Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Ustawjacze

... i piąte w pamięci

Polecane posty

Gość gość
Olinka sie modliła by Kasia wrocila :):) Milo mi czytac Olinko :) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet by mi do glowy nie przyszlo ,ze ktos bedzie sie modlił zebym wrocila :) Myslalam, ze to raczej bedzie ulga jak kici nie bedzie ;) a tu taka niespodzianka :) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moge siedziec Hg do pozna ,ale zebym nie zapomniala polozyc sie jak czlowiek a nie jak kotek na fotelu ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio byl dzień Reksia , Reksio skonczyl 50 lat i czesto powtarzali w wiadomościach. Nawet nie wiedzialam ze ta bajka moze miec tyle lat. Sa i o wiele starsze bajki ale nigdy nie myslalam o tym ile lat maja bajki. Wtedy mialam wam złożyć zyczenia z okazji dnia Reksia :) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehgość 2016.04.25 Późno już, ale proponuję przed snem szarlotkę x Książka kucharska dla mężczyzn: szarlotka x 1. Z lodówki weź 10 jajek - połóż na stole ocalałe 7, wytrzyj podłogę, następnym razem uważaj! 2. Weź sporą miskę i wbij jajka rozbijając je o brzeg naczynia. 3. Wytrzyj podłogę, następnym razem bardzie uważaj! W naczyniu mamy 5 żółtek. 4. Weź mikser i wstaw do niego skrzydełka i zacznij ubijać jajka. 5. Wstaw od nowa skrzydełka do miksera, tym razem do oporu. Zacznij ubijać. 6. Umyj twarz, ręce i plecy. W naczyniu pozostały 2 żółtka, a dokładnie tyle potrzeba na szarlotkę. 7. Oklej ściany i sufit kuchni gazetami, meble pokryj folią, będziemy dodawać mąkę. 8. Nasyp 20 dkg mąki do szklanki, pozostałe 80 dkg zbierz z powrotem do torebki. 9. Sprawdź czy ściany i sufit są oklejone szczelnie, przystąp do miksowania. 10. Weź szybciutko prysznic! 11. Weź 4 jabłka i ostry nóż. 12. Idź do apteki po jodynę, plaster i bandaże. Po powrocie zacznij obierać jabłka. Przemyj jodyną kciuk! 13. Potnij jabłka w kostkę pamiętając, że potrzebujemy 2 jabłek, więc nie wolno zjeść więcej niż połowę! Przemyj jodyną palec wskazujący i środkowy. 14. Jedyne pozostałe jabłko pocięte w kostkę wrzuć do naczynia z ciastem, pozbieraj z podłogi pozostałe kawałki i przemyj wodą. 15. Wymieszaj wszystkie składniki w naczyniu mikserem, umyj lodówkę bo jak zaschnie to nie domyjesz! 16. Przelej ciasto do foremki, wstaw do piekarnika. 17. Po godzinie, jeśli nie widać żadnych zmian włącz piekarnik. 18. Po przebudzeniu nie dzwoń po straż pożarną! Po prostu otwórz okno i piekarnik. 19. Po tych traumatycznych przeżyciach pozostaje tylko schłodzona żubrowka i sok jabłkowy K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe czy przepis z kroliczkiem bedzie tez tak ciekawie opisany :) hehe K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olinka : "W sumie... To ciekawa jestem Twojej reakcji na takie nadprzyrodzone akcje Dla mnie to było totalne zaskoczenie. Cały kościół na kolanach i skupiony w ciszy... a tu nagle przerywa ciszę mocne ryk i darcie jakby ktoś kogoś przypalał żywym ogniem i zdzierał skórę... coś strasznego" Olinko dopiero teraz przeczytalam ten post , nie nadazam chyba z czytaniem albo okulary musze zmienic bo slepa jestem i nie widze ;) To musialo byc przerazajace, ciekawe co czuł ten czlowiek. To czuje sie wtedy bol fizyczny ?:) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Kasiu, na początku walczyłam z samą sobą... ( tzn. teraz wiem z kim ) o to aby w ogóle ruszyć się do kościoła z domu. A walki miałam mocne. Nie tylko ogólne zniechęcenie ale i fizyczne męki wtedy kiedy właśnie miałam iść Musiałam to przezwyciężać na początku bardzo mocno" Zawsze myslalam ze to z lenistwa , ze leniem jestem i ciezko ruszyc sie z domu. Ostatnio gdy nie pisalam z wami to czytalam jeden temat na kafe i ktos napisal krotki konkretny post i dalo mi do myslenia : "Jesli nie poznasz Boga to modlitwy nic nie dadza. " To bylo jakos tak, juz teraz tak dokladnie nie umiem przytoczyć ale tak madrze bylo napisane. K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o ząbki ósemki to u mnie takie nie wyrosły ząbki . Mam stala ilosc od zawsze i nawet nic nie ma zamiaru urosnac w mojej buzi. Gdy tam wsadzilam palca i dotknelam to nawet nie byloby miejsca by tam cos powstało, malo miejsca w buzi. Ale mam kolezanka ktora miala jazdy z tym zebem , dwa miesiace na ketonalu bo nie chcialo jej sie isc do dentysty, zoladek ja strasznie bolal od ketonalu a jak juz poszla to miala tydzien zwolnienia bo skonczylo sie poważniejszym zabiegiem, podobno nie mogli wyrwac i tez bylo zakażenie. Niektorym te zęby daja mocno popalic. K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U dentysty: - Ile kosztuje ekstrakcja zęba? - 50 PLN. - 50 PLN za kilka minut pracy?! - Mogę wyrywać powoli jeśli pan chce. K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie No co a dzień! :-) Deszczowy, temperatura niecałe szesnaście stopni zupełnie nie zachęcała do spacerów :-) Jednak się pozbierałem i w sporą ulewę przeszedłem się nad morze. Tak jak w tłuszczach rozpuszczają się witaminki tak w wilgoci zapachy, było warto :-) A u Olii upały, no to sobie poskwierczała za całą naszą trójkę :-D(czwarte i ... piąte oczywiście w pamięci ;-) ) Jeden dzień "nicnierobienia" wykończył mnie bardziej niż tydzień intensywnej pracy :-D x Kicia Zmień w końcu operatora na T-mobile lub Orange i problemy z siecią znikną. Plusa lepiej nie ruszać, kiedy miałem u nich numer to w Twoim terenie potrafiło mnie przełączać na roaming poprzez Niemcy :-D A raz musiałem nawet wyprosić telefon od tubylca, żeby się gdzieś dodzwonić - ale to było poniżej Szczecina, w pasie nadodrzańskim. Posłałem Ci coś na pocztę :-) Ciekawe czy linki zadziałają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie ludziki :) Hg dostalam wczesniej przepis i odpisalam , dostales odpowiedz ? :) A przed chwila napisala Olinka do mnie i tez odpisalam i mam nadzieje , ze doszło ;) Chyba ze znowu cos namieszalam ;) Dziekuje ludzikom za super pomysly na przyrządzenie dania :) Hg no wlasnie chyba t mobile bo o plusie tez slyszalam duzo zlego. Zobacze do kiedy mam umowe jutro w play i przeniose bo strasznie ciezko idzie internet i ucieka mi :) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli o mnie chodzi to mialam dzien porządków. Wysprzatalam mieszkanie łącznie z wypastowaniem podłóg . Taki mialam fajny dzien bo chetnie mi sie wszystko chcialo robic. K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia Wszystko dochodzi :-) A Olii, kiedy pisze do Ciebie pisze równocześnie też do mnie, tajemnic żadnych nie ma ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ładnie, ładnie Kicia Też miałem na myśli dzień porządków ... ale sobie pomyślałem, niedziela, Święta ... no nie wypada! :-) Przełożyłem na jutro ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hg dostalam pomysl z użyciem wołowinki ;) ;) i bardzo mi sie spodobalo ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia " ... łącznie z wypastowaniem podłóg ..." No proszę Cię! Nie musiałaś mi przypominać! :-D Ehh kobiety! No dobra, wezmę się i za to :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcialam jeszcze wlaczyc pralkę ale odpuscilam sobie ze wzgledu na sasiadow ;) Wtedy juz bym przegiela ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakos tak mnie wzielo Hg do sprzątania bo caly dzien mocno padało , corki nie bylo, kot spal no i chcialam bez tv i internetu spedzic dzien wiec pozostało sprzątanie i teraz na dlugo mam spokoj z mocniejszym sprzątaniem. Hg do pastowania podlogi tradycyjna pasta , kiedys byla w butelkach a teraz dostalam w castoramie w puszce bo w butelce szklanej tej prawdziwej pasty juz nie mozna dostac. Najlepiej pielegnuje drewno :) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia Jak na razie mięso królicze jest jeszcze jednym z najzdrowszych mięs. Nie pakują tam w takiej ilości hormony wzrostu i antybiotyki. Warto spróbować :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe jak mi wyjdzie moj pierwszy króliczek ;) Dzis sobie odpuscilam rybe i upieklam udko , mlode ziemniaczki i surowka z kiszonej kapustki . K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia To się muszę udać do Castoramy po tę pastę :-) Coś tam mam z zapasów, do roboty tylko jeden pokój gdzie parkiet nie zabezpieczony powłokami, niestety jest to ten największy. Castoramy i Praktikerów trochę nie lubię za ich ceny, są z kosmosu! W zwykłej hurtowni takie same materiały kupuje się za 30% tej ceny ... no cóż!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia Mój pierwszy króliczek wyszedł rewelacyjnie :-) Miałem sporo gości i podałem go na te trzy sposoby na raz. Mało że goście się zachwycili to ja sam też :-) Tylko, że trzeba się dokładnie trzymać tego co mówi Okrasa i wtedy MUSI SIĘ UDAĆ. A ten sosik malinowy ... ehh ... marzonko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez nie lubie castoramy ale mialam tutaj najbliżej i dlatego ale nie lubie wielkich sklepow. Nie mialam pomysłu gdzie moglabym kupic taka paste , moze w Spolem by bylo ale mam daleko do innych sklepow. K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Okrasa robi wszystko w taki sposob ze nie moge sie napatrzec jak on to robi , bardzo bym chciala tak wszystko potrafic i wymyślać dania jak on. No i te malinki .. uwielbiam malinki ale jeszcze nie ma, nie moge sie doczekac kiedy beda. K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia Lubię Okrasę, bo dla mnie jako faceta, jest normalnym gościem i nie zgrywa jakiejś gwiazdy jak pozostali "mistrzowie kuchni" A malinki u mnie leżą po biedronach, nie ma żadnego problemu z zakupem Jutro startuję do auchana po świeży tymianek, tam go wypatrzyłem :-) To podstawa do tego królika, suchy zupełnie się nie nadaje, tego jestem już PEWIEN!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W biedronach sa maliny ;) dobrze wiedziec ;) Dobranoc ludziki , zycze wam milego odpoczynku przed nowym dniem i pieknych snow. K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlasnie, tez podoba mi sie, ze Okrasa jest taki normalny :) Maklowicza tez bardzo lubie K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×