Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Spotkania raz dwa razy w tygodniu?

Polecane posty

Gość gość
No to po co zawracasz nam gitarę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona cie nie kocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już widać, że nie pasujecie do siebie. Bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
noo normalne to nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co chcesz jeszcze usłyszeć? Że robi źle i ma się zmienić? A potem pokażesz jej to forum? Wszyscy dali Ci tu rady, może skojrzystaj z nich zamiast się zastanawiać, dlaczego ktoś się nie chce z Tobą częściej widywać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z moim facetem spotykamy się raz na tydzień, czasem raz na 2 tyg... różnie bywa. Czasami zdarzy się częściej, ale bywało też, że widywalismy się np. raz w na miesiącu. Weź pod uwagę jedną rzecz - jeśli ona dba o wygląd, jest umalowana czy uczesana, ładnie ubrana to może nie lubi wychodzić gdziekolwiek kiedy nie jest "zrobiona" lub po w prostu nie czuję się na tyle pewnie przy Tobie i nie chce , żebyś Ty widział ja w stanie "połsurowym". A zrobienie się na bóstwo może jej zajmować sporo czasu i energii, więc nie zawsze ma ochotę. Prozaiczne, ale może być powodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jeśli nie w tym jest problem to może ona rzeczywiście potrzebuje odpocząć od ludzi. Ja tak mam - lubię mieć czas tylko dla siebie i czasami po prostu nie chcę się z nikim spotykać, bo mam tego wszystkiego przesyt. Jeśli nie jest bardzo towarzyską osobą każde spotkanie z ludźmi będzie kosztowało ją więcej energii i wysiłku niż np. Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×