Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Asia247

Puszysta szuka czpienia na 1 raz

Polecane posty

Gość gość
Harry Chce twego ciała chce je podziwiać daj mi fotke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Harry Zachęć mnie żebym był wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia247
Dam Ci zebys wlasnie Ty Mnie doprowadzil do czerwonosci i dam Ci wejsc w moja ciasniutka cipke postaram sie tez zrobic Ci dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Harry Na razie chce twojego zdjęcia. A nie obietnic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Harry Asia 247 już nie piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia247
Chce pierw abys mnie rozpalil a poznirj zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość J0hn
Witaj Asiu, Najpierw delikatnie zacząłbym od całowania Twoich rączek. Całując w kierunku Twojej szyi delikatnie zboczyłbym w kierunku Twojego dekoltu by muskać go swoimi ustami i przeszedłbym do drugiego ramienia. W między czasie zacząłbym delikatnie obejmować Ciebie swoimi rękoma dbając o to by delikatne i zmysłowe ruchy pieściły Twoje najczulsze punkty ... Namiętnie splątani w pocałunku zaczniemy się na wzajem powoli rozbierać. Najpierw moja koszula, Twoja bluzka. Powoli schodząc z pocałunkami w dół delikatnie pieściłbym jedną ręką Twoje piersi a drugą śmiało zmierzałbym w stronę twoich spodni. Wtedy wracając z pocałunkami w górę moja druga ręka zanurkowałaby w Twoich spodniach by objąć Twoje pośladki i delikatnie spenetrować Twoją myszkę. Wyciągając rękę ze spodni oblizałbym palce i ściągnął z ciebie spodnie całując Twoje nogi i drażniąc się z Twoją cipką przez majtki delikatnie liżąc i całując. Wracając z pocałunkami do góry wsadziłbym znów rękę w twoje majteczki by tym razem pieścić zmysłowo Twoją cipkę jednocześnie całując coraz bliżej Twoich piersi i ust. Kiedy podczas namiętnych pocałunków poczułbym że jesteś rozgrzana do białości i gotowa zdjąłbym Twój stanik i majteczki za którymi ciągnęła by się gęsta stróżka soczku ... ;) Żeby wiedzieć co może być dalej musisz pokazać ze nadal tu jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia247
Daj Mi rozkosz wsadz mi w nia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość J0hn
Nie tak szybko ;). Najpierw zaczołbym od całowania, ssania i pieszczenia brzegów Twojej c**iki i okolic. Słysząc Twój przyspieszony oddech i delikatne pojękiwanie wsadziłbym palec i delikatnie zaczął naciskać na ściankę Twojej myszki kontynuując coraz agresywniejsze pieszczoty oralne. Doprowadziłbym cię językiem do szaleństwa i zaczoł całować w górę Twojego ciała zatrzymując się na piersiach. Spojrzałbym ci głęboko w oczy i delikatnie zaczoł ocierać penisem brzegi Twojej cipki namiętnie całując Twoja usta by nagle wtargnąć w świątynie Twego ciała niczym strzała. Najpierw delikatnie, rytmicznie później szybciej i mocniej. Razem budujemy orgazm który pochłania nas niczym ogień i dochodzimy jęcząc z rozkoszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kogo szuka ? czpienia ? kto pierwszy raz widzę takie słowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może chodzi o słowo trzpień? tylko takie słowo wygoolowało się :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To pisał jakiś stary człek którego rocznik to poniżej 1955

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia247
Jestem john

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sam ze sobą pisałeś ? :o oszołom jesteś czy schizofrenie masz? A może jesteś tak bardzo samotny/a i poczułaś/eś się lepiej jak choć trochę że zamieniła/eś z kimś słowo pisane ? biedny człowiek z ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia247
Kto Wypiesci Mnie i wsadzi swojego nabrzmialego w moja ciasna cipke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia247
John ile masz lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety to maja latwo w zyciu nawet taka gruba i brzydka stara dziewica kogos zawsze znajdzie a dobre wygladajacy chlopak nie tylko dlatego ze nie jest idealem , modelem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia247
Bedziesz delikatny i wejdziess w moja bardzo ciasna cipke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość J0hn
Będę delikatnie się z Tobą obchodził i dziarsko penetrował Twoją delikatną cipkę. Wypieszczę Cie bardzo dokładnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia247
O tak delikatnie jak wkladam paluszek to Mnie boli a co bedzie jak Ty bedziesz chcial wejsc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Asia to tak naprawdę facet więc sobie marszczysz przy facecie kryptogeju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia247
Naucz Mnie John czerpac z tego przyjemnosc. Nie chcesz jak inni zebym wziela Ci do buzi Twojego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość J0hn
Będę szczery. Jeśli będziesz mocno podniecona i naprężymy Twoją błonkę to zaboli tylko troszkę ;). Wtedy będę delikatnie w Tobie czekał aż pierwszy ból przejdzie. Wtedy zacznę powoli i delikatnie się ruszać ale musisz mi mówić co czujesz ;). To jest głownie kwestia komunikacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość J0hn
Do buzi możesz wziąć jeśli Tego chcesz ale nie musisz się zmuszać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia247
Podoba Mi sie Twoje podejscie . Jak Mnie poinstrujesz to postaram sie zrobic Ci dobrze. Zalozysz gumke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia247
Co jeszcze ze Mna chcesz zrobic John

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Schudnij tłusta krowo. Nikt cie nie zerznie pasztecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość J0hn
Pewnie że założę. Nie chce mieć z Tobą dzieci tylko czerpać rozkosz ;). Jeśli to jest naprawdę Twój pierwszy raz to potrzebujesz dużo ciepła i cierpliwości. Z czasem nauczysz się wszystkiego ale nie musisz się z tym spieszyć. Nikt nie oczekuje od dziewicy ze bedzie boginia sexu. Wazne ze masz entuzjazm ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia247
Tak pierwszy boje sie troche ze bedzie bolec bedzie duzo krwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×