Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość chudy kotek

Jak schudnąć?

Polecane posty

Mnie udało się skutecznie schudnąć 20 kg, po wielu latach męk. Próbowalam już wszystkiego, były posty dąbrowskiej, keto, kiedyś korzystałam z usług Gaca, żadna z wymienionych form nie przyniosła dlugofalowego efektu, utracone kg wracaly z nadwyżką. Gdy już praktycznie straciłam wiarę w zmianę swojej sylwetki trafiłam do Studia Figura gdzie korzystając ze stacji treningowych, zabiegów enedermologii i pod opieką dietetyka w rok czasu udało mi się zgubić 20 kg  . Przez ten czas nauczułam sie jak jesc zdrowo i bez wyrzeczeń i choć cały proces wymagał duzo czasu, cierpliwości i samozaparcia to było warto !!! Od czasu zakończenia kuracji miął rok a mi na wadze przybył zaledwie kilogram 🙂 Ciało wygląda bardzo dobrze skora jest jędrna, prawie nie mam cellulitu. Wreszcie nie wstydzę sie pokazać na plaży !!!! 

Zależy przede wszystkim od skali problemu i problematycznego obszaru. Sama nie mam dużych problemów z sylwetką, ale właściwie odkąd pamiętam zawsze miałam oponkę. Udało mi się w końcu zwalczyć ten problem za pomocą zabiegu lipolizy iniekcyjnej w krakowskiej klinice SCM estetic. Bardzo skuteczny zabieg, nie musiałam wspomagać się żadną dodatkową dietą czy intensywnymi ćwiczeniami 🙂

Prosty przepis jak schudnąć:

- Przestać jeść mięso czerwone. Po jego odstawieniu pozostać przy rybach (lub je wyeliminować) oraz przy warzywach, owocach, makaronie, ryżu, jajkach i mleku (najlepiej ekologicznym, może być sojowe,bez hormonów).

🙂

Dobrze jest próbować nowe produkty i podmieniać to, co standardowo używa się w kuchni na lżejsze kalorycznie warianty. W moim przypadku dodatek większej ilości błonnika do diety pomógł mi trochę ruszyć z miejsca jeśli chodzi o wagę. Warto przerzucać się na roślinne opcje - np. u mnie w ostatnich czasach mąka z ciecierzycy zamiast skrobi do zagęszczania zup, sosów, mieszam ją z pełnoziarnistą mąką jak robię jakieś placuszki lub naleśniki na obiad. Można zmienić olej na którym się gotuje - więcej tłuszczów nierafinowanych, świeże produkty. 

Każda dieta powinna być wspomagana regularną aktywnością fizyczną. Nie mogłam schudnąć po porodzie, próbowałam ciąć kalorie do 1400 kcal na dzień a waga i tak stała w miejscu. A potem zmieniłam podejście, przestałam kurczowo trzymać się kalorii, zaczełam regularnie cwiczyć. Teraz nawet jak mam ochotę na ciastko to go zjem z przyjemnościa, a potem sobie dowalę dalszą rundkę cwiczeń 😄

Witam,

Sama od niedawna zgłębiam temat, ponieważ przy ciągłej siedzącej pracy ciężko jest utrzymać swoje ciało w formie, a przez lata udało mi się nazbierać ładnych parę kilogramów i i pozbawić się jędrności skóry.

Polecam zacząć od małych kroczków, stopniowo ograniczać spożywanie niezdrowego jedzenia, aż do osiągnięcia spożycia czegoś "złego" raz w tygodniu.
Niestety nie jestem ekspertem w temacie diety i ćwiczeń, więc w tej kwestii pomogła mi Paulina Walczewska i ułożyła świetną zbilansowaną dietę i nie chodzę głodna, do tego mam rozpisany plan treningów w domu z filmikami, więc jak tylko mam wolną chwilkę, to sobie ćwiczę. Efekty są zauważalne.

Myślę, że najważniejsze w odchudzaniu to podejść do tego z głową i nie rzucać się na głęboką wodę no i poprosić o pomoc kogoś, kto się na tym zna.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się