Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość natalia kotek kotek

Problem w przedszkolu z agresywnym synem

Polecane posty

Gość gość
Uczepily sie-slownik zmienil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez uwazam ze to wszystko jakas przesada przeciez dzieci przejawiaja agresje bija sie czesto sa wobec siebie zlosliwe w ten sposob walcza o miejsce w grupie ludzie zawsze tak bylo mnie kiedys kolega ze zlosci przeciagnal golymi kolanami po zuzlu nogi mialam cale we krwi moja mama dala mu niezly wyklad teraz jest moim najlepszym przyjacielem. Ale kto pomyslal wtedy o jakims kuratorze. Byly w grupie dzieci niegrzeczne na nie pani musiala czesciej patrzec i skarzyla sie rodzicom niektore z nich problemowe byly do konca szkoky teraz maja prace rodziny pewnie w dzisiejszych czasach bylyby zaburzone. Jyz sama nie wiem co jest gorsze wiadono ze sa takie dzieci ktore maja probleny i trzeba in ponoc ale za tym czesto idzie orzeczenie a takie wrzucanie wszystkich problenow do jednego worka tez nie jest dobre. Bo dajny dzieciom byc dziecmi po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama jestes zakompleksiona i rozmawiasz sama ze soba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:17 To jak dziecko nadepnie ci na palce reki to bez bedzie normalne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja widziałam jak małe bije po twarzy chociaż nie chodzi,to co to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataIia kotek kotek
moj jak był mały we wozku to czasami mi dawał z pięści jak się schylałam do niego , raz w złobku jak lezał to kopnał z całej siły panią w twarz musiala jechac do szpitala bo mniala obrzęk muzgu czy mam powody by się martwic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od autorki bije agresja, zarozumialstwo i.... tępota , więc jakie ma być jej dziecko. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od ciebie za to bije elokwencja, erudycja, empatia i wysoka inteligencja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:18 Przepraszam bardzo,czy studiowanie oznacza,ze jest sie kims wyjatkowym?Bo nie bardzo rozumiem.Ilu ludzi obecnie studiuje?W dodatku nawet na kilku kierunkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:44 a czy ja tak napisałam w tym poście? Chyba coś ci się pomyliło....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co czytałam to autorka się nie wywyższała swoimi studiami, a kwoki od razu na nią naskoczyły. Jedyny powód dla mnie to zazdrość, bo po co miałyby to robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:48 Napisalas za to,ze autorka studiuje i pewnie tego zazdroszcza jej inne piszace na tym watku.Jakby studia w dzisiejszych czasach byly czyms wyjatkowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:04 skoro te gdaczace ba poprzednich stronach nie mają z tym problemu to dlaczego czepily się tych studiów? Przeczytałaś cały topik czy tylko jeden wpis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:15 Czytalam caly,ale mnie akurat zwisa to czy autorka ma studia czy nie ma.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No innym najwyraźniej nie skoro tak je te studia bolą:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisalas za to,ze autorka studiuje i pewnie tego zazdroszcza jej inne piszace na tym watku.Jakby studia w dzisiejszych czasach byly czyms wyjatkowym. X Nie, napisałam tylko że te ziejace jadem i jadące po jej studiach są zakompleksione. A to różnica. Bo chyba je coś boli skoro to robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pracuję w sądzie i spokojnie ;) jeżeli to incydentalne zachowanie to nie ma się co martwić na zapas, niedopuszczalne jest jednak aby dziecko co jakiś czas robiło szkodę na rzecz drugiego dziecka fakt przedszkole może zgłosić sprawę dalej aż może ona trafić do sądu-jednak jeżeli nie ma patologii to nikomu dziecka nie odbiorą ;) a u autorki nie widać te patologii może jednak dojść do tego, że nie zechcą syna w przedszkolu a w szkole będą naciskać na indywidualne nauczanie dobrze, że syn chodzi na terapię- to bardzo ważne coś z tymi zachowaniami robić -taka agresja nie jest normalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wywyższała się, że studiuje medycynę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w którym dokładnie poscie widzisz to wywyzszanie się? Ona tylko odpowiedziała ba zadane wcześniej pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Strasznie tępa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×