Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Ustawjacze

... i piąte w pamięci

Polecane posty

Wow Kicia Ten szczupol to powyżej piątki musi ważyć! :-) Niestety ze szczupakiem jest tak, że im mniejszy tym mięsko smaczniejsze. Tego z obrazka bym wypuścił z powrotem do jeziora. Oczywiście bez łowcy nr 2! :-D :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia A propos baranków i mruganków Moja wszystko mi powie końcówką ogona :-) Czy ma dobry humor, czy się złości, czy czegoś chce :-) Gdyby przytwierdzić jej tam ołówek to by jeszcze i dokładnie opisała :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ogonek ;) Racja , tez umiem rozszyfrować po ogonku , gdy glaszcze w nieodpowiednim miejscu ( no kregoslup blizej pupki) to zaczyna sie walenie ogonkiem na wszystkie strony ;) Wtedy Kasia przestaje a i kicia przestaje krecic ogonkiem wtedy. Gdy glaszcze po glowce i do połowy tulowia jest ok i ogon spokojnie lezy. Gdy chodzi to caly czas ma ogon w gorze ;) twoja tez Hg gdy chodzi to ma caly czas ogonek w gorze? Mojej jeszcze nie widzialam z ogonkiem na dole. A gdy sie cieszy to ogon drży :) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha A kiedy chce się bawić, siada na przeciwko, patrzy w oczy i wtedy całym ogonem zamiata, w lewo i na prawo :-) Jak dla mnie to się śmieje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hg Twoja kocica jest tak wyjatkowa, ze jak ogladam zdjecia to codziennie na nia patrze i to zdjecie gdy w koszyczku od truskawek siedzi i ma takie zabójcze spojrzenie psotnika . Gdy kupuje truskawki w koszyczku to za kazdym razem widze ja w tym koszyczku ;) I te jej pazurki . Moja nie wiem jaka byla jak byla mala bo wzielam ja jak byla juz dorosla no i nie moglam dac wam zdjecia małej kici. Tez napewno byla śmieszna :) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z ogonkiem w antenkę jest różnie. Kiedy chodzi sobie sama i myśli, że nikt ją nie widzi, ma raczej opuszczony. Ale kiedy tylko coś do niej powiesz albo cię przyuważy, ogonek natychmiast w antenę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moja jak poluje to kreci pupą tak smiesznie ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że dla kogoś kto nie miał wcześniej kota w domu, takie małe kocie jest najlepszym rozwiązaniem, bo nauczy opiekuna swojego języka. Szkoda, że Olii nie ma takich doświadczeń, przestałaby pisać o instynktach a zadziwiłaby się inteligencją zwierzaka :-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Gdy chodzi sobie sama i nikt nie widzi to ma opuszczony " hahaha Wiec musze podejrzec moja dokladnie jak ma ogon gdy mysli ze jest sama ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hg Oli napewno kocha zwierzeta ale na wolności, jej szkoda gdy zwierzak sie meczy w domu ale gdyby zobaczyla zwierza w potrzebie to napewno by pomogla . Napewno zalatwilaby mu opieke. Nasze kotki gdybysmy ich nie adoptowali to napewno nie miałyby tak dobrze. Mogłyby wyladowac na ulicy , w brzydkiej piwnicy kamienicy .... K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, to kręcenie pupą jest prześmieszne :-) Moja zapomina, że pomiędzy nią a ptaszkiem na balkonie jest jeszcze szyba :-) Na szczęście szyby są dość wytrzymałe :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdy patrze na tego psotnika i dotykam jej cieplej główki i slysze mikrowibracje to nie wierze ze to sie stworzyło tak samo , wiem ze ktos stworzył koty dla mnie, dla takich ludzi jak ja i Hg , dla tych ktorzy kochaja kicie. Nie wyobrazam sobie nie dotykac codziennie tej cieplej czarnej małej główki :) Chyba tez tak czujesz Hg :) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze Hg ze główki kotkow sa tez bardzo wytrzymałe, podobno glowka kotka jest bardzo mocna , w dotyku czaszka jest jak skorupa orzecha włoskiego :) bardzo twarda K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A podskok kotka gdy sie przestraszy to juz przechodzi wtedy samego siebie ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na szczescie moja nie poluje na odbicie w lustrze ;) i jeszcze nigdy nic nie zrzucila a chodzi po wszystkim i nigdy nic nie spadlo , ani doniczka ani swiecznik ani wazony- nic. Tak chodzi ze wszystko omija z gracja , wygina sie jak wąż ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są bardzo sympatyczne chwile. Pobudka rano do przyjemności by nie należała ale od czego jest kicia :-D Ma wyczucie czasu, więc zegarka nie trzeba nastawiać. Siedzi i kombinuje jak tu cię obudzić :-) Czasem delikatnie łapką paca po twarzy, oczywiście pazurki głęboko schowane, a czasem robi za dusiołka ale to już kiedyś opisałem :-D I człowiek budzi się ze śmiechem, czego wszystkim życzę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdy przeczytalam twoj ostani post to przypomniała mi sie opowiesc o Dusiolku :) twoim Dusiolku ktory chodzi po tobie, zaczyna od palca u nogi ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzikuska nie lubi swojego odbicia w lustrze, zawsze odwraca głowę. Być może dla tego, że ogólnie nie lubi kotów. Kiedy pojawiają się jakieś na sąsiednich balkonach wyraźnie jest zestresowana. Za to przepada za psami :-) A zwłaszcza za psem mojej sąsiadki. Lubią się od małego a są w podobnym wieku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pazurki schowane i uwazaja by nie podrapac nas :) Nie moge z niej jak obgryza pazurki i jak nieraz sie wscieka bo nie moze sciagnac warstwy z wierzchu i tak nerwowo wtedy ciagnie, ze lzy smiechu mi lecą ;) I mysle sobie wtedy : no tak, przeciez czyms trzeba szarpać moj kochany wypoczynek czekoladowy ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"zaczyna od palca u nogi ;-)" x Nie do końca :-) Ona na tym palcu kończy, kiedy inne sposoby zawiodą :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ooooo to calkiem mozliwe ze moja tak samo bo gdy pokazywalam jej odbicie to zawsze wykrecala glowe jakby nie chciala patrzec na siebie i nie wiedzialam dlaczego K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aaaaa to moze tak ale pamietam jak zaczynała chyba od stop chodzenie po tobie :) musze znalezc to opowiadanie :) Jak czytalam to serio myslalam ze prawdziwy dusiolek i tak bardzo sie wczytalam wtedy w ta opowiesc :) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olinka moze zmeczona, moze odpoczywa juz Hg , nie zawsze ma sile wchodzic , moze bola ja oczy K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia " ... musze znaleźć to opowiadanie :-) " x Jutro jest Międzynarodowy Dzień Archiwów, więc dobra okazja do przejrzenia naszych archiwalnych zapisów :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze jutro dziewczyny przyjda jak bedzie nowe swieto :) A moze juz zmeczone tymi swietami :) Az musze zobaczyc co jutro bedziemy świecić :) Wszystko trzeba swiecic bo w koncu Bog to stworzył i nic nie jest nam obce, on wszysto dla nas stworzył :) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ooooo wlasnie archiwa , dziekuje Hg ze pomagasz mi w poszukiwaniu swiat :) Nie ma to jak swieta :) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×