Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Meluzyna1

Od zawsze byłam sama, coś jest nie tak

Polecane posty

Gość unwanted33
QwE3oo, po prostu napisala tak, jak bylo. Wyszlo jak wyszlo, chciala tych, ktorych chciala, byla w miejscach, w ktorych byla. Jak zwykle obwinia sie kobiety - bo mialas za wysokie wymagania! bo chodzilas do klubu a nie do kosciola! bo lecialas na badboyow! bo cos tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taodtrzexiejrandki
A mi znów ktoś powiedział, że chciałby mieć taką synową jak ja... Ten komplement jest osobliwy. Faceci wybierają jakieś zołzy, a mnie się wstydzą, albo przez kogoś się dowiaduję, że byli zachwyceni, ich matki marzą o mnie jako synowej, ehhh . Naprawdę można dostać za dużego ego. Dlatego piszcie mi, piszcie, że tak naprawdę jestem brzydka i chujowa! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taodtrzexiejrandki
A tobie Meluzyna polecam jakieś zwierzę, ja przytulam dużo zwierzątko i w ogóle nie odczuwam braku przytulania. Serio, to dobrze zastępuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeteria do zamknięcia
23:34 ależ ty jesteś zołzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meluzyna1
Hej :) Mam psa, bardzo go lubię...gdyby nie on to chyba bym zwariowala - tak sobie czasem myślę :) ...a tak na powaznie to faktycznie pies pomaga mi w tym, ze mozna na niego 'przelac' część uczuć, poprawia mi humor - bo to cwaniak i kombinator :) lubię się o niego troszczyć, jest bardzo wdzięcznym stworzeniem. Właśnie piekę ciasto, obiecałam je jutro w pracy. Kciuki trzymajcie żeby mi się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Frr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego piszcie mi, piszcie, że tak naprawdę jestem brzydka i ch*jowa! x Jesteś brzydka i c*****a. W dodatku wpadasz w śmieszność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taodtrzexiejrandki
Doceniam dobre intencje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meluzyna1
Kurczę...u mnie w pracy jest tylu fajnych facetow i wszyscy zajeci lub zonaci...smutno mi się zrobiło jakos z tego powodu :P za facetow to się trzeba było brać parę lat wczesniej chyba. Obudziłam się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taodtrzeciejrandki
Ale co to znaczy "brać się". Przecież to oni mieli wolny wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taodtrzexiejrandki
Tylko że to się stale słyszy, Np. Czemu się za niego nie brałaś albo nie bierzesz. Albo musisz się brać za kogoś . Wkurzające te teksty;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wkurzające, bo próżne pseudoksiężniczki nie wyobrażają sobie, że kobieta też może wykazać inicjatywę, że szczęściu trzeba często pomóc. Jak ktoś ma przerośnięte ego, to często jest sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie uważam, że to koniecznie facet musi wykazac inicjatywę. Mogę zrobic to i ja tylko muszę widziec jakies zainteresowanie moją osobą. No a zazwyczaj tak nie jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet też musi widzieć to zainteresowanie ze strony kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każda potwora znajdzie swojego adoratora, o ile nie ma pogrzanego charakteru i nie szuka księcia z bajki tylko normalnego człowieka. Trzeba też wychodzić z domu i być otwartym na ludzi. Jeśli nikt cię nie nauczył tworzyć relacji, masz problem z nieśmiałością, samooceną, to idź do psychoterapeuty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Le tam na mnie od zawsze nikt nie zwracal uwagi w zyciu realnym wiec poszukalam faceta z neta zakrecilam sie wkolo niego za tydzien sie zareczamy kazdy sposob na poznanie jest dobry. Od zawsze nie potrafilam rozmawiac a teraz przez telefon klepie po 3 godziny i tym faceta przyciagnelam do siebie rozmowa reszte to mam w pompie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19 19 a ladna jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm zeby cos miec ,to trzeba tez sie samemu troche postarac i niepokazywac facetowi ze chce sie odrazu zwiazku ,slubu i pierscionka zareczynowego. po prostu zaprzyjaznic sie i puscic wszystko bardziej na luz ,a nie przec od razu na zwiazek, slub bo facet to wyczuje i ucieknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w skali od 1-10 daje sobie tak 7 wiec przecietniara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 to calkiem spoko mysle ze to nawet wysoko wiele kobiet ktore widze oceniam na 4-5 /10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meluzyna1
Jeżeli chodzi o relacje damsko-męskie to faktycznie nikt mnie tego nigdy nie nauczyl. Niektóre jednak rzeczy robi się chyba instynktownie, robi się to co się czuje. Jeżeli chodzi o relacje koleżeńskie (o facetów mi nadal chodzi) to radzę sobie. Umiem zacząć temat, podtrzymać rozmowę , zainteresować rozmówcę i takie tam. Kiedyś jak byłam młodziutka kobietą (18-19) to wstydzilam się większości facetów, nie wiedziałam o czym rozmawiać, czułam się przy nich niepewnie i mało atrakcyjnie. Przeszło mi, już raczej nie towarzyszą mi takie myśli, uczucia. Generalnie podoba mi się teraz to, ze jestem dużo pewniejsza siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani radiowa
Może po prostu niektórzy mają byc sami i nic tu nie da gdybanie, a może nie taki wzrost, nie takie nogi, może nie taka twarz, nie taki charakter, za poważna, za wesoła, za głupia za mądra.... Naokoło pełno grubych, chudych, głupich, inteligentnych, miłych abo wrednych i wszyscy ci ludzie sa w związkach, owszem zdażają się związki na siłe, na zasadzie lepszy wróbel w garści - ale pozostałe związki czy nawet już małżeństwa- zdają sie być całkiem udane. Czyli wychodzi na to, że niektórzy będą zawsze sami i do końca życia sami. Dlaczego - nie wiem. Tak jak chorzy, którzy się zastanawiają -dlaczego ja, nie piłam, nie paliłam, chodziłam spać o 22giej a mam białaczke, sm, raka - po prostu tak wypadło. Tak jak niektórzy rodzą się w bogatych rodzinach a inni w pijackich melinach - taki traf, przypadek. Moze tu tkwi sedno - aby się nie zastanawiać, tylko po prostu przyjąć do wiadomości fakt, że będzie się samemu, choćby nie wiem co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Same są często kobiety bez ikry, inicjatywy, wycofane, czekające aż samo spadnie z nieba. Niby chcą mieć kogoś, ale nic nie zrobią, nauczone są bierności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani radiowa
22:11 Są takie i takie. Są spokojne i bez ikry któresą same, albo są z kimś. Tak jak te przebojowe i wygadane - część z nich ma facetów a część jest sama. Oj gdyby to tylko tak prosto było, że jak spokojna i bez inicjatywy to jest sama - to by było za piękne, :) A z reszta co znaczy spokojna - ze nie jest dusza towarzystwa, czy, że jest jakąś socjofobiczka - ale wtedy to sie nadaje do leczenia, bo ogólnie jej ciężko w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie chce wychodzic z inicjatywa bo wiem ze dluzej jak 3 lata z facetem nie wytrzymam. a nie chce mi sie bawic w 3 letnie zwiazki. malzenstwo nie dla mnie. nie wytrzymam z kims 10 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×