Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kredyt gotówkowy w inbank opinie

Polecane posty

Gość gość
Widzieliście ich kredyt samochodowy? O co w nim chodzi? Nie chcą zabezpieczenia, a dają to 50 tysięcy na lepszym RRSO niż banki, które tego zabezpieczenia wymagają. Na jakiej podstawie? Jest jakiś haczyk? Piszę oczywiście o kredycie samochodowym Inbanku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, czy jeśli mam miesięczny dochód 1500 zł netto mogę liczyć na pożyczkę 11 tysięcy na 72 miesiące? Rata niewielka, około 200 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sensie czy dostaniesz tyle w Inbank? Raczej bez większych problemów - o ile tylko nie masz długów, negatywnych wpisów w BIK itp. Zresztą - wypełnij wniosek online, to pewnie jeszcze tego samego dnia dostaniesz odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak długo czekaliście na weryfikację wniosku? Ja czekam już ponad 2.5 h , zadzwoniłam tam a Pani mówi ze maja na to do 4 dni. A na stronie jest napisane że niby wszystko szybko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gówniany bank, mi nie dali kredytu a nie mam wpisów nigdzie żadnych zaległości, po prostu brak zdolności haha szkoda czasu na takie wirtualne pierdoły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jaką kwotę chciałaś/chciałeś wziąć przy jakich dochodach netto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przy 4000 netto nie dostałem 10000 na 2 lata strata czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aSunsin
Prawda jest taka, że Inbank Polska wchodzi na polski rynek więc dobre oferty to ich domena. Sam zaskoczony byłem jak rodzice wzieli od nich pożyczkę 30 tys. na samochód całkowicie online. RRSO 8.08% zresztą możecie poczytać wszystko tutaj - https://inbankpolska.pl/kredyty/kredyt-samochodowy/ zdecydowanie z tego co udało się znaleźć była to najlepsza oferta w tym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inbank to wielka ściema , przy wysokich dochodach nie dają kredytu , a co mówiąc przy niskim ale reklamują sie że wystarczy 600 zł dochodu aby dostać kredyt pic na wode fotomontaż . Do tego aby ubiegac sie o pożyczkę trzeba najpierw założyć u nich konto tak jak w normalnym banku ale nr konta nie przydzielają , potem dopiero wybiera sie opcje pożyczki ile i na ile i to wcale nie jest szybko ciągnie sie dość długo. Te wszystkie pozytywne opinie piszą podstawieni ludzie w tym pseudo banku wcale nie jest łatwo dostać kredyt, do tego jeśli nie dostanie sie kredytu to nie usuwają konta bankowego tylko trzeba wysłać wypowiedzenie umowy w ciągu 14 dni inaczej bedzie sie widniało w ich systemie a nie wiadomo czy nie doliczą jakis opłat .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze oferty kredytów !! http://aqu95.oferty-kredytowe.pl *Konta bankowe *Konta oszczędnościowe *Konta dla młodzieży *Kredyty mieszkaniowe *Pożyczki hipoteczne *Kredyty gotówkowe *Karty kredytowe *Kredyty samochodowe *Lokaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko oferta w solidnym i godnym zaufania banku będzie dla każdego z Was odpowiednia https://www.bgzoptima.pl/ Uwazam ze jesli mamy już korzystać to tylko z takich rozwiązań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
InBank Oferują na stronie głównej RRSO 9,51%, a do podpisania jest umowa z RRSO 16,49%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można wyłowić dobre chwilówki na stronie odpowiedniapozyczka.pl. Samych chwilówek porównują jakoś 20 różnych ze sobą, także można coś sobie dobrać. Od razu warto sobie sprawdzić dokładne warunki a zwłaszcza jak wygląda kwestia opóźnienia w spłacie. Akurat oni od razu pokazują tego typu zapisy, także nie trzeba się domyślać – co się stanie jakby spłata miała się obsunąć w czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajkot
Z inbanku dostałem 15 tysięcy kredytu gotówkowego - całkowicie online. Czemu u nich? Tylko z jednego powodu - dawali najniższe RRSO i te koszty kredytowe mam naprawdę przyzwoite. Nie korzystałem z pośrednika - sam kalkulowałem koszty dla poszczególnych przypadków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyznali nam w poprzednim tygodniu 28 tysięcy kredytu gotówkowego. Co ciekawe - ten kredyt samochodowy to bardziej na zasadzie kredytu gotówkowego, ale z RRSO jak przy samochodowym. Nie wiem czemu, ale nie chcieli od nas zabezpieczenia. W sensie - auto jest nasze i możemy zrobić z nim co chcemy. Czy to jest normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam. Dostaliśmy z inbanku kredyt z bardzo dobrym rrso. Jak sprawdzałem całkowite koszty, to drugi z kolei bank z rankingu, miał te koszty o ponad tysiaka wyższe - przy tym samym okresie. Mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiakos
szybko rozpatrują wnioski, nie wiem jakie są wymagania co do zdolności, chcieliśmy tylko 5 tysięcy i je dostaliśmy. 4,5 na rękę w sumie dochodu dwóch osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pani i pan Szczególne Irlandia, Szwajcaria, Kanada, Belgia , Francja ,Włochy, Gwadelupa, Gujana , Martynika, Spotkanie Majotta, na całym świecie oferuję państwu pożyczki od 5000€ do 15.000 .000€ do wszystkich osób w stanie spłacić z odsetkami w wysokości zainteresowanie wynosi 3% dla wszystkich kwoty prosił .Robię to w zakresie -Pożyczki finansowe - Kredyt na zakup nieruchomości - Kredyt inwestycyjny - Auto kredyt - Konsolidacja zadłużenia - Spłatę kredytu - Osobisty kredyt -Fichés Jeśli naprawdę potrzebujesz pożyczki próbują się ze mną skontaktować. jestem do państwa dyspozycji dla wszystkich twoich problemów finansowych. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami na nasz adres e-mail: Dziękuję za odpowiedź .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
38 tysięcy kredytu samochodowego bez zabezpieczeń, ale szkoda, że nie finansują tez zakupu nowych aut, w sensie - maksymalna kwota kredytu jest do tego zbyt niska. Dobre warunki, szybkie odpowiedzi na wniosek, warunki takie jak w tej orientacyjnej ofercie, tzn. mniej więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×