie dobrze sobie radził tak pod obciążeniem od wypłaty do wypłaty, po kilku latach i rozwodzie facet zostaje z mnóstwem kredytów, niby wspólne sa ale jej komornik nie ma z czego ściągać bo pracować nie zamierza i ma już kolejnego żywiciela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkanie 60m, oszczędności i samochód. Mój chłop samochód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ani jedna kobieta nie napisała że nie ma nic, czyżby takie kobiety nie istniały? Czy ten temat jest bardzo niewygodny dla nich, i wola tematy w stylu "kryzys w związku, samiec sadysta wysyła mnie do pracy po 5 latach , mam go zostawić bo chyba mnie nie kocha"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fakt taki źe są kobiety co nic nie mają i męźczyźni. A najgorsza cecha to po prostu lenistwo nic nie robienie i jak z taką,takim się dorobić? Raczej problemów i garba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×