Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pani Monika

Jak wyciągnąć od faceta duże alimenty żebym nie musiała pracować

Polecane posty

Gość Pani Monika
Przecież gdyby mój mąż nie żył to bym dostawala po 500zl na dziecko z funduszu alimentacyjnego czyli razem 1000zl. Łatwo Wam oceniać ale to ja się nimi opiekuje to ja piore to ja im gotuje to ja sprzątam to ja chodzę z nimi do lekarza itd. Pseudo tatuś raz na 3tygodnie przyjedzie kupi nową grę i jest najlepszy na świecie? Jesteście bardzo niesprawiedliwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego rozwiedliscie sie?Poza tym sama wspominalas,ze jeden syn nie jest jego biologicznym.To moze powiedz,gdzie ten biologiczny pseudo tatus?Kase chcesz od bylego meza wyciagnac,ale mowisz o nim z pogarda pseudo tatus.A kto do tej pory utrzymywal was,w dodatku przysposobil jednego z twoich synow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biologiczny ojciec nie żyje. Poza tym jakie to ma znaczenie kto był dawcą spermy. Rozwiedlismy się bo przeczytał moje maile które wymienialam z kolegą. Teraz pewnie fala krytyki się na mnie wyleje ale to jego calymi tygodniami nie było w domu. Na szczęście zgodził się na rozwód bez orzekania o winie bo nie chciał prać brudow przed obcymi ludźmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra,skonczmy juz ta marna prowokacje.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Monika
Wiem że za rozpad małżeństwa tylko ja odpowiadam ale dzieci nie mogą na tym cierpieć. On jeździ sobie po świecie da jakieś marne grosze i to jest ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prowokacje pisac to tez "trza umic".:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po prostu nie chce się wierzyć że na świecie takie s€ki istnieją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomijając fakt to prowokacja - i to całkiem zabawna - to zapewniam was, że TAKIE SUKI NAPRAWDĘ ISTNIEJĄ. I jest nimi zdecydowana większość kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To trzeba bylo nie zdradzac meza z kolega to tez jezdzilabys sobie z nim po swiecie.A teraz wielkie zadania o podwyzke alimentow,plus alimenty dla siebie,ale do pracy nie chce sie isc.Tupet jak stad do Afryki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Monika
To nie jest żadna prowokacja ale myślcie sobie co chcecie. To ja z tej całej sytuacji wyszłam najgorzej. On ma już nową dziewczynę (może miał w trakcie trwania małżeństwa) a ja jestem sama. Źle zrobiłam ale on też bez winy nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Toz napisalas,ze za rozpad malzenstwa ty odpowiadasz.:-) Przestan juz krecic i skoncz to prowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Monika
To naucz się czytać ze zrozumieniem. To on mnie złapał (przeczytał moje maile) ja jego nie. W związku z tym to moja wina natomiast teraz to on jest w związku a ja nie! Może miał kochankę tylko nie dał się złapać bo był sprytniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisalas,ze za rozpad malzenstwa tylko ty odpowiadasz.Mam zacytowac?Nawet prowokacji pisac nie potrafisz.Normalny zal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Monika
No bo przeczytał moje maile. Czyli małżeństwo nie przetrwało przeze mnie co nie znaczy że nie mam prawa wnosić o wyższe alimenty. Dla siebie też będę się starała. W końcu rozwód był bez orzekania o winie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra,idz spac kobieto i nie produkuj juz tych zalosnych postow.:-) I tak nikt nie wierzy ci.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prowo 2/10 ,kiepsko je piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz kochana 100% racji. Niech płaci więcej bo takie ali to śmiech. Jak masz koleżanki co mają dzieci to niech zbierają c***aragony jak coś kupują. Każdemu płacz że do baby się wyprowadził bo to bardzo pomaga. Obcą babę ma utrzymywać a na dzieci ochłapy? Ciągnij ile się da. Ja swojego prawie z torbami puściłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kwota nie jest może monstrualna, ale facet wykazał sie sercem, skoro przysposobił twojego syna, widząc Żr przy ewentualnym rozwodzie będzie musiał lozyc rownież na niego - pytanie dlaczego ojciec biologiczny nie wspomaga cię finansowo na tego syna??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak, prawo bez przygotowania:D biologiczny starszego nie żyje??? To dziecko otrzymuje rentę po zmarłym rodzicu i z tego co wiem to 26 roku życia jeśli sie uczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Pociągnę dalej, choć autorka zniknęła Żr wstydu, ze prawo nie poszło:D wychodzi baba za kierowcę TIRa miedzynarodowego i nie wie, ze mało co będzie bywał w domu???:D Jeździ po świecie??? Hahaha tak tak, ciagle za kierownica, stoi w kolejkach do odprawy i śpi w tirze, chciałabyś tak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli inny mężczyzna przysposabia dziecko to prawo do renty po zmarlym biologicznym ojcu znika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzaśnij pięcioraczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat podobny juz byl.jako kierowca zapewna na umowie ma najnizsza krajowa i od tej sumy są naliczane alimenty.reszta jego wyplaty to diety i ryczalty za hotel i tych pieniedzy nie wolno ruszac.wiec gdy autorka wniesie o podwyzszenie alimentow to mogą jej obnizyc a nie podniescc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie takie są kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest sz.m.a.t.a. znam taki przypadek tylko inna historia, jakbym k... produkuj sie ch... Ugrasz... Tak samo bez pracy hmmm z***biscie do roboty sk.....e lenie na razie to tylko byly maz ma wklad w dzieci tak? A co ty dajesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Monika
Ja je urodziłam i wychowuje to wystarczy. On niech na nas pracuje. I nie życzę sobie obrażania mnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale przecież ciebie nie można obrazić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na tematach prowo nikt sie nie obrazi,bo watek by padł-vide p.Monika,która kiepsko pisze ten projekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak umie - tak pisze. A że kiepsko umie to i kiepsko pisze - i nic nie zarobi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×