Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

darjuż

Marzę o normalnej kafeterii.

Polecane posty

Też zauważyłem, że masz analogiczny nick. Nie pasuje mi to, ale cóż, na kafeterii obowiązuje prawo dżungli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darjuż
Tadeuż- Sądząc po aktywności wnoszę, żeś świerzak. :D. Wychodzi na to, żem w tej dżungli był przed Tobą. Coś mi tu nie pasuje. Avak podobny, nick, nawet filozoficzna stopka. Wysyp jużów. x O! Kama przypomniało mi się, że jak kończy mężczyzna to już rozmawialiśmy. W zasadzie najchętniej na twarzy. :) czy chcesz podrożyć temat dalej ? :classic_cool: x Tage - http://www.liczyc.pl/obliczenie/bmi/ okazuje się że pisałem jakieś farmzony z tym 10%. Mój wynik nie tajemnica 26. Muszę zaledwie zejść na 25. I jestem uratowany. Ach te święta. A dobrze mi mówiła koleżaneczka!!! a (nie ty tage) ta z realu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pelagjuż
Racja ziomek :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darjuž
I chòj.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tage wczoraj A meating erotyczny to bez zaleceń dietetyka można urządzić, długi weekend sprzyja. Haja z racji wieku nie miała angielskiego w szkole :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest dobrze. Jej chodziło o "mięsowanie" erotyczne 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejtujesz od 6-rano?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, od 6.09 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tage
Dajmy spokój dietom i ograniczeniom. Już wiem, że nie pomożecie, bo nie macie problemów ;-) ka ma może Ty? Nie no gościuniu, to wieczne podczytywanie dało Ci wreszcie wiedzę prawdziwą o mnie. Tak, uwielbiam pochłaniać to moje mięsko, w wieloboju przede wszystkim :-D Jak tak w punkt będziesz trafiał, będę może częściej odpowiadać :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sex z puszystym? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ka  ma
Witam;) darjuż, na ten temat moje zdanie znasz:D X Nie wiem tage czy w temacie jestem, ale jeśli chodzi o spalanie zimowych kalorii to niestety ale to dotyczy raczej mnie niż mojego faceta:( on może jeść, jeść i jeść...i wygląda jakby dietę trzymał:D takim ludziom to zazdroszczę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Siedząc na forum nie spalisz kalorii salcesonie. Rusz dupę kama i zacznij się ruszać,a nie tylko palcami w pizdzzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy na tym forum został ktoś prócz tej trójki i przeszkdzających im ciotek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze Krzych z kłamnady i Madzia rozumię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrastwujte żenściny. Nu my gawarim o żir? :) Okey. Komu jak komu ale jak kobietka troszkę ma na czym usiąść to dobrze nie?. Bo jak to tak, całkiem się o kości się ocierać. Żeby nie było! kobietki typu fit teź dobrze działają na wyobraźnię i na ciasnotę pod rozporkiem. Głowa do góry. Byle nie iść w stronę amerykańskiej mody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Udowodnione jest że łóżkowe namiętności spalają kalorie. Nie inaczej jest gdy do akcji wkraczają kobiece paluszki pomiędzy.... Reasumując trzeba zwiększyć częstotliwość autostymulacji. Kama mogę zostać twoim osobistym trenerem sex- fit. Poprzez sieć rzecz jasna. Warunki płatności do uzgodnienia. Ale pierwsze półrocze gratis jest jak najbardziej do wynegocjowania. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kolejne raty? I tu mam problemik bo to przelew bankowy nie wchodzi w rachubę. To musiała by być gratyfikacja bezpośrednia typu face to face. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze zwiększyć? no miej Ty litość:D Ha ha najpierw muszę wiedzieć czy będzie mnie stać bo jak znam życie to po półrocznym bezpłatnym konieczna będzie kontynuacja żeby był bezpłatny:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tage
darjuż gdyby to miało zadziałać już dawno zaproponowałabym ka mie czworokącik :-D :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tam, goście! a sprawdzać mi tu zaraz czy gdzieś byka JA nie zrobił !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czworokąt czyli ja z kamą? Bo wiecie ze mną to będzie maraton. Musza ;) jeszcze tylko nad kamą popracować. Bo każdy maraton ma finisz. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm tage, czyli że to jednak ściema?:P X No chyba mi tu darjuż nie napiszesz zaraz że nici z tego wszystkiego bo moja buźka ma pozostać nieskalana...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kama terapia oswojajaca dla ciebie. Kup klej do tapet . Rozrub odrobinę do właściwej konsustencji. Następnie przed prysznicem nabierasz do strzykawy i pulsacyjnie opróżniasz zawartość kierując na twarz ale nie polykamy! Bo połykania inna masa np budyń. :) Wchodzisz w to?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sponsorowane w takim momencie piszesz mi że mogę mieć uszkodzony mózg! Eeee już się zmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co jeśli klej, budyń itp zniosę a w moim odczuciu o sper/mie na twarzy nic sie nie zmieni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×