Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Meluzyna1

Od zawsze byłam sama, coś jest nie tak

Polecane posty

Gość gość
gość dziś Sam bardzo długo byłem prawikiem i x jak długo? Ile masz teraz lat? Myśle, że faceci lubią oral bardzo x Bardzooo długo 27 lat :P Aktualnie mam 29 i jestem już prawie dwa lata ze soją partnerką 24. Meluzyna1 dziś Kurczę...chciałabym takiego czulego faceta z ktorym byśmy się siebie uczyli usmiech.gif x Dla mnie wydaje się to naturalne. Takich Facetów jest wielu ale wątpie żebyście znaleźli ich na portalach randkowych. Takie portale kojarzą mi sie tylko i wyłącznie z ludźmi którzy szukają szybkiego i łatwego seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej szukasz usprawiedliwienia swojej samotności w tym że masz jakieś zaległości. To przyjmijmy, ze cala jestem beznadziejna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Meluzyna1 dziś No to gdzie ich szukac i jak ich sobą zainteresowac? usmiech.gif x W moim przypadku było to całkiem przypadkowe. Jedną z moich pasji jest ASG. Poznaliśmy się na grillu integracyjnym po jednej z nocnych imprez. Tak że połączyła nas wspólna pasja. Moja Kobieta jest bardzo otwartą i wesołą sobą i w sumie to ona sobie mnie zdobyła. Mam na myśli że wykonała pierwsze kroki. Nie jestem osobą nieśmiała ale bycie samemu 27 lat wypacza nieco podejście do kobiet :P Dalej to już poszło naturalnie z mojej strony. Gdzie ich znaleźć. Myślę że trudno powiedzieć. Ja byłem nieco bardziej skupiony na swojej pracy i własnych pasjach. Znam masę takich ludzi płci obojga. Dużo pracy, siłownia + hobby. Ciężko jest ich złapać w jakimś pubie czy clubie bo ot nie są miejsca gdzie szuka się potencjalnego partnera/partnerki. Ja nikogo nie szukałem samo się znalazło :P x gość dziś Raczej szukasz usprawiedliwienia swojej samotności w tym że masz jakieś zaległości. To przyjmijmy, ze cala jestem beznadziejna... x Bardzo niefajne mylenie. Powinnaś się skupić na sobie na początek. Zajmij się samorozwojem zęby poprawić pewność siebie i podwyższyć samoocenę... Dopiero jak to zrobisz możesz zacząć zastanawiać się nad związkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taodtrzexiejrandki
A ja ostatnio usłyszałam od koleżanki, że ktoś był mną zachwycony. Ja na to mogłam: " niemożliwe, na kafeterii mówili że jestem brzydka, wywyższam się, albo mam antypatyczne usposobienie no i do tego kłoda więc nie mam szans." A to nie pierwszy raz dociera do mnie po imprezie taka opinia od kogoś, szkoda że to przeważnie są już panowie zajęci, albo mlodsi ode mnie o całe dekady ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie, Ci się tak trafiło kolego :) ja chyba musze poszukac sobie jakiegos nowego zajecia, hobby...tylko co robic w mojej małej miescince? :) w dodatku gdy poza pracą zostaje niewiele wolnego czasu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To co napisał ktoś z 8:24 to sama prawda kobiety mają łatwiutko kogoś poznać , faceci maja 100 razy gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Meluzyna1 dziś Fajnie, Ci się tak trafiło kolego usmiech.gif ja chyba musze poszukac sobie jakiegos nowego zajecia, hobby...tylko co robic w mojej małej miescince? usmiech.gif w dodatku gdy poza pracą zostaje niewiele wolnego czasu.. x Jaką kolwiek pasją się nie zajmiesz to zawsze znajdziesz gdzieś w internecie forum dotyczącego tego co chcesz robić. Najważniejsze żeby hobby w Twoim przypadku interesowało obie płcie. Jak znajdziesz sobie coś niszowego jak np ASG gdzie więcej jest facetów to tylko będzie na Twoją korzyść. Na forach gdzie zbierają się ludzie często są organizowane wspólnie spotkania integracyjne. Ja byłem na wielu takich spotkaniach i zawsze można poznać wielu ciekawych ludzi obu płci. Ludzie którzy mają podobne zainteresowania łatwo nawiązują kontakty ;D Tak że zachęcam raczej w taki sposób nawiązywać znajomości a portale randkowe ja osobiście omijał bym szerokim łukiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meluzyna1
Wiesz...tylko, ze moim problemem jest to, ze mam wrazenie ze ja jestem dla facetów niewidzialna. Ja jestem przyzwyczajona do tego, ze jestem jedną z niewielu kobiet w męskim towarzystwie i lipa...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Meluzyna1 dziś Wiesz...tylko, ze moim problemem jest to, ze mam wrazenie ze ja jestem dla facetów niewidzialna. Ja jestem przyzwyczajona do tego, ze jestem jedną z niewielu kobiet w męskim towarzystwie i lipa...usmiech.gif x Znam Kobiety które pomimo tego że są atrakcyjne dają niewerbalne znaki że nie są zainteresowane bliższą znajomością. Po prostu tak emanuje od nich zimnem że nawet zatwardziały podrywacz omija taką Kobietę z daleka. Możesz to robić nie świadomie... Na to może się zbierać wiele czynników nawet styl ubierania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taodtrzexiejrandki
Ale umówmy się, nie ma takiej rzeczy która odpędzała by wszystkich. No chyba, że smród potu i brak higieny. każda pozostala cecha może znaleźć swojego "amatora". Nie szukaj nic co jest nie tak, bo to nie ma sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to może masz nadzwyczajnego masz pecha najwyraźniej że nie ma amatora na Ciebie w Twoim otoczeniu. Spróbuj z tym hobby jak Ci napisałem może coś się uda a na pewno nie zaszkodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może to i pech, nie wiem co mam o tym myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Administrajo
Rzadam aby ten temat zostal zamkniety. 500 stron jeczenia i meczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meluzyna1
*żądam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Administracjo
Dobra, przeciez to wiem ze zadam. Tylko ten slownik w telefonie celowo mnie wprowadzil w blad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja ostatnio usłyszałam od koleżanki, że ktoś był mną zachwycony. Ja na to mogłam: " niemożliwe, na kafeterii mówili że jestem brzydka, wywyższam się, albo mam antypatyczne usposobienie no i do tego kłoda więc nie mam szans." A to nie pierwszy raz dociera do mnie po imprezie taka opinia od kogoś, szkoda że to przeważnie są już panowie zajęci, albo mlodsi ode mnie o całe dekady oczko.gif x Jakby cię lepiej poznali to by zwiali. Proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla facetów seks jest bardzo ważny. Dobry seks. Dla każdego, chyba że jest jakiś aseksualny. Jak jest udany świetny seks to jest udany związek. Dlatego niespecjalnie ktokolwiek pcha się w relację z oziębłą kobietą. Chyba że nie ma wyjścia, bo jest biedny albo brzydki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wiec dziewczyny - jest prosty przepis - od dzis trenujemy z kazdym chetnym, szukajac tego jedynego, na wstepie robimy aluzje , ze lubimy seks. Ogladamy p****le, zeby wiedziec, co jest teraz w modzie. Jak sie ktorys trafi i bedziemy go chcialy na dluzej to zaspokajamy ze 3 razy na dzien. Koniec, sukces. Zadnego narzekania i zlego samopoczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idealny sposób ten powyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ktoś tu jest chyba żałosny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taodtrzexiejrandki
17:33 tak, bo okazuje się szybko że jestem psychopatą :) kłodowym na dodatek. Proste :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja 18:13 - toz to ironia byla ;) dostosowana do potrzeb rynku. Ja jestem seksualnie zacofana, to widac, zaden mnie nie chce i koniec, tak ma byc. Balabym sie isc do lozka z jakims gosciem ktorego slabo znam. Obciagac tez bym mu nie chciala. Wiec drodzy faceci, szanujcie te swoje zony narzeczona itd, nie bierzcie rozwodow, bo na klode traficie jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taodtrzexiejrandki
Teraz chyba dlatego te wielkie usta są modne, bo i oral wypłynął jako "standardowa" forma seksu. Ale te brwi tandetne? To już nie wiem... Cały look ma mówić"jestem chętna i dobra w łóżku, żadnych lodów się nie boję, taka ze mnie diablica". żal... Gdzie dziewczęcość, delikatność, wdzięk... Tak sobie ogólnie narzekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niechciana 28
Tak, zdecydowanie look na ku/rewkę, por/no lalę jest w cenie. Jasne, że jakaś część facetów pewnie będzie miała awersję do takiego wizerunku (przynajmniej oficjalnie), ale umówmy się, to się generalnie panom podoba i tyle. Ja jedyne co mam z takich pań to długie włosy (ale kolor już się nie zgadza) i ewentualnie wielkie pupsko. Choć ten tyłek to też niekoniecznie pod polskie gusta, bo dla większości rodaków zapewne jest obleśny, nieraz słyszałam nawet w pracy opinie na temat większych tyłków/bioder - delikatnie mówiąc nie były przychylne. Wielkie piersi natomiast zdecydowanie się podobają - a tych jak na złość nie mam, w tym momencie są średniej wielkości. W ogóle pod prawie każdym względem jestem zaprzeczeniem tego co podoba się większości facetów, choć maszkaronem raczej nie jestem. Taki life.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co ja mam powiedziec, jestem brzydka krzywe zeby, wlosy cienkie ,nosze okulary .Nienawidze swojego wygladu ,a kazdy p/at/rzy na ten cholerny wyglad .tak mi przykro ,bo do konca zycia pewnie zostane sama, a juz jestem po 30 normalnie zal. Nigdy nie bylam w powaznym zwiazku, kazdy chcial ze mna tylko seksu i nic wiecej czuje sie jak zero .pechowiec. gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niechciana 28
Rozumiem Cię. Mnie też chcieli do seksu - w dodatku nierzadko seksu marnej jakości. Facet z którym miałam najlepszy seks był co tu dużo mówić nieurodziwy, do tego krytykował moje ciało a nawet styl ubioru - no zdecydowanie za mało przypominałam mu wspomnianą ku/rewkę. Ani mój wygląd ani charakter nie jest tym co panowie lubią u kobiet, tak jakoś wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taodtrzexiejrandki
Od ładnych też chcą głównie seksu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niechciana 28
Tak, ale ładne bardziej szanują choćby za samą urodę a brzydkie mają za gó/wno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×