Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

OSZKĄ CZEGO CI BRAKUJE!!!!

Polecane posty

Gość gość
grabarzem gruby s********u

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fizykiem jądrowym i oczywiście pracuję w CERN :P Zadowolony? ;) A ty kim jesteś? Pochwal się no tutaj..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem mechanikiem samochodowym, no powiedz prosze jakie masz wyksztalcenie, chyba ze tez zawodowe i dlatego sie wstydzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyższe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tyle akurat to sie domyslam bo ty madra dziewczyna jestes, ale powiedz jaki kierunek, nie wstydz sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no odpowiedz prosze, wstydzisz sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wstydzę się, nie ukończyłam moich studiów,ponieważ wyjechałam zai granicę. Miałam zamiar wrócić wcześniej.. niestety tak się nie stało i co teraz? To chyba moja sprawa, czy nie...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no dobrze, nie ukonczylas ok, wielu ludzi nie konczy, ale nie unos sie tak :) ja nie pytam cie o adres czy numer telefonu tylko o ogolna rzecz, o kierunek studiow tylko, nie wiem czemu robisz z tego taka tajemnice, chyba faktycznie wstydzisz sie kierunku ktory studiowalas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ochrone środowiska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie unoszę się :D O co ci chodzi tak w ogóle hmm? Z tego co pamiętam to dobrze wiesz, który kierunek studiowałam ;) a z resztą co to ma za znaczenie teraz już..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ja nie jestem żadnym Ramzesem żeby wszystko o Tobie wiedzieć, tak po prostu chciałbym wiedzieć co taka fajna dziewczyna studiowała, ale widzę że robisz z tego wielką tajemnicę, szkoda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie robię tajemnicy, dobrze wiesz jaki kierunek studiowalam.. Powtarzam też, iż nie znam żadnego Ramzesa..! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba mnie z kims mylisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty jesteś nienormalny! Lecz się, a jak coś do mnie masz to napisz mi to prywatnie.. nr znasz ;) NARA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skad mam znac twoj numer :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oszkaa ty naprawde mnie z kimś mylisz :( ja ciebie nie znam, tzn znam cie tylko z kafe, nigdy z tobą poza kafe nie rozmawiałem, nie mam zadnego kontaktu do ciebie poza kafe, chciałem tylko o te studia spytać i tyle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z dooopy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ona cie bierze za smakosza albo za neptyka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha ale dałeś się wrobić ;) nie jestem żadną oszką, a ty wierzysz we wszystko co ktoś sobie napisze... www.żal.pl :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale konkretnie z czym dałem się wrobić? z tą rozmową o studiach? czy chodzi ci o tego ramzesa? że jego wrobiłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żarty żartami ale o pierdołach gadać nie lubię..:O Bye 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ale studia to nie są pierdoły.. dlaczego taka jesteś? o głupotach czy aferach ktore nakrecaja debile na tym forum to pierwsza jestes do pogadania, a o powaznych sprawach to juz nie :( coś kręcisz z tymi studiami że tak tematu unikasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćDumnyIBladyRiczard
22.17 Ja też lubię pomanipulowac sobie ludźmi i zrobić z nich idiotów, wirtualnie.. :P Widzę, ze jesteśmy tacy sami stary ;) :classic_cool: może wybrali byśmy sie na piwko, pogadamy sobie o panienkach, poopowiadasz mi jakich technik używasz, a ja Tobie.. fajnie będzie, już nie mogę się doczekać!.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ramzes no powiedz cos nowego o oszce albo daj te screeny noo.... 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ramzes pisto dawaj screeny kolku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest niezłą manipulatorką też miałem słabość do niej.Wystarczyło trochę ją podejść haha.Nie jesteś taka mądra jak myślisz.Nic tu nie znaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pamiętam że grubas smakosz ją już kilka razy skopromitował i odkrył jakieś tam fakty o niej i udowodnił ze kłamała, a kiedyś też pamiętam pijak24 lata ją rozszyfrował ze nie jest zadną graficzką i ze banery które pokazywała jako swoje, kradła z neta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ramzes a może ona nawet z imieniem Patrycja kłamie? bo już skłamała z wiekiem, twierdziła ze jest rocznik 1990 a wyszło że 1989, tak samo z tymi banerami wlasnie kradzionymi udając graficzke, a potem jak już została zdemaskowana to już nagle mówiła ze jest tylko sekretarką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
óp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×