Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

OSZKĄ CZEGO CI BRAKUJE!!!!

Polecane posty

Gość gość
up powiedz cos wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O.o mow wiecej bo chyba czegoś nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i nadal zadnych screenow nie ma :D jednak to tylko piesek ktory duzo szczeka ale nigdy nie ugryzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracuje w domu opieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak to, przeciez jest graficzka w firmie reklamowej i pprojektuj*****ery, a potem ja przeniesli na sekretarke w tej firmie. Koles powiedz cos wiecej o niej i o tej aferze ktora nakrecasz, co jeszcze o niej wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ramzes
malo ci jeszcze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no pewnie ze malo panie ramzes, najpierw straszysz screenami a potem spiertalasz i nic nie pokazales tylko wymyslasz jakies p*****ly o oszce nie poparte zadnymi dowodami, tak to kazdy troll moze kazdemu falszywie d**e obrabiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ramzes a czy ona naprawde ma na imie Patrycja czy tylko tak sobie na kafe wymyslila takie imie? I ile ona tak naprawde ma lat bo sa dwie wersje, ona twierdzi ze jest rocznik 1990 ale podobno klamie i ma rok wiecej czyli rocznik 1989, wiesz cos na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oszkaa jest szczesliwa z bb a jakis zazdrosny kretyn probuje rozwalic jej zwiazek:o zdychaj ramzes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona doskonale wie że gadala na gg.Teraz będzie udawać że to nie ona by B B jej nie zostawił. Wybierając się tego oszukujesz siebie i jego.Nie lepiej powiedzieć prawdę. Jesteś klamliwa a kłamstwo ciągnie kłamstwo. Gość co slychac? Patrycja Kim jesteś? Tu nie chodzi co pisałaś ale bardziej o to że masz faceta a moja prowokacja się udała.Na co liczylaś odpowiadając na moje wołanie.Niech BB wie że gadasz za jego plecami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i zeby to jeszcze bylo tylko zwykle gadanie to pol biedy, ale ty ewidentnie flirtujesz, podrywasz i szukasz adoracji i faceta mimo ze juz go masz! to nie jest zdrada typu pojscie z innym do lozka, ale jednak jest to zdrada! I szkodzisz w ten sposob sobie i jemu, a przypominam ci ze neptyk tez cie kopnal w doope wlasnie dlatego ze za jego plecami flirtowalas z innymi. Czy ty naprawde nie potrafisz zadowolic sie jednym jedynym facetem tylko wciaz potrzebujesz kolka adoracji??? To jest chore i zaden facet nie wytrzyma takiego traktowania z twojej strony chocby nie wiem jak byl slepo zakochany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zamknij sie juz i nie mow nic wiecej:o😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O Smakosza chłopak się pojawił Neptyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up Ramzes jak juz zaczales to skoncz! Zdemaskuj mnie po calosci albo przestan w*****ac i szantazowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O jesteś oszeczko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spadaj ramzes :o teraz bb mi jakies chore jazdy robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytam to i normalnie padam.Jesteście bardziej pier .. niz myślałem.Ale jest to śmieszne fakt.Sami tworzycie opowieść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak :D ramzes (wtf? skąd ten debil sie wogole wzial? :D) coś wymyślił i już aferka poszła, a screenów obiecanych jak nie było tak nie ma :D frajer pieprzony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćR
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tajemniczy Ramzes :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak w zasadzie to ramzes chciał skompromitować oszkę a sam sie skompromitował :D straszył screenami, niewiadomo czym, wojował szabelką a potem ogon podkulił i spiertolił sierota przegrana :D kto pod kim dołki kopie, ten sam w nie wpada ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smakosz się skompromitował :D hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też myślę że to smakosz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oszkaa ale czy znałaś jakiegoś Ramzesa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś to do mnie pytanie i takie na serio? :D Tak jednego.. ale to stare dzieje, bo ostatni raz widziałam się z nim ok. 1280 p.n.e..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy to prawda ze pracujesz w domu opieki? nie wstydź się, to przecież fajna praca bo jeśli to prawda to wtedy Ramzes musi być kimś kto takie informacje wie, zatem zastanów się czy smakosz wiedział ze pracujesz w domu opieki? raczej nie bo mial cie za graficzke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie znam żadnego ramzesa :) a czy ja jestem pielęgniarką żeby w domu opieki pracować??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kim jestes z wyksztalcenia? powiedz prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×