Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość natalia kotek kotek

Problem w przedszkolu z agresywnym synem

Polecane posty

Gość gość
Trzy latek jest za mały na poradnie psychologiczno pedagogiczną autorka plecie bzdury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia kotek kotek
A mogę wiedzieć skąd u Was taka agresja? Leczycie jakieś swoje kompleksy? Jeśli nie macie nic mądrego do powiedzenia to zajmijcie się czymś pożytecznym, a nie wylewajcie tu żółci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:12 Powiedzmy, ze nabralam sie na twoje prowo, odpowiedz mi - czemu twoj syn patrzy jak uprawiacie sex z mezem? - mieszkacie w kawalerce? :D - jakim cudem rodzice tej dziewczynki nie zglosili tego do opieki spolecznej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia kotek kotek
Mąż nałogowo depcze mi palce. Może Michaś podpatrzył :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia kotek kotek
17:26 I kto jest idiotką? Nie zauważyłaś, że ten wpis o seksie to był podszyw? I to taki bardzo niskich lotów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zmarnowany potencjal na dobre prowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia kotek kotek
Dobra przyznaje sie! to było prowo, nie mam syna i jestem po zawodówce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie, tępawa będzie z ciebie lekarka, pewnie nie są rady nawet specjalizacji zrobić i trafisz do przychodni państwowej.. Zapytaj i źrodła. Choćby w poradni co może grozić jeśli rodzice to zgłoszą. A nie tutaj mądralo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"lekarka" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko pytałam cię wcześniej o ten wpis. Nie pytaj ba tym forum, bo ono jest dobre żeby się pośmiać a nie poważnie porozmawiać i poradzić. Jesteście pod opiekę poradni to tam zapytaj a nie tutaj bo te durne p***y już ci odpowiedziały że jesteś głupia, nie nadajesz się ma matkę, a w domu pewnie się bijecie.... Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
natalia kotek kotek - nick glupkowaty jak autorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żeby się dostać na medycynę wystarczy się dobrze uczyć - jak ktoś jest tępy jak autorka to dużo zakuwa, ale ma problem skończyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:39 dobrze że ty jesteś mądra i intelinetna. Nie, nie jestem autorka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z 3 i 4 latkami chodzi sie do poradni psychologiczno-pedagogicznej. Sama chodziłam ze swoim 4- latkiem żeby go zdiagnozować i miał spotkania z psychologiem, pedagogiem, psychiatra dziecięcym. Jeżeli cos z dzieckiem jest nie tak to dostaje sie orzeczenie o potrzebie wspomagania wczesnoszkolnego np z powodu problemów z niedostosowaniem społecznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17.20 żaden psycholog nie wypisywalby takich bzdur! Nie zawsze agresja dziecka jest spowodowana sytuacją w domu. To po pierwsze. Żaden psycholog nie wydawałoby opini o dziecku na podstawie jednego, lakonicznego wpisu. Ktoś tam uparcie wypisuje, że dziecko jest za małe aby korzystać z pomocy poradni, otóż informuję, że bywają dzieci dużo młodsze. Autorko. Zamiast pytać ssssyczacych mamus pogadaj z dyrektorem przedszkola. Poproś o opinię z poradni, opinie z przedszkola i wtedy będzie na czym pracować. Osobiście, po takiej gadce że strony przedszkolanki od razu poszłabym do dyrektora. Jaki kurator!?!?!? Niby wykształcona jesteś, powinnaś coś sobą reprezentować. Gdzie masz jaja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja powiem tak szybko zareagowali znaczy przedszkole. U nas jest mały terrorystabw grupie który od września non stop coś. Rodzice zamiast coś lnu powiedzieć to mówili do niego słodko i czułe. Ostatnio przedl samego siebie i skończyło się ze rodzice z synem wylądowali wreszcie u psychologa i niewiem jak ale nagle się poprawiło. Nikt nie jest cudotworcom ale czasem specjalista może coś podpowiedzieć a w każdym przedszkolu taki jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka jest głupia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panie w przedszkolu bardzo mi pomogły i są przychylne, a dyrektorka tym bardziej. Niestety już wcześniej była skarga na syna (musiałam ją podpisać) i po tym zaczął chodzić do poradni. Nie dostał żadnego orzeczenia, bo pani psycholog nie stwierdziła nieprawidłowości. Powiedziała, że problem leży w wychowaniu. bo przez 2016 rok syn miał bardzo dużo kontaktu z dziadkiem, który mu strasznie pobłażał. Ograniczyłam bardzo ich kontakt przez ostatnie 6 miesięcy i jest ogromna poprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chce ci sie ciągnąć te prowokacje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na tym forum są tysiące innych tematów. Skoro myślisz, że mój to prowo to po co tu śmiecisz? Pisałam tu już tematy kilka miesięcy temu, nawet jedna osoba mnie rozpoznała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieci sie wychowuje a nie tylko hoduje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
naprawde studiujesz medycyne? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19:00 Tak i co w tym dziwnego? To nie są aż tak trudne studia jak niektórzy sądzą. Jest wiele innych kierunków, które dorównują trudnością medycynie albo nawet ją przeganiają (np weterynaria).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wierzyc sie nie chce mam nadzieje , ze nie spotkam w przyszlosci tak glupiej lekarki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19:14 Gdybyś wiedziała jakie osoby jeszcze studiują medycynę i co naprawdę myślą o pacjentach to zaczęłabyś chodzić do znachorów albo wróżek zamiast do szpitala ;) Ja to jestem małe piwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:18 A chwalisz sie tym czy zalisz?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On nie jest moim pierwszym ani drugim i trzecim kanałem, wcześniej zupełnie hobbistycznie publikowałem krótkie angielskojęzyczne i ruskie skecze, także pojawiałem się w domach kolegów. Było fantastycznie, i z takim też zamierzeniem powstał kanał który teraz jakimś trafem ogląda ponad 1 3000 tysięcy osób. Zmieniło to trochę sposób w jaki podchodzę do teg (staram się być bardziej systematyczny, dobry, miły, serdeczny, ciepły, słodki, kochający ), ale ważne jest też dla mnie żeby to co mi robią, podobało się także mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×