Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

darjuż

Marzę o normalnej kafeterii.

Polecane posty

Gość gość
Muszka dalej probujesz znalezc chlopa do lozka ale z ciebie pustostan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
And my heart is taking chances darjuż!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obłudna Iwona:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idz spac Janino :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darjuż
Zgadzam się Kamo uszło powietrze i zapał. Z jakich powodów to oczywiście nie potrzeba pisać. Niemniej fajnie będzie od czasu do czasu się jeszcze spotkać i pogadać choć już nie będzie tak jak dawniej. Kamo przeczytałem że jesteś w związku z niejakim cynikiem! O ooo :) Pardon zauważam zauważam Tage i Muszka. :) Ciekawie wyglądała by rozmowa między wami tak myślę. Bo nie doświadczyłem tego. Muszka pzdr ode mnie swoje ukochane pszaciółki. A tak w ogóle to zapraszam abyście w swoich ciekawych dyskusjach na kafeterii nie zapomniały o mnie i wciagaly na pogaduchy gdzieś. Zawsze możecie spodziewać się odzewu lub spotkać na tym temacie który założyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszka :) ty masz rozległą wiedzę o kafeterii nie znasz czasem tej nor kafe ? Pytam bo chciała mnie zaliczyć a tu klops. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Muszka moze jakas wiedze ma ale jest osoba chora ipowinna poradzic sie specjalistow a przede wszyskim znalezc prace w motelu dla panow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiedza o Kafeteri :D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Darjuż, słuchaj uważnie bo nie będę 2 razy powtarzać: Podstawowa wiedza o kafeterii jest taka, że Mucha i Midsummer Eve nienawidzą Hajabuzy/Tage, więc od jakichś 2 lat wpieprzają się w każdą dyskusję w której ona próbuje brać udział, i trollują jej tematy. Koniec, kropka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tage
Cześć darjuż. Zajrzę później, może zajrzy ka ma, wiedźma ?mąż, Otwarty. Wiecie, dziś rano w parku po raz pierwszy widziałam pana z prywatną trenerką. Powiem szczerze, że jak ten szpakowaty pan zrzuci brzuszek to będzie bardzo atrakcyjny :-) Dbacie o kondycję? :-) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten swiezak nie wie co robila moszna smierdzioszna:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tage
8.45 Zanim zdążą napisać, że to ja się bronię z gościa, może olej i nie tłumacz, a zamiast tego przyłącz się z jakimś ciekawszym do nadgryzania tematem? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dumber szczula gesiom :D :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za to wszyscy wiedzą jaką wredną babą jest tage :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak 8.45 dołącz :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy wie jakie są Muszka i co robi Eve. Po co je hejtujecie. To tylko pogłębia nienawiść. Niech każda siedzi na swoim temacie i koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie hejtuję tylko próbuję temu jełopowi Darjużowi uświadomić to co dawno powinien zauważyć, ale zachowuje się jakby wciąż do niego nie docierało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tage
Każdy może pisać, nie każdemu trzeba odpowiadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9:12 jełop już doskonale orientuje się zwyczajach kafeterii aż czasami ma ochotę puścić pawia. Jełop robi to na co ma ochotę i rozmawia z kim chce i jak chce. Niech to w końcu drugi jełop zrozumie. Emotikony też już umie wstawiać i zakładać tematy. Zgroza! :D świeżak jełop coś takiego juuuuz umie! Dbanie o siebie. Wiesz Tage napiszesz że masz lekką nadwagę to zrobią z ciebie grubasa powiesz że szczupły to że chudzielec. Powiem tak zadowolony jestem z sylwetki i sprawności. A zawsze może być lepiej żeby nie było że zarozumialec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tage
No widzisz darjuż, jedno proste zdanie napisałam i po Twojej odpowiedzi widzę, że się nie rozumiemy. Masz, jak kilkoro innych z zaproszenia tutaj piszących zupełnie odmienne niż ja pojęcie o "normalnej kafeterii" stąd rozmowa się nie klei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaklamana Iwona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszka dzięki za te miłe słowa. Tage mówisz normalna kafeteria. Dobry temat do rozmowy. Ja jestem człowiekiem pogodnie usposobionym i nie przyzwyczajony aby mi ktoś bezkarnie mówił per jełop. W realu delikwent dostałby w dziub, a tu zostają potyczki słowne. Nauczyłem się wiele zaczepek ignorować dla siły wyższej. Ta siłą jest dobro tematu gdyż zamienia się w szambo ciągnięcie. Czasami w zgodzie z sobą i przeciwko akceptacji postaw obojetnej dla zjawiska przemocy w sieci lubię dać popalić delikwentowi. Ale nie hejt jest nie normalny. Bo ja rozumiem że komuś mogą się nie podobać moje myśli i działania czy wiersz który napisałem dla Kamy. Szanuje odmienność zdania apeluję aby jednak robić to na poziomie. Nie fajny jest trolling i włączenie się do rozmów zupełnie nie na temat. Do tego gę i blokowanie tematu. Uff ale są pozytywy czyli wy. Mimo minusów. Twoja filozofia to odpowiadać na co chcesz. Moja więc jest taka sama. Odpowiadam na co chce i nie traktuję tego w ten sposób że dałem się sprowokować. Czy o to chodzi Tage?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszka skrytykuję cię. Poprzedni avak był ciekawszy bardziej intrygujący i kontrowersyjny. Nawet bardziej wiarygodny że to ty. Ale to tylko moja opinia. Rozumiem że sam zbyt pięknego nie mam a i oryginalnego bo twierdziłaś że ktoś tu podobnego miał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poziomem nazywasz pranie po ryju kogoś kto nazwał Cię jełopem? Facet ma poziomie po prostu ignoruje takie rzeczy, nie zniża się do poziomu napastnika. No, ale co Ty możesz wiedzieć o poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tage
Jak dla mnie za mało faktycznie wiesz o tym miejscu i dlatego nie rozumiesz dlaczego z muszką śmierdziuszką i jej sympatycznymi koleżankami nie będę dyskutować. Wiem tyle, że jeśli zacznę z kimś (jak z Tobą) pisać na innym temacie, wcześniej czy później im się uleje. Fajnie się pisało zauważ do pewnego momentu, ale oczywiście każdy ma prawo do własnych obserwacji. Mnie nie bawi tlumaczenie, wyjaśnianie, ale z grzeczności raz i ja się widzisz rozpisałam :-) Chcesz normalnej kafeterii a odpowiadasz na hejt, ale nie muszę tego rozumieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tage
11.43 :-) i jak to jest? Są tu ludzie, którzy podobnie forum traktują a nie ma z kim pogadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od czasu do czasu udaję się uciąć ciekawą pogawędkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie do końca tak ze mnie rusza słowo jełop. Ktoś myli się sądząc że niczego nie rozumię a ja rozumię co tu się dzieje. To te słowa spowodowały że odpowiadam a że przy tym pojawia się jełop to tym jełopem się odwdzięczyłem. Też Tage z rzadka komentowalaś wyczyny gości. Zdaję sobie sprawę kim były te osoby na niebiesko ale ja to rozgrywam po swojemu. :) Świata nie naprawię może prędzej mi się to znudzi. A tak w ogóle to o czym rozmawiamy? Yyyyyyy?:D. Dobry humor to podstawa. Jeszcze nikt mnie tu na tyle nie wkvrwił aby krew się gotowała. Li tylko czasami ręce opadają. Pobrehtam się z gamoni i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogi Darjużu, Tage chce, żebyś nie rozmawiał z ciotkami i tyle w temacie :) Ma z nimi na pieńku i potężny ból d**y, gdy ktoś wyrazi sympatię do nich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tage
Wiesz, ja jestem w pracy i ewentualnie tylko w tych godzinach wypatruję sobie rozmówców i rozrywki w sieci. Nie ma chyba wielu takich osób tutaj, ale jak gość wyżej zauważył, czasem można kogoś poznać. Sobie i Tobie tego życzę. Wtedy nie padnie pytanie "o czym my rozmawiamy?" ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×