Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Piękna i mądra kobieta

Gdzie są mężczyźni którzy szanują seks

Polecane posty

Gość Piękna i mądra kobieta
Rescator sprawiasz wrażenie przygłupa wiec nie dyskutuję z toba dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
555 ludzie kierują się różnymi wartościami, weź też to pod uwagę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rescator ona ma swoją wizję ma do niej prawo więc się bujaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez mam jej ideały wiec się bujaj podwójnie,tylko ja zrealizowane,ona nie chce gadac z takim zwykłym samczykiem jak ty,tak samo jak ja spławiałam takich,nie twoja bajka i wypad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedyna roznica ze ja nie katoliczka i nie uznaje metod innych narzuconych niż moje własne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to se uznałeś ,idz do środowiska wielbicieli mrówek i im nawijaj pół dnia że powinni skupić się na przetwarzaniu metali bo ty masz rację ,stracisz czas,zmień środowisko gdzie będziesz przygarnięty w całości bez walki z wiatrakami ,proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poza tym masz wokół tyle łatwych panienek że jak się trafi jakaś wybredna tez chcesz ją wdrażać do systemu łatwych suczek ,za dużo byś chciał,idz do swoich małpeczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez jestem trochę wredna ,szukanie czegoś wyjątkowego w świecie zgnilizny zasługuje na uznanie ,dlatego lubię różnego rodzaju perełki,a co do spraw technicznych to już się nie wczytywałam,uważam że do sposobów antykoncepcji żadna organizacja religijna nie powinna się wcinać ,tego tematu nie chce mi się analizować :/ zresztą i tak wszystkie metody mogą zawieść :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem miłośniczką pięknej miłości :-) mi się nikt nie wcina ,pod łóżkiem nikt nie siedzi i nie monitoruje,to ludzie są wpychani w poczucie winy z powodu gumki,ja mogę na fiutku zawiązać kokardkę z gumki i głosić że to uświęca moje zjednoczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z systemu można się wylogować i być wolnym na ile pozwalają możliwości do maksymalnym granic,co do księży ja nie potrzebuję żadnych pośredników,a ona ma ideał miłości w głowie i ten ideał podzielam ,za jakiś czas nie będzie potrzebny urzędnik i ksiądz dla ważności miłości ,ale to nie na obecną świadomość,jej bardziej chodziło o zabawe ciałami przedmiotowo,w odróżnieniu od łączenia tego z uczuciem dla jedynej osoby na zawsze ,nie mow ze nie wiesz o czym mowa,nastolatki bawia się seksem jak maszynki itd. musze już spadac ,dyskutowanie nic nie zmienia,kazdy idzie sam swoją drogą ,tylko on wybiera nie inni za niego,takie prawo wolnej woli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz w sobie dużo z kobiety ,a dokładnie manipulujesz by przetargać swoje racje :-) dlatego ja np. rzadko z kobietami rozmawiam,drwiny i krytyka to główna cecha zniewolonych jest ona wszędzie wokół ,ja mogę bronić ideału miłości ale co kto myśli czego chce ,to nie moja sprawa ,mój świat jest zamknięty dla wszystkich którzy do niego nie pasują ,wolność od opinii innych, to pierwszy krok do wolności prawdziwej dlatego drwina i krytyka przelatuje jak wiatr koło skały ,:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piękna i mądra kobieta
Ahhh wrociłam do wątku i oczywiscie jest podszyw... "Piękna i mądra kobieta 2017.04.20 " tego ja nie powiedziałam ale cóż, podejscie tego dalej uwazam za głupie no

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On nie jest moim pierwszym ani drugim, trzecim, czwartym, piątym kanałem , wcześniej zupełnie hobbystycznie publikowałem krótkie angielskojęzyczne skecze, jak także pojawiałem się w domach kolegów. Było to czysto hobbystyczne, i z takim też zamierzeniem powstał kanał który teraz jakimś trafem ogląda ponad 1 300 tysięcy osób. Zmieniło to trochę sposób w jaki podchodzę do publikowania materiałów (staram się być bardziej systematyczny dobry miły serdeczny ciepły słodki kochający ), ale ważne jest też dla mnie żeby to podobało się także mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piękna i mądra kobieta
hahahahahah, nastepny ktory nie rozumie co to jest uswiecenie zwiazku przez obecnosc Boga w nim... nastepny który nie rozumie, który mysli ze chodzi o zdejmowania jakiś "piętn" zła itd seks to jest cos tak pieknego ze nie moze byc bezczeszczone przez zwiazki które nie maja na celu pozostania ze soba do konca zycia, wziecia odpowiedzialnosci za drugiego do konca zycia. wszystko inne niz malzenstwo to drwina z seksu ale pan po prostu nie ma dosc wielkiego mózgu by to pojąć "Rescator555 2017.04.20 @ gość dziś Ona wcale nie ma zamiar wylogowac sie z opresyjnego systemu, ktory na tyle wypral jej mozg, ze uwaza go za sluszny. W glowie ma nie ideal milosci, ale zahamowania i uprzedzenia. Seks jest dla niej czyms zlym i brudnym, jedynie odprawienie jakiegos rytualu przez kleche jest w stanie zdjac to pietno zla. I nie sadze aby pisala o nastolatkach, ale wlasnie o doroslych ludziach, ktorzy do seksu potrzebuja jakichs koscielnych czarow-marow. Jesli ty i ona myslicie w ten sposob, to wasza sprawa, ale niech was nie dziwi krytyka i drwiny z takiego myslenia"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piękna i mądra kobieta
Tak, pojawiłam się i będę sie pojawiac hahahahaha, "uznały że Boga nie ma" ahahahaha to ze nie potrafia Go udowodnic nie znaczy ze On nie istnieje :'D w tym samym momencie Bóg usmiechnal sie uznał że jednak sie mylą :'DDD To ze nie umiesz czegos zrozumiec nie znaczy ze problem przestał istniec. Masz niesamowicie faryzejskie i odpychajace podejscie. I naiwne.. bardzo naiwne niestety. Bóg z notatnikiem i takie sprawy. Ehh lol. Nic nie rozumiesz. Rozumiesz seks niesamowicie prymitywnie i nawet nie wiesz czym moze byc gdy człowiek wzniesie sie ponad poziom przyjemnosci w którym ciagle tkwisz i chyba wyłacznie na tym poziomie jestes Krótko mówiac, to co ja mówie jest nie dla ciebie, nie masz mozliwosci zrozumienia. To jest dla ciebie poziom niedostepny. Dlatego uznaje ze nie ma z toba o czym rozmawiac bo po prostu tych wyzszych poziomów nie rozumiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piękna i mądra kobieta
Ty wg mnie nie wiesz nic o seksie, wiesz tylko tyle ze jest przyjemny i wylacznie to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
on zna stronę seksu tylko ze strony ateistycznego króliczka ,zwykła kopulacja obojętne z kim i taki niuniuś będzie atakował tych którzy widzą i czują więcej ,niech się schowa ,wątek jest przejęty przez Innych,idz sobie na wątki przygłupów i podobnych tobie panienek,masz duży tu wybór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piękna i mądra kobieta
Ktoś tu post wyżej świetnie to ujął. On się złości bo nie rozumie o co chodzi w tym wątku nawet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest wielu takich mezczyzn ale tacy mezczyzni sa olewani. Zli mezczyzni mezczyzni to wynik dzialan kobiet. To wy WYBIERACIE dupkow pokazujac mezczyznom, jakim trzeba byc by miec u Was szanse.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13.55 ja mogę mieć każdego a wybrałam dobrego prawiczka bo mam dobry gust,*****czykóów zbywałam szybko ,za wysokie progi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja z babiarzem mogę się pośmiać ale do miłości nieskalany inną cipą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piękna i mądra kobieta
Rescatorek555 szaleje hahahahaha :'D podswiadomie nie mozesz zniesc ze pewien swiat jest dla ciebie za wysoko. cóz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piękna i mądra kobieta
Recator, idz na Msze sw. z modlitwa o uzdrowienie, o uwolnienie, zobaczysz co sie bedzie działo. Jestes zniewolony jest z toba zły duch, on sprawia ze złoscisz sie tak bardzo na wszystko co dobre, czyste i piekne a teraz sobie mozesz pobluzgać, jak było do przewidzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×