Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

darjuż

Marzę o normalnej kafeterii.

Polecane posty

Gość gość
Tadek niejadek. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tage
Witajcie darjuż, ka ma. Witaj Tadeuż :-) Twoją wizję można dotknąć i oblizać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydoić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tadeuż c***ja przełuż.:-D Z dopy do buzi oczywiście. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oprócz lnu lubię też penetrację analną kobiet:) Wypełniam je palcami, abo różnymi przedmiotami i każę domyślać im się ich kształtów. Dobrze wypięta kobieta, to zaraz po kwitnący lnie, najmilszy moim oczom widok. Wrażliwość pcha mnie w objęcia uciech analnych i zgłębiania anatomii lnu i kobiet:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oborowy fantasta -marzyciel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tage
Jestem bez gumy i nic nie zapłaciłam, więc nie do końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tage
ka ma :-) jak Ty ładnie wszystko umiałaś pozbierać. darjuż :-) i bez tych wyjaśnień ciężkich by się obyło. Tak jak piszesz, o mnie nie musisz się martwić, skoro sama sie mam ku temu powodów :-) Podpowiedz mi lepiej jaką dietę facet przyjmie na tydzień chociaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mąż fajnej
Cześć 🖐️ Tage, po co dieta? chcesz chłopa odchudzić? w tydzień? mało realne. Lepiej zrób mu siedmiodniowy wielobój erotyczny z elementami maratonu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tage
Mężu :-D no właśnie na ten zimowo-piwny bęben seks niestety nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mąż fajnej
No to ci nie poradzę. Sam akurat jestem z tych, co nie potrzebują dużo ani kalorycznie zjeść, więc gdybym był zmotywowany, to spokojnie mogę przeżyć miesiąc czy dwa jedząc chrupkie pieczywo z twarożkiem i seler naciowy. Ale Twój pan może mieć zupełnie inne potrzeby w tej materii. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mąż fajnej dziś Cześć lapka.gif Tage, po co dieta? chcesz chłopa odchudzić? w tydzień? mało realne. Lepiej zrób mu siedmiodniowy wielobój erotyczny z elementami maratonu xxx Psuju było dzis z rana z żoną na łyżeczkę ? :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Psujku Januszu niebieska pastylka w twoim wieku 🖐️. 🖐️:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś słabo ujeżdżala męża tage skoro miał czas siedzieć z piwskiem i się zapuszczać :p:D:D:D:D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tage
Mężu, pewnie panikuję, zgubi, jak co roku. Tylko ja chcę wszystko na już, jak chyba każda kobieta:-D Rzeczywiście nie widzę go chrupiącego nać z wasą. A meating erotyczny to bez zaleceń dietetyka można urządzić, długi weekend sprzyja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tage lazda kpbieta powinna zaakceptowav sie jakby wygladal swiat bez tych troche. Puszystych. kobieta lekko okraglejsza jest weselsza i inaczej spoglada na rozne rzeczy glowa do gory jestes pania swojego wygladu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tage
Dziękuję gościu za troskę, tylko to nie o mnie mowa :-) Wbrew forumowej prawdzie na mój temat, nie jestem otyłą emerytką :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D wpadam na chwilę a tu wow. Fajnie, że jesteście tu nadal bom se już myślał. 😭 . Tadeuż to się nazywa "Wejście samca". Tak ostro to nawet ja nie potrafię. Nick pachnie mi analogią, zatem obaczym co wyniknie i jakie moce cię prowadzą. Ale witamy z polską gościnnością. Dieta dla tagi czy mena tagi, bo się pogubiłem. Ja specjalnie niczego nie stosuje mam taką przemianę że spoko. Po świętach złapałem chyba tłuszczyku bo mi to ktoś wyjawił, ja tam nic nie widzę.:) Może z 10% nadwagi w stosunku do tego co powinienem ważyć. Polatam i przepalę świąteczną galaretę. Na mięsień piwny wiadomo odciąć trzeba dostawy browca. Drastyczne nawet dla mnie. 😭 dobra spadam a hejo mężu fajnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Darjuz to Krzysiek. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudiuż
Powitać 🖐️ :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zenekjuż
:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sanitarjuż
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pęsjonarjuż
spioch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×