Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Meluzyna1

Od zawsze byłam sama, coś jest nie tak

Polecane posty

Gość gość
W pewnym wieku jest coraz gorzej kogos poznac, bo juz moje roczniki sie pozenily.Nawet nie ma zaduzego wyboru ,w tych porzadnych facetach ,bo zostaja jacys bezrobotni ,albo po rozwodzie, a i jeszcze trzeba sie zakochac a nie ma takiego faceta ktory by mnie czyms ujal ,no i urody nie mam a facetow uroda kobiety podnieca przyciaga jak magnes.Tu nawet fryzjerka styllistka mi nie pomoze a nad charakterem osobowoscia , to mozna popracowac i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niechciana 28
A so to, pozrzędzić sobie na forum już nie wolno? Bez przesadyzmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taodtrzexiejrandki
22:21 bo widzę w lustrze że mam proste zęby, regularne rysy i gęste włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro od zawsze bylam sama ,to znaczy ze tak zostanie trzeba spojrzec prawdzie w oczy ,nie wygladam jak Kasia Cichopek i inne gwiazdy, a charakter tez mam ciezki wiec ciezko kogos poznac .no bo niby gdzie ja mam znalez taka osobe, jak po imprezach tez nie latalam, bo nie moj klimat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taodtrzexiejrandki
No ja właśnie obcując z tą paczką exa sporo się dowiedziałam o facetach i życiu w parach. Np, oni naprawdę myślą, że jak kobieta jest sama to z pewnością o niczym innym nie marzy jak żeby znaleźć faceta :D Albo że uroda jest nieważna, jeśli nie będzie seksu. Albo że, niestety, oni byli o wiele lepsi dla swoich kobiet niż on dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
222

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
333

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22;24To dlaczego jestes sama ,skoro jestes ladna .pewnie wybrzedzalas, albo ktos nie byl w twoim typie.Wazne jest nadawanie na tych samych falach ale ja bym z nudziarzem tez nie byla, ani z gadułą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taodtrzexiejrandki
Napisałam na poprzedniej bodajże stronie. Są różne przyczyny. Np. taka, że bardzo lubię być wolna, więc facet musi naprawdę bardzo mi się podobać, zebym chciała z,tej swojej wolności zrezygnować. albo taka, że od,kilku lat poznaję glownie żonatych i,rozwodników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro kochasz wolnosc, to szukaj osoby podobnej do siebie .Jest tyle ludzi na swiecie a my samotne. zreszta co tam po urodzie,uroda minie, a kazdy szuka modela a taki moze byc glupi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pa/trzysz na sam wyglad partnera i to cie gubi, a co z charakterem ocknij sie, ladna miska jesc nie daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taodtrzexiejrandki
Po urodzie nic, jeśli poznajesz malo ludzi i do tego 90% to żonaci i rozwodnicy, 9% ci się nie podoba, a 1% jest wolny i ci się podoba, ale nie jestes w jego typie albo sam nie wie, czego chce ;)tak to u mnie wygląda statystycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taodtrzexiejrandki
Albo inaczej: na 10 panów jakich poznam 4 jest żonatych, 3 ma dziewczynę, 2 wolnym podobam się ale oni mi nie, 1 wolny podoba mi się, ale ja jemu nie, albo on nie szuka nic, albo jest gejem., bo i takie mialam sytuacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To poznaj 300 albo 500. Jak jesteś z wawy czy innego podobnego miasta, to nie będzie problemu. Statystka zawsze zadziała... jak n->∞ to szansa na powodzenie zbliża się do 1. Nie jesteśmy tacy wyjątkowi. Nawet taki Vujicic znalazł żone. Facet nie a kończyn ale ma osobowść... żeby poszukać ektremalnego przykładu. https://pl.wikipedia.org/wiki/Nick_Vujicic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, jak tam dziś żyjecie? Ja juz od godziny w pracy, jakoś nudno na razie..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taodtrzeciejrandki
23:52 Impossible :D przez 50 lat tyle nie poznam. 00:31 wstydzę się i nie jestem przekonana, czy chcę konsekwencji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
QwE3oo wczoraj Ten gość to dla mnie zagadka....czym on musiał do siebie przekonać swoją żonę? Zazdroszczę ludziom siły charakteru, niezlomnosci...też bym chciała taka być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ojjjj poszukajcie kogoś, np może być nieco poniżej wymagań co do urody. Czas ucieka, ciało przemija, albo uprawiajcie seks bez zobowiązań. Moja koleżanka też długo szukała nie mogła znaleźć kombinacji uroda-charakter. Później dała sobie spokój. Przypadkiem spotkała chłopaka całkiem spoza jej kryterów niski 161 cm, ona 167. Ogolnie buzia ladna sylwetka tez. Spelniaj jej glowne kryterium charakter. Przy nim jako jedynym czula sie swietnie. I co ciekawe rok temu pobrali sie i o ona nalegala na slub. Czasem spotyka sie kogoś całkiem innego niż się oczekuje. Tylko wy myślicie musi wyglądać tak czy siak i koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taodtrzexiejrandki
Hmm to interesujące, że ty wiesz, co ja myślę. Założyłaś mi pluskwę w mózgu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taodtrzexiejrandki dziś Nie obraź się, ale myślę że gdybyś była naprawdę ładna. To albo miała byś związek albo chociaż seks układ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taodtrzexiejrandki
Spoko, nie obrażam się, nic mi nie ujmuje to co myślisz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie spoko, przesadziłam, w każdym razie miła z Ciebie babka. Wybacz w necie czasem palnie się coś takiego, ale ogólnie uważam, że tak może być i samej czasamu ciężko się zorientować. Dopiero ktoś zzewnątrz to widzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taodtrzexiejrandki
Jasne że tak bywa. Ale nawet jakbym byla brzydka faktycznie, to po co komuś coś niemiłego pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Meluzyna1 dziś Ten gość to dla mnie zagadka....czym on musiał do siebie przekonać swoją żonę? Zazdroszczę ludziom siły charakteru, niezlomnosci...też bym chciała taka być " x Ten feacet to ogólnie taki mówca motywacyjny... i zaangażowany religijnie. Swoją dragą to jego żona to też niezła laska :D. Masz tu wywiad z nim i jego zoną. Po angielsku. https://www.youtube.com/watch?v=0_sU-Xf--vs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość unwanted33
Kto ze mna pogada? Mam fatalny nastroj. Pisze tu juz z wami jakis czas, ale zgubilam nick, nie pamietam na ktorej stronie go uzylam. No ale to nie jest najwazniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tam dziś u Was? :) Znam tego człowieka o ktorym mowa w poscie wyżej, czasem fajnie mówi. Oglądałam kiedyś chyba o nim program. Siła charakteru...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taodtrzexiejrandki
U mnie fajnie, w sobotę imprezka, sportu trochę i dużo radości. co was wpędza w takie fatalne nastroje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×