Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

mam 43 lata i wpadlam sobie z nowym facetem..co robic?

Polecane posty

Gość gość
"Że czyjaś matka sie przedwcześnie zestarzała to jej pech i niczego nie dowodzi tak samo jak cytowanie bzdur w języku angielskim" a) autorki matka miała przedwczesną b) wyzywałaś ludzi i twierdziłaś, ze nie znają pojęć a wychodzi, ze To Ty jesteś największą ignorantką. I naprawdę - nie obchodzi mnie jak zwracacie się do siebie w rodzinie czyli "debilka", "dno", "idiotka" etc, cywilizowani ludzie takiego języka nie stosują. I tyle w temacie bo na więcej nie zasługujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama mam 37 i tez planuje ciaze w poznym wieku, mam nadzieje ze zdaze :-) Gratulacje autorko, nie przejmuj sie, musisz tylko wykonac diagnostyke prenatalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:02 - ty, ale ty na serio jesteś idiotką, no bez jaj :O Jak już teoja stara przeszła (przedwcześnie) menopauzę to wiadomo, że okres jej nie wróci :O Ja nie mogę, no debilka, no !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:17 - bredzisz. Tamta najpierw napisała, że w wieku 42 lat 'może się zacząć menopauza', czyli ewidentnie miała na myśli okres przekwitania, pewien proces czyli klimakterium. Menopauza się nie zaczyna w wieku np. 43 lat, ona może się pojawić w tym wieku, jest to ostatnie krwawienie, czyli zdarzenie jednorazowe, a nie proces. Nie przekręcaj kota ogonem i czytaj ze zrozumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem żadną osobą, która brała udział w dyskusji, ale mam neta i widze to: -Słownik PWN menopauza «okres w życiu kobiety po klimakterium, gdy wskutek zaniku czynności jajników całkowicie ustaje miesiączkowanie» -diag.pl Według definicji WHO, Światowej Organizacji Zdrowia, menopauza to ostateczne ustanie miesiączkowania w wyniku utraty aktywności pęcherzykowej jajników, po którym przez okres 12 miesięcy nie wystąpiło już żadne krwawienie. Występuje zwykle u kobiet między 44. a 56. rokiem życia. Badania pokazują, że objawy zbliżającej się menopauzy zaczynają się średnio około 47. roku życia i trwają około 4 lat. W Polsce termin menopauza (menopausa, climacterium, climax) naprzemiennie stosowany jest z określeniami: przekwitanie i klimakterium. Jest to prawidłowe, jeżeli odniesiemy się do objawów, jakie towarzyszą kobietom podczas zmian hormonalnych, jednak należy pamiętać, że w przypadku terminologii medycznej, menopauza oznacza ostatnią miesiączkę. x Więc w języku polskim menopauza jak najbardziej może oznaczać klimakterium. A Wy się wyzywacie jak jacyś menele spod budki z piwem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozkminiacie menopauza czy klimakterium a tu autorka chyba ma problem : nowy facet,samotna jak mniemam,kogos poznała i zaciążyła. Prawie cwierc wieku róznicy między synem a tym w brzuchu,nie do pozazdroszczenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisać na temat a nie o menopauzie której ona NIE MA !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to prowo-zalozyla i poszla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, klimakterium nie może oznaczać menopauzy, termin medyczny jest jedynym najwłaściwszym i nim trzeba się posługiwać żeby było wiadomo o co chodzi. To, że termin menopauza jest powszechnie błędnie używany to nie znaczy, że można ich używać zamiennie. Powszechnie ludzie mówią pochwa kiedy chodzi im o srom, czy sutki kiedy mają na myśli brodawki a bierze się to z niewiedzy i koniec tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
221'11,wyluzuj choc ty chocby z powodu tytulu tematu. Poza tym autorka nic nie pisze o menopauzie i de facto jest w ciąży z kimś nowo poznanym wiec to nie na temat! A poza 2/10 ze to prowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko ja urodzilam w wieku 43 lat, myslalam ze to pozno a jak poszlam do pediatry z dzieckiem i tak gadalam trochę z nia prywatnie to mi powiedziala ze jej znajoma urodzila w wieku 48 lat!! i ta znajoma tez jets lekarką. wiec proszę. acha no i tam to dziecko ma 10 lat i wszyscy zdrowi,mama i corka. u mnie zresztą podobnie, tylko nie moglam urodzic naturalnie wiec cc a poza tym wszyscy zdrowi, dziecko podrecznikowe. nawet karmilam piersią. cały czas mam tez okres. a co do niemozliwosci powrotu okresu to nei tak. znajoma stracila okres,byla po 50 tce, potem jakos tak zaczela dbac o siebie, poznala faceta, schuudla,zaczela się 'ruszac" czyli sport, dieta itd i... okres jej wrocił!! teraz się smieje ze wczesniej juz się tak cieszyła ze nie musi uwazac zeby nei wpasc a teraz znowu musi:) takze wszystko ok i się nie przejmuj, łamiemy stereotypy i rodzimy jak chcemy,najwazniejsze zeby było zdrowe i kochane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnią miesiaczke mialam w wieku 42 lat. I wcale ginekolog nie nazwal to przedwczesna tylko uznal ze to taka srednia wieku na menopauze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Martwie sie wiekiem i ze dziecko urodze chore,a wy widac nie rozumiecie tego." Trzeba było się martwić zanim poszłaś z tym facetem do łóżka. Teraz już za późno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ja w wieku 43 lat pytałam ginekologa o menopauzę, to mnie wyśmiał.... stwierdził, ze zostało mi do niej co najmniej 10 lat i zalecił solidna antykoncepcję, jesli nie planuje powiększenia rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:14 Z tego co mi wiadomo menopauza nie równa się temu, ze nie można zajść w ciążę. hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się konsumuje piz.ę bez zabezpieczenia to msą efekty smakowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam 40 lat i od maja z mężem zaczynamy starania o kolejne dziecko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taa,43 lata i dorosłe dzieci :D nie te czasy! Ja mam 43 lata i dzieci w wieku 8 i 4 latka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wy dalej o menopauzie czyli kompletnie nie na temat ! Ta z tytułu zaciążyła z jakimś facetem z którym uprawiała seks majac 43.lata.Tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ej tam ja tam bym była zachwycona na twoim miejscu autorko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Taa,43 lata i dorosłe dzieci smiech.gif nie te czasy! Ja mam 43 lata i dzieci w wieku 8 i 4 latka.... x Oj jakaś ty nowoczesna, nie wiem czy się chwalisz czy żalisz...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Halle Berry ma dwoje dzieci jedno urodziła w wieku chyba 42-43 lata a drugie w wieku bodaj 47

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"..wpadłam sobie z nowym facetem..co robić?" - prowo( po samym tytule mozna poznac) a wy łykacie.Założony temat i koniec bycia tu autorki a wy walicie kolejną stronę banialuk rodem rozmow przekupek na targu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i pewnie masz racje, bo autorka pisze z lekkością bytu charakterystyczną dla komentarzy na temat kogoś innego np. "wpadła sobie z innym facetem". O sobie samym nikt tak nie pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To trzeba być pustakiem wyjątkowym żeby na starość w dziecko się wpakować, biedny facet z głupim babsztylem. Chciałaś go złapać co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niunia, dla ciebie 43 lata to już starość ? :O Idź poszukaj, bo chyba ci gdzieś grabki wypadły, upiecz babę w piachu, potem mleczko i lulu, bo czas drzemki minie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D złapała faceta na du/pe żeby nie uciekł lafirynda jedna i nie ważne, że inne kobiety są juz w tym wieku babciami. Ale jełop, że dał się tak złapać. Ładna chociaż jesteś czy straszydlo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witold Pyrkosz nie żyje :( Miał 90 lat. Gdyby został ojcem w wieku 43 lat, to miałoby ono teraz 47. Faktycznie, stary był od 40tki, a potem jeszcze przez 50 lat. Wieczna starość :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
43 letnia babcia to jakaś chyba z wiochy zabitej dechami, która rozród zaczęła w wieku 17 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj 17:47 Nawet w wieku 30lat? Debilko menopauze można mieć nawet w wieku 18 lat ale to jest niezwykle rzadkie zjawisko. Też chciałaś błysnąć wiedzą ale nie wyszło. x Ale to jest właśnie ta przedwczesna menopauza, którą ty przypisujesz 40parolatkom. I kto tu jest debilem? Przypominam, że najpierw wyśmiałaś 43letnią kobietę, która napisała o początkach menopauzy w tym wieku, więc informuję cię, że napisała ona dobrze. Menopauza owszem, jest to ostatnia miesiączka, ale też używa się tego określenia zamiennie do słowa klimakterium. Jak widać, to tobie nie wychodzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×