Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Asia247

Puszysta szuka czpienia na 1 raz

Polecane posty

Gość Asia247
Rozpal Mnie John i sprobuj wejsc w nia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia247
Inni chca tylko zeby do buzi brac i jeszcze z polykiem . Jakbys Mnie poinstruowal to bym sie postarala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość J0hn
Ustawiłbym Ciebie na czworaka na łożu i drażnił bym Twoją cipkę swoim k*****m. Po czym spenetrował bym Ciebie na pieska i zlał ci (delikatnie) d**e jak niegrzecznej suce ;). Potem zacząłbym wędrować rękoma po Twoim ciele aż zaszedłbym jedną do piersi a drugą do twojej mokrej dziurki. Penetrowałbym cię i delikatnie ocierał łechtaczkę paluszkami aż zawyłabyś z rozkoszy. A powiedz mi. Jakie ty masz fantazje i czego oczekujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czpienia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia247
Chce przezyc Swoj pierwszy raz z normalnym facetem ktory zrobi to z czuloscia delikatnie a nie ma pierwszy raz odrazu zerznie . Zeby Mmie nauczyl . Naucysz Mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia247
A Ty jakie masz fantazje co bys chcial Ze Mna zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość J0hn
Nauczymy się razem. Bo sex jest interakcją dwojga ludzi i to co działa na inne dziewczyny wcale nie musi ci się podobać. Możemy sobie pozwolić na dowolne fantazje tak długo jak obojgu nam to pasuje. Jeśli chcesz delikatności będziemy namiętnie się pieścić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia247
W jakiej pozycji mnie rozdziewiczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość J0hn
Misjonarskiej z poduchami pod dupcią. Wtedy będzie najmniej boleć. Ewentualnie jeśli jesteś odważna to możesz na jeźdźca kontrolować penetrację i powoli z wyczuciem "sama" się rozdziewiczyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia247
Mhm nadziac sie na niego mowisz Co bys ze Mna zrobil jakbys tu byl mam na sobie pizamke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość J0hn
Delikatnie zacząłbym od masowania Twojego ciała. Najpierw po powierzchni. Zacząłbym Cie delikatnie całować a moje rączki zaczęłyby wchodzić pod piżamkę. Najpierw pod górę muskałbym Twoje plecy a potem delikatnie przechodziłbym do Twoich piersi. Ściągnąłbym górę i lizał twoje piersi. Wróciłbym do całowania ust a moje ręce zaczełyby podróż wzdłóż Twojego ciała pod spodnie Twojej piżamki gdzie masowałbym i delikatnie ściskał Twoje pośladki. Później jedna rączka zawędrowałaby do bram Twojej myszki i zaczołbym ją drażnić. Wyciągnołbym paluszki by je oblizać a potem zaczołbym delikatnie i powoli zciągać dół twojej piżamki by pieścić Twoje wrota swoim ciepłym i mokrym językiem. Jak byłabyś blisko szczytowania wspiołbym się na ciebie i delikatnie drażniąć twoją cipkę moim członkiem spojżałbym ci w oczy. Słuchając i obserwując co czujesz wchodziłbym coraz głębiej przebijając Twoją cnotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia247
O tak delikatnie oh zapomniałes zalozyc gumki . Tylko nie spusc sie teraz w niej. Moja cipka pulsuje . Czuje go w srodeczku w mojej jamce ktora poszerza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość J0hn
Delikatnie poruszam się wewnątrz Twojej jamki słodko pojękując z rozkoszy. Delikatnie wychodzę drażniąc jeszcze przez chwilę penisem Twoją łechtaczkę i srom. Zakładam gumkę liżąc Twoją cipkę. I znów wspinam się by spenetrować delikatnie Twoją jamkę. Jednocześnie chwytam Twoją pierś i delikatnie masuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O qrfffa desperat posuwajacy loche. Przeciez ona tyłka nie da rady unieść żeby te poduchy wsunac. Fuj:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do tego analfabeta...pasujecie do siebie...poczwara i nieuk :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość J0hn
Rytmicznie penetruję Twoją pulsującą cipkę i podnoszę Twoje nogi opierając je o swoje ramiona by zacząć ocierać się członkiem o Twój punkt G. Trzymam cie mocno za nogi jedocześnie głęboko patrząc w Twoje oczy. Pojękując zmieniam głębokość i kąt penetracji by drażnić inne partie Twojej jamki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość J0hn
Ja odchylam jedną z Twoich nóg a ty przekręcasz się na bok i kontynuując rozkoszny sex paluszkami jednej ręki gładzę Twoją cipkę aż dojdziemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia247
Tylko Mi nie zalej jej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość J0hn
Z/w idę się wysrać :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość J0hn
W gumie się nie da zalać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia247
Ja mukam tez pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość J0hm
Może chcesz spróbować teraz w tyłeczek? Będę delikatny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia247
Nie myslalam nigdy o wsadzeniu w tyleczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia247
Nie ma poślizgu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość J0hm
Zająłbym się Twoją drugą dziurką odpowiednio. Najpierw lizałbym delikatnie c**eczkę, a potem przeszedł na tyłeczek i zaczął delikatnie pieścić go palcem, a gdy byłabyś już gotowa to zacząłbym powoli wsadzać penisa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia247
Moze wieczorkiem John . Chcesz Mi wszystkie dziurki zapchac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość J0hm
O tak, chciałbym abyś była maksymalnie wypieszczona i spróbowała każdego rodzaju seksu. Kobiety uwielbiają, gdy mają lizany tyłeczek, zwłaszcza po tym jak już spróbują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uważaj to nie jest ta sama osoba - J0h(m). P.S. to była miła fantazja ale ... nie dziękuje. Mam swoją Pannę i nie mógłbym znieść faktu że robię to z inną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×