Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość natalia kotek kotek

Problem w przedszkolu z agresywnym synem

Polecane posty

Gość gość
Juz od jakis 13 lat.Zreszta,nie wiem,po co ta wiedza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:38 Acha,moje.Bardzo ciekawe.Lepiej spojrz na poziom swoich wypowiedzi zamiast doszukiwac sie dziury w calym u kogos innego.A tekst do mnie o gimnazjum jest bardzo infantylny i niedojrzaly,wiec nie zycze sobie takich komentarzy pod moim adresem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prosze lepiej zajac sie swoim agresywnym synem,o ktorym piszesz w swoim temacie zamiast zajmowac sie wysuwaniem bzdurnych wnioskow na moj temat,na podstawie jednego czy dwoch wpisow.No coz...Chyba jednak niedaleko pada jablko od jabloni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:45 Chodzilo o ten tekst z gimnazjalistka.Ale jak sie nie ma madrych i rzeczowych argumentow to trzeba "wyjechac" z tekstem dotyczacym gimnazjum.Jakies to infantylne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój syn śpi więc mnie nie pouczaj. A tekst o gimnazjalistce jest jak najbardziej na Twoim poziomie (serio nie chciałam się zniżać). Sama wyciągnęłaś wnioski na podstawie moich kilku wypowiedzi, że będę fatalnym lekarzem więc zrobiłam to samo. Masz jakiś kompleks niższości, ja Ci nie pomogę przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:51 To moze przypomne ci twoj jakze wspanialy tekst w temacie,ktory sama napisalas.Twoj syn nadepnal innemu dziecku na nozke a ty jeszcze pytalas czy to moze byc wina przedszkola.Normalne to nie bylo.A zadnego kompleksu nizszosci nie mam z powodu tego,ze jestes jakas studentka medycyny.Raczej ty masz jakies przerosniete ego,ze tak to musialas podkreslic.A jezeli nie mamy interesowac sie twoim synem to po co zakladas o nim temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19:54 No widzisz, zapytałam czy to może być wina przedszkola, bo w wieku 5 lat w przedszkolu chłopak złamał mi nos i po sprawdzeniu sprawy stwierdzili, że był to wypadek spowodowany niedopilnowaniem wychowawczyni :) Więc nie było to pytanie z kosmosu. Niestety nie jestem prawnikiem, ty z pewnością też (wnioskuję po sposobie wypowiadania się). A kompleksy masz ewidentnie, bo pewna siebie osoba nie obrzucałaby gównem kogoś kto grzecznie poprosił o poradę na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ofiara edukacji
Co, znowu trwa licytacja kto tu głupszy? Bitwa na głupie posty. Show must go on ☺☺☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:01 Powiedz mi,w czym moze byc winne przedszkole skoro twoj syn ewidentnie nadepnal na palce innemu dziecku,a sama pisalas,ze wczesniej tez mialas z nim podobne problemy,wiec to nie byl jednorazowy incydent?Dla twojej wiadomosc***isanie normalnych uwag odnosnie twoich wypowiedzi bez wyzwisk nie jest zadnym obrzucaniem kogos gownem ani oznaka jakis kompleksow.Radze douczyc sie zamiast pisac takie bzdury.Ewidentnie sama masz cos z psychika i najwyrazniej udzielilo sie to twojemu dziecku.Pisze to co obserwuje.I naprawde nie wmawiaj juz sobie,ze mam jakies kompleksy bo tak ci wygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:07 Autorka zali sie,ze ma agresywnego dzieciaka a sama ma jakies problemy ze soba.:-) To chyba rodzinne,nie?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za moich przedszkolnych czasów kolega nasrał i rozmazał, gonił z tymi obsranymi gaciami inne dzieci, a wychowawczyni się zrzygała, inne dzieci też. W gacie nasrał, mając 5 lat, świnia. Chciał pierdnąć żeby zrobić na złość. Bekał i pierdział podczas jedzenia, syn lekarzy, więc wiedział, że gazy lepiej wypuścić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20:09 A ty co taka grzeczna się nagle zrobiłaś? Nie wydaje mi się żeby wyzywanie mnie od głupich było "normalną uwagą". Jesteś zwykłym trollem, które wędruje po tematach i szuka zaczepki. Daj sobie już spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:15 A gdzie ja wyzwalam cie od glupich,bajkopisarzu jeden?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Upośledzeni produkują upośledzone potomstwo. Najczęściej w dużej ilości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś wierzyc sie nie chce mam nadzieje , ze nie spotkam w przyszlosci tak glupiej lekarki Nie ty to pisałaś? Jeśli nie to zwracam honor, mogłam się pomylić nie macie żadnych nicków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:21 Niestety to absolutnie nie byl moj komentarz.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ci, co tak piszą to pewnie sami jeszcze w dalszym ciągu robią w gacie, bo żłobek tu wychodzi. Nawet nie przedszkole ☹

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko ściema. Takich głupich ludzi nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, a ten kolega co tobie w przedszkolu złamał nos, to zrobił to z premedytacja, uderzył Cie z pieści, czy niechcący w zabawie, bo szaleliscie i niechcący?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak czytam niektóre wypowiedzi i jestem w szoku. Według Was każde dziecko, które jest niegrzeczne w przedszkolu powinno być wydalone z przedszkola i zgłoszone do opieki społecznej. To ciekawe co byście zrobiły na miejscu? Córka poszła od września do przedszkola a w październiku kolega z grupy na zepchnął ze schodów. W związku z czym córka doznała bardzo poważnego złamania rączki i do dzisiaj jeździmy na rehabilitację bo rączka nie zgina się. Marka chłopca mnie przeprosiła i tyle w temacie. Według Was powinnam podać tą rodzinę do opieki społecznej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakie to żenujące
Takie bzdury piszesz autorko że nie da się tego komentować.Inni też piszą brednie.Mały dzieciak będzie miał kuratora, Ha, ha, ha.Ogarnij się uczennico!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:46 No przecie ona przyszla lekarka,taka inteligentna.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21:46 Też byłam tym zaskoczona, ale to powiedziała mi wychowawczyni syna. I nie chodziło jej konkretnie o niego tylko o naszą rodzinę. Podała to jako najgorszą konsekwencję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:38 Dlaczego nigdzie tego nie zglosisz ? Wołaj od rodziców tego dzieciaka na leczenie córki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko uczepilas się studiów bo są zakompleksione. I nie dyskutuj z nimi, bo sprowadza cię do poziomu g****a i pokonała doświadczeniem. Szkoda czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×