Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Brzydzę się analem, lodem lubię podczas seksu patrzeć w oczy

Polecane posty

Gość gość

Brzydzę się analem, lodem lubię podczas seksu patrzeć w oczy a nie wąchać i oglądać pochwę czy o***t FUJ FUJ Na pochwę można popatrzyć przed penetracją i żeby trafić :-) penisem mozna popatrzyć na piersi oczy czy twarz partnerki a nie wąchać ryby i popierdywanie partnerki z o***tu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napisal prawiczek,ktory nie widzial nawet nagiej kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po analu penis jest w gownie co ma w tym być przyjemnego po drugie o***t ciasny i odrazu jest spyszczanko chyba że kobitka trenuje wsadzając ogóry 20 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam ochotę swojej partnerce załadować w o***t ale nie chcę co mam zrobić aby nadstawiła dópę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogólnie doświadczony
anal to syf, oral jest normą, reszta też, nie cudujcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
buuuuuha ha ha ha ha doswiadczony rozj***les temat choc moze faktycznie kiedys zamoczyles wiec stad to doswiadczenie reszta?? to o patrzeniu penisem mnie rozwalilo tak debilu, naucz sie inaczej formulowac zdania, pani w szkole mowila nie raz ale najlepszy byl ten od ciasnego o***tu i zalu , ze przez to spuszcza sie po chwili:) leze i kwicze naprawde mnie chlopcy zabiliscie kierunek mistrzowie jak nic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogólnie doświadczony
dymałem mase lasek i w wszystkie ich otwory, anal nie jest żadnym cudem, a w sumie ogólnie jest hoojowy, i co z tego że można się tam zlać? to po prostu jest inne uczucie, dlatego mówie że anal to syf, a nieraz tak dymałem panny, i co z tego? Ogólnie lubie lizać panne, podniecać ją, flirtować, robić jej palcówe lub jej lizać szparke, a jak już chce się zlać to ustalamy to wcześniej i albo kalendarz albo po prostu leje jej do ryja a potem ją całuje. To się nazywa prawdziwy seks a nie jak większosć tu po ciemku pod kołdrą na misjonarke a panny leżą jak kłody i czekają aż jakiś nieudacznik skończy, to jest żałosny seks w najgorszym możliwym wykonaniu. Kobiete trzeba podniecić aż jest rozpalona i błaga aby w nią wejść i w jej szparce się spuścić, ale to potrafi tylko doświadczony kochanek a nie prawikowe peezdy które kobiete nago widzieli tylko na DVD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak Panowie j***cy nie potraficie fujary trzymac na uwiezi i jebie¢ie wszystko co się rusza. Agresja wychodzi nawet przy sexie. Ty powyzej jak lubisz anala zapraszam na nockę do aresztu to tak ci przebrandzlują tylek ze odechce ci sie wszystkiego. Skąd to przewkonanie ze wszystkie kobiety lubia agresywny sex Spuszczanie spermy w usta to totalne obrzydlistwo, specjalnosć prostytutek i domowych k***wek. Ja osobiscie wolę seks tradycyjny z elementami cyrkowymi :-) Nie wiem jak kobiety czerpią przyjemnośc z penetracją o***tu A takie meskie k***izsony jak ogolnie doswiadczony to lubia prostytutki i domowe k***izsony a nie kobiety Kobiety normalne lubią sex tradycyjny romantyczny z elementami fantazji czasami spontaniczny z zaskoczenia. Wolgarny chamski i zboczony sex to dla niedowartosciowych p***busów ktorzy wala tylko dla spuszczenia agresji ze spermą HA HA HA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×